Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia [ROILEI]
Roilei
Czarodziej




Posty: 42
Tematy: 12
Sie 2019
11
Slytherin
#1
Imię i nazwisko: Paul Quer
Miejsce urodzenia: Londyn, Birmingham
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Paul to chłopiec, który jest nieśmiały, a świadczy o tym jego pamiętnik, historii czarodziejów oraz stworzeń magicznych wraz z historiami jego życia. Często się uczy i uważnie, czasem omija lekcje w przypadku ważnych rzeczy. Posiada różne cechy jak np. nieśmiały i kolekcjoner. Zazwyczaj często próbuje zwrócić na siebie uwagę, lecz nie udaje mu się to. W domu często pyskował. Nigdy nie bił lecz pyskował strasznie. Zawsze mu zimno, nigdy ciepło, więc dlatego zazwyczaj ubiera się ciepło. Pyskowanie do mamy i babci, częste kłotnię. Zawsze komuś dokuczał w domu np. kolegom, jedynie komu nie dokuczał to była jego wymarzona i jego "best friendzie". Uwielbia uprawiać wszystkie sporty, oprócz piłki nożnej, bardzo podobają mu się muzyki, starodawne piosenki i muzyki. Uwielbia kolekcjonować przedmioty po dziadku, jedynie z nim miała pasję do kolekcjonowania. Właśnie z kolekcjonowania ciągnie największą pasję i z tego ciągnie największą przyjemność, również jego pasją jest golf, bardzo lubi grać w golfa i podoba mu się to. Moja postać jest szczera, czasem aż za bardzo... Zawsze mamie pomagał w pracy lub w domu, również dziadkowi.
Wygląd postaci:
Paul, jest chudy i bardzo niski. Miał grzywkę, wraz z cerą jasną jak "ściana". Nosi okulary od urodzenia, ma niebieskie oczy, lekko ciemne, ma jasne blond włosy. Nos ma taki sam jak normalni ludzie, nie za mały nie za duży, często ubiera się elegancko. Na dwór ubiera się jak ostatnia fleja, ciągle chodzi rozchełstany, z szalikiem mało dobrze ubrany.
Historia postaci: Paul Quer, żył w Londynie z mamą dopóki tata nie zmarł na raka. Z mamą mieszkaliśmy w nie wielkim domu, obok pana Alę, dokładnie pan z Niemczech, moja postać była zamkniętą w sobie. Rodzina Quer ma ciekawą legendę powstania magii.... Dalej nie znano, każdy kto był w tamtym wieku nie ma przodków. Podczas Alex'a pra-pra dziadka kojarzył więcej niż teraz rodzina Quer'ów... