Witaj!

Skarga na Rocky, Animalka, Nightmare
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#1
Nick oskarżającego: PrawdziwyZiela
Nick oskarżonego: Rocky, Animalka, Nightmare
Powód:Ostatnimi czasy dosyć dużo kontrowersji zrobiło się przez moją akcje z Nightmare. Najpierw błąd moderatora, teraz to. Ogólnie w skrócie sprawa wyglądała mniej więcej tak, że Rocky dzień później po odegraniu mojej akcji postanowił udać się do Azkabanu, tam zauważył niestety uśmierconą Nightmare. Następnie oddał jej ciało swojej żonie, czyli animalce, która jest uzdrowicielem. Zrobiła ona autopsje na podstawie... i tutaj właśnie jest punkt kulminacyjny. Na podstawie informacji wziętych od Nightmare, kiedy to ja zadawałem obrażenia. Moje akcje nie były precyzyjne, gdyż po prostu Nightmare powiedziała mi czy nie dałoby się tego jakoś przyśpieszyć bo chce już iść spać. Ja również kolejnego dnia miałem szkołę, dlatego też śpieszyłem się i pisałem mało precyzyjne akcje. Wracając. Nikt się mnie nie spytał o nic w tej sprawie, jak wygląda ciało, jakie są rany, a wydaje mi się, że wypadałoby się o to spytać osoby, która ją raniła. Wymyślili sobie oni jakieś dziwne obrażenia wzięte chyba z czarnej dziury (czyli zrobili PG). Przy dowodach dołączę kartę sekcji zwłok. Na dodatek dzisiejszego dnia (18.02.2019) po dosyć ciętej rozmowie z Rockym na ten temat on nawet nie ma zamiaru wprowadzać mojej wersji sekcji zwłok, która powinna być tą prawidłową, ponadto stwierdził on, że sekcja, którą robiła animalka była potwierdzona przez moderatora nadzorującego całą akcje ze Skye, czyli modno. Po spytaniu się go czy coś takiego zrobił orzekł mi, że nawet nie wie o żadnej sekcji zwłok. Okej, Callidora jeszcze przez jakiś czas obserwowała tą akcję, więc również się jej spytałem czy miała coś wspólnego z robioną przez nich sekcją zwłok, także mi odpowiedziała, że nie. Ixa również się dla pewności o to spytałem, odpowiedział mi to samo co reszta. Poprosiłem więc Callidore by spytała się na jakiejś konwersacji moderacji o to czy ktoś miał coś z tym wspólnego. Dostałem odpowiedź, że nikt z moderacji nie miał z tym nic wspólnego. Można więc stwierdzić, że Rocky skłamał mi twierdząc, że coś takiego miało miejsce. Z tego co wiem to już nie pierwszy raz kłamie, mówiąc, że moderacja miała coś wspólnego przy jego akcjach.
Dowody (Wymagane Screenshoty): https://cdn.discordapp.com/attachments/4..._Zgonu.png

Dowodami co do jego kłamania mogą być świadkowie, którzy znajdują się discordzie Ministerstwa mający uprawnienia do kanału Biura Aurorów czyli ponad 15 osob, ale na wszelki wypadek zrobiłem także screeny, które będę mógł potem dać.
Proponowana kara: Ta akcja to generalnie jedno wielkie rakowisko, najlepiej byłoby ją cofnąć, o co również się wcześniej ubiegałem, ale teraz raczej jest już za późno. Kare niech wymyśli moderacja.
Rocky
Czarodziej




Posty: 171
Tematy: 16
Kwi 2017
218
Slytherin
#2
Odpowiedź zacząłbym od mojego "XD" ale to byłoby nieprofesjonalne...
Cóż, jak już Ci mówiłem wiele razy akcja autopsji została napisana początkowo z logów całej akcji, którą przedstawiła Nightmare, później gdy użyczyłeś swoich logów (okrojony fragment twoich bardzo mało opisowych akcji) zostały wprowadzone poprawki, które i tak nie wniosły za wiele. Podawałeś trzykrotnie różne wersje wydarzeń, dodatkowo nie tylko mi ale i Animalce, co śmieszniejsze Camper również podawał swoją wersję, która uwaga nie pokrywała się z twoją. Toteż akcja autopsji została napisana na podstawie logów. 
Ponadto zapytałem się Modna czy dokonałeś leczenia po zadaniu ran śmiertelnych, na co odpowiedział że nie, bo nawet nie było sensu. 

