Witaj!

[APELACJA] kacpi1310
kacpi1310
Już nie odwala




Posty: 53
Tematy: 16
Sty 2018
Gryffindor

#1
Osoba nakładająca karę: SirLexPLAY
Powód nałożenia kary: Odwalanie itd.
Czas trwania kary: 7 dni
Opis sytuacji: Generalnie to na początek ów moderator zwany również serkiem miał zdaje by się solidne argumenty podpierające jego słowa dlaczego powinienem dostać bana. Była to akcja w którym nie dałem woźnemu czasu na reakcję oraz wizyta w zakazanym lesie (z podwózką hipogryfem w drugą stronę). Wcześniej dostałem jeszcze warna bo odpowiedziałem na zaczepkę gracza Veniqui.

Argumentacja: Ban na AŻ tydzień - moim zdaniem przesadzony. Fakt, akcja z woźnym nie była dobra z mojej strony. Aczkolwiek obroniłem się wizytą w zakazanym lesie, na co dowodem jest m.in. charakter młodego Toby'ego Fostera (który zobaczyć można w ,,podaniu na ucznia''). Hipogryfem podleciał DzonyWiertara - ów hipogryf po prostu złapał mnie za szmaty i poleciał ze mną - także w tej akcji mnie winić się nie powinno. Jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie oskarżenia które polecą w moją stronę. Założę się że większość z nich jest bezpodstawne. 

W związku z tym, jedyne czego oczekuje, to skrócenia owej kary do 5 dni, i ewentualne wręczenie trawabana. Myślę, iż nie są to wysokie postulaty, a zostaną one wysłuchane

Dziękuję 
kacpi1310
SirLexPLAY
Pan Serek




Posty: 435
Tematy: 43
Lis 2016
Hufflepuff

#2
Omijając całą Twoją apelację, wypowiem się w imieniu moim i kilku członków ekipy.

Witaj ponownie, Kacpi1310. Twoje zachowanie po utrzymaniu unbana nie uległo żadnej poprawy. Nadal można w tym wszystkim świetnie poznać Twoje zachowanie z przed kilku miesięcy. To świadczy o tym, że nie wystarczająco doceniłeś swojej szansy, która Ci została dana. Nadal wyrywasz dziwne akcje, nie panujesz nad emocjami (a uwierz mi, nie widziałem wielu graczy w mojej karierze km/moderatora zachowujących się tak jak Ty) - a unbana dostałeś zaledwie cztery dni temu. Po prostu jednak nie zasługujesz na żadną drugą szansę. W imieniu moderacji Hapla doszliśmy wspólnie do wniosku, żeby Ci z powrotem nadać bana permametnego.


Życzę powodzenia w dalszym życiu i mam nadzieję, że nad sobą popracujesz.

Pozdrawiam, SirLexPLAY.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.