Kurczowo trzymasz się faktu że pomocy udzieliłeś skoro moderator mówi że nie. Natomiast ja chyba wiem o co Ci chodzi, zapewne mówiąc że udzieliłeś pomocy masz na myśli akcje  sprzed kilkudziesięciu minut, gdzie udzieliłeś pomocy postaci Nightmare po aresztowaniu jej, co nie wnosi nic do protokołu ponieważ uwaga sekcja zwoł wykazuje powód śmierci postaci, a nie co sie tam działo z nią trochę wcześniej, autopsja miała wykazać co spowodowało śmierć, Modno potwierdził że rany śmiertelne nie zostały zaleczone, logi mówią jasno, twoje jak i Nightmare i o to cała sprawa. Ja już naprawdę nie mam siły Ci tego tłumaczyć bo naprawdę to jest męczące gdy powtarzam to po raz kolejny, plus w dowodach podałeś nie ten link co trzeba.
Tu masz dowód przedstawiony Callidorze jak i Pusi na rozprawie:
https://images-ext-1.discordapp.net/exte...height=451
Ale nie wiem czy to ma jakikolwiek sens to po raz kolejny tłumaczyć gdyż już to robiłem. Ty kurczowo trzymasz się części moich wypowiedzi ignorując sens pełnej ich formy... to naprawdę przykre.
Poza tym. nie postanowiłem nagle pojawić sie w Azkabanie, gdyż uwaga.
Czynu dokonałeś 03-02-2019 roku a dnia 04-02-2019 konczyła się odsiadka jednego z graczy, toteż tam poszedłem. Dwa dałeś mi w IC info o tym że prowadzisz tam więźnia nie dając mi protokołu jego rozprawy oraz personaliów więc postanowiłem uwaga jako osoba wtedy odpowiedzialna za Azkaban udać się tam to sprawdzić, zastając nieudolną próbę zamaskowania zbrodni oraz ciało...
Idąc do Azka pisałem o tym akurat Callidorze a akcję znalezienia zwłok również wysłałem jej. Nie miała zastrzeżeń.

Nie wiem czy mam pisać coś więcej powyższy tekst pisałem z ogromną niechęcią, gdyż małą przyjemność sprawia mi kłócenie się o te akcje po raz kolejny, dając powody, dowody itp...
Na cofnięcie akcji się nie zgadzam, a Moderacji proponuję pouczyć Zielę ze wpływanie na rozgrywkę poprzez OOC jest łamaniem regulaminu, gdyż nękał Animalkę jak i Matyldę, pisząc im że nie mają prawa pokazywać sobie logów ani przekazywać sobie informacji w OOC, nawet jeśli Animalka potrzebowała tego aby dokonać sekcji zwłok, które uwaga dostarczyłem jej do sali autopsyjnej w Biurze Aurorów, gdzie Animalka odegrała swoją akcję.

Dziękuje za uwagę.
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#3
Ale ty tutaj aktualnie piszesz w ogóle o czymś innym xD
W sumie w pierwszych zdaniach przyznaliście się do PG, bo w logach tak jak już wcześniej pisałem były mało precyzyjne opisy zadawania ran. To wy sobie wszystko dodaliście nie pytając się mnie o to czy tak może być.
No i w zasadzie pisałem Ci, że nie leczyłem jej po zadaniu ran, to nie miałoby sensu, ale mój opis, który potem wam sam dałem zawierał wszystkie jej rany, te leczone jak i nie leczone. Wy go olaliście.
Co do znalezienia zwłok to nie mam żadnych zastrzeżeń, także nie wiem czemu się w ogóle co do tego odnosisz. Nie oskarżam was o to.
Co do tej ostatniej wypowiedzi to też śmieszna sprawa bo też nie miałem żadnego problemu z tym, że sobie jakieś logi wysyłają tylko o to, że same sobie wymyślili ów rany nie pytając się mnie o żaden opis, czyli PG.
animalka
Azkaban




Posty: 68
Tematy: 16
Cze 2016
Hufflepuff

#4
Mimo, że Rocki wyjaśnił już najważniejsze kwestie, z racji tego, że skarga jest skierowana również przeciwko 
mnie, objaśnię jak sprawa wygląda z mojej strony. 


"Następnie oddał jej ciało swojej żonie, czyli animalce, która jest uzdrowicielem."
Może i nie jest to celowy zabieg ze  strony Zieli, ni mniej wygląda to tak, jakby chciał zasugerować, że ciało zostało przekazane mojej postaci wyłącznie ze względu na jakieś związki IC, czy OOC w związku z czym pozwolę sobie to naprostować. Moja postać nie dostała ciała przypadkowo, a ze względu na to, że uwaga- jest zatrudniona w MM właśnie w celu przeprowadzania sekcji.

"Zrobiła ona autopsje na podstawie... [...] Na podstawie informacji wziętych od Nightmare, kiedy to ja zadawałem obrażenia."
Przepraszam bardzo, ale z jakiej racji miałabym nie brać tych informacji od Nightmere skoro to ona była przy całej akcji? Kiedy się o tym dowiedziałeś zaprotestowałeś twierdząc, że nie mam do tego prawa, co jest bzdurą, bo uwaga- ważniejsze od pustych słów są akcje. Szczególnie w  sytuacji, gdy druga osoba, a więc Ziela- próbuje się wymigać. 


"[...]Moje akcje nie były precyzyjne, gdyż po prostu Nightmare powiedziała mi czy nie dałoby się tego jakoś przyśpieszyć [...]"
Przykro mi, ale to zmienia tyle co nic. Ważne są akcje, w związku z czym to Zieli powinno zależeć na tym, aby akcja była odegrana w sposób rzetelny, nie budzący wątpliwości, a nie zdawkowy. Szczególnie jeśli mowa o morderstwie  postaci przeprowadzonym w taki, a nie inny sposób.

"Nikt się mnie nie spytał o nic w tej sprawie, jak wygląda ciało, jakie są rany, a wydaje mi się, że wypadałoby się o to spytać osoby, która ją raniła."
Sądzę, że wystarczające są logi. Szczególnie w sytuacji, gdy druga osoba ze wszystkich sił stara się wymigać. A co zrobił pan Ziela, gdy dowiedział się o sekcji? Podał trzy różne wersje. Ba!Nawet z Camperem nie potrafił się dogadać co do zeznań i pletli coś o tym, że wszystkie rany były zaleczone, i że nie zostawili śladów. 

"Ponadto stwierdził on, że sekcja, którą robiła animalka była potwierdzona przez moderatora nadzorującego całą akcje ze Skye, czyli modno."
Proszę wybaczyć, ale to mnie rozbawiło. Nikt nie  twierdził, że sekcje moderował Modno. Tak się składa, że dobrze wiem co pisał Rocki, bo jestem u niego w domu i czytałam to. Nie stwierdził, że moderował to ktokolwiek, a jedynie tyle, że modno potwierdził, że nikt nie zaleczył ran, które doprowadziły do śmierci Skye, bo  uwaga- była już martwa, gdy pozostawiono ją samą sobie po próbie transmutacji krat i to właśnie potwierdził modno, a nie pilnował samą akcję sekcji. I to kolejny dowód świadczący nie przeciwko mnie, czy Rockiemu, a samemu Zieli. 

"Poprosiłem więc Callidore by spytała się na jakiejś konwersacji moderacji o to czy ktoś miał coś z tym wspólnego. Dostałem odpowiedź, że nikt z moderacji nie miał z tym nic wspólnego." 
Przepraszam bardzo, ale czy naprawdę  muszę prosić o nadzór moderacji przy sekcji? Bo jeśli tak, to wszystko wskazuje na to, że jeszcze trochę, a przy każdej pomniejszej akcji, będzie trzeba błagać (bo będzie to już męczące dla obu stron) moderatora o nadzór, a to przecież mijałoby się z celem. Szczególnie w sytuacji, gdy prowadzi się akcje ze samym sobą, bo uwaga- sekcje przeprowadza jedna osoba w związku z czym opiera się na  zdobyciu informacji, wyciągnięcia z nich  tego co można się z tego wnioskować IC i odegraniu akcji w pustym pomieszczeniu prosektorium, gdzie ic jest ciało. 

"Co do tej ostatniej wypowiedzi to też śmieszna sprawa bo też nie miałem żadnego problemu z tym, że sobie jakieś logi"
Ah tak? Ciekawe. Przeczysz sam sobie. "Matylda nie miała prawa wam tego opisywać" To jest ten twój brak sprzeciwu? Znów pokazujesz jedynie to, że często przekręcasz własne słowa. Szczególnie, że na to zdanie zwróciłam tobie uwagę na DC w związku z czym nie wierzę w to, abyś o tym zapomniał. 
http://imgur.com/gallery/vTCXepr

Jednak chyba najbardziej żenujące w wypowiedziach Zieli jest to, że najpierw w samej skardze umieszcza w osobach oskarżonych Nightmare, a chwilę potem zaprzecza temu, że przeszkadzało mu wysłanie przez nią logów i to, że w ogóle informowała mnie o tym  jakie zadano jej rany. (Wystarczy spojrzeć na zamieszczony przeze mnie link do ss'a z dc)

"Ta akcja to generalnie jedno wielkie rakowisko, najlepiej byłoby ją cofnąć, o co również się 
wcześniej ubiegałem, ale teraz raczej jest już za późno. Kare niech wymyśli moderacja."
Zgodzę się co do tego, że jest to jedno wielkie rakowisko, lecz zrodzone z winy samego Zieli, który popełnił przy niej nie  jeden błąd, jednak nie będę ich wyliczać, bo męczy już mnie  ta cała sprawa i spiny ze strony osoby oskarżającej, która uprzykrza mi czas wolny od gry, bo zasadniczo- wszędzie ogłosiłam, że nie będę aktywna w rozgrywce ze względu na wyjazd, a Ziela swoją żenującą skargą, zmusza mnie do siedzenia mimo to przy komputerze.

PS.: Naprawdę wiele wskazuje na to, że Ziela próbuje wszelkich sił w tym, aby wymigać się od konsekwencji IC poprzez OOC w związku z czym w moich oczach (i nie jestem w tej kwestii odosobniona) jeśli już komukolwiek należy się kara, to jemu samemu. 

Jeśli zaś ktoś miałby coś do zarzucenia mi w kwestii postawionej tezy odnoszącej się do sprawcy pół willi pozwolę sobie jeszcze dodać, że naprawdę bardzo starałam się zaleźć choć jedną istotę, która mogłoby stanowić alternatywnego sprawcę, ale nie byłam w stanie, bo ślady, które pozostawił, były nazbyt jednoznaczne i nie zmienia  tego żadna alternatywna wersja zdarzeń poza tą, którą jako pierwszą wysnuł Ziela, a  która była  tak bzdurna, że nie sposób było ją przepchnąć.
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#5
Pamiętajcie tylko, że takie wątki nie polegają na wzajemnym naskakiwaniu na siebie. Głównym celem jest rozwiązanie tej sprawy, dlatego prosiłabym o spokojne podchodzenie do siebie bez żadnych insynuacji.
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#6
Odniosę się do tego co napisała animalka po kolei:

1. Nie mam zarzutów co do tego.

2. No i co, że tam była? Znajdowała się na wyciągnięcie ręki, ponadto była skuta kajdanami i jeszcze na dodatek nie mogła się ruszać przez zaklęcia. Mogłem w zasadzie robić z nią co mi się żywnie podoba, więc to chyba logiczne, że to ja wybieram miejsce gdzie chce jej zadać ból. Z tego powodu nie miała prawa sama sobie opisywać swoich ran.

3. .....

4. Nie, logi nie są wystarczające do sporządzenia autopsji, kiedy jak to sami ujmujecie, akcje są niesprecyzowane. To tak jakbym ja odegrał akcję zamyka drzwi a ktoś mi chciał wcisnąć, że zrobiłem to trzymając w zębach klamkę.
Jeżeli nie posiadacie jakichś informacji OOC, coś nie jest sprecyzowane, to nie daje to wam prawa do robienia PG i wmawianiu komuś kto, coś czego nie zrobił.

Co do tych wersji to szczerze nie mam pojęcia o co chodzi. Chyba wam chodzi o jakieś wersje, które moglibyśmy powiedzieć w grze za pomocą chatu IC, a tam mogliśmy kłamać.

5. Tutaj zostawię tylko to:
Lisa Yrell [PrawdziwyZiela]Dziś o 14:21

od kogo wziałeś info?
@Trevor Wright (Rocky)
od jakiego moderatora
ixu?
modno?
Trevor Wright (Rocky)Dziś o 14:21
Nadzorujacego akcje ja jebie
Lisa Yrell [PrawdziwyZiela]Dziś o 14:21
czyli modno, tak?
Trevor Wright (Rocky)Dziś o 14:21
Juz Ci to mowilem tak z 50 razy
Lisa Yrell [PrawdziwyZiela]Dziś o 14:21
MODNO?
Trevor Wright (Rocky)Dziś o 14:21
To co mowi modno i matylda pokrywa sie ladnie i wyklucza twoje klamstwa

ZielaDziś o 14:25
Dobra to jak bedziesz mial czas to wez mi odpisz na to
Powiedz mi jakim prawem bez uzgodnienia ze mną ustaliliście tą śmieszną sekcje zwłok i jak ona dokładnie wygląda? Mówię o Skye.
modnoDziś o 14:27
Nic nie ustalalem
ZielaDziś o 14:27
rocky mi mowi, ze z toba
modnoDziś o 14:27
Nie kontrolowalem żadnej sekcji przykro mi
On się mnie zapytal
Czy udzielono pomocy nightmare
Po ataku wili
Ja mówię że nie
I tyle
Wiec o co ci chodzi
ZielaDziś o 14:30
o sekcje zwlok
jezeli nie ty to spoko
modnoDziś o 14:30
Nie wiem nic o żadnej sekcji

Ale tak coś czuje, że się zrozumieliśmy, gdyż mi chodziło to, że rany w ogóle nie były leczone, a tobie chodziło o te rany, które ja zadawałem już później, aczkolwiek później Ci odpowiedziałem, że jej nie leczyłem po tym jak otrzymała obrażenia w celi. Ty potem stwierdziłeś, że porównujesz moją wersję z moderatorami (ciekawe jakimi) i one się różnią, a akurat wszystko tam jest zgodne. W sumie nie chce mi się tego tutaj tłumaczyć bo to co tam pisaliśmy to straszny mętlik, jakbym chciał to mógłbym się doszukać jeszcze wielu rzeczy pewnie.

(dla pewności: https://imgur.com/a/UgpWvEZ )

6. Pytałem ją by się dowiedzieć kto prowadził narracje sekcji bo - w sumie wyjasnilem we wczesniejszym argumencie. Najwyraźniej się z varmpsem źle zrozumieliśmy, myślałem, że w ogóle nie uwzględnili leczenia, które wcześniej robiłem.

7. Ktoś tutaj chyba nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Napisałem przecież, że mogła wam sobie wysłać te logi, ale nie miała prawa wam opisywać swoich ran. Ona sama nie posiadała informacji nt. ran, które je zadałem, za mnie sprecyzowała moją akcję i w ten sposób zrobiła PG.

Gdyby nightmare wam nie wysłała tego opisu to by nie było tej spiny. Gdybyście od razu do mnie przyszli to byłoby wszystko okej.

8. Wybacz, że Ci psuje ferie Wink Mnie też wkurza to, że musiałem taką skargę pisać, ale moim zdaniem wina nie leży po mojej stronie.


Odniosę się jeszcze do tego co jest tam niżej powiedziane:
No tak, bo CZŁOWIEK i pierwsze lepsze STWORZENIE nie potrafi wykonać ran szarpanych i oparzeń xD
t00n
Czarodziej



Donator

Posty: 209
Tematy: 27
Lis 2017
174
Slytherin
#7
ogarnijcie sie z tymi skargami naskakujecie sobie do gardeł jak jakieś zwierzęta i rzucacie sie na siebie, skończcie pajacowac i grajcie normalnie
Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#8
Sytuacja wydarzyła się dawno temu ale mimo wszystko akcja nie byłaby cofnięta.

Kary nie będzie, szczególnie po takim czasie, mimo że powinni byli spytać o szczegóły obrażeń jeżeli nie określiliście tego w akcjach, ze względu na pośpiech z powodu zalegających obowiązków i późnej godziny odgrywania. Na przyszłość - wołajcie moderatora do takich niesnasek, unikniecie szargania nerwów i wszystko wyjaśni się od razu.

Zamykam.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.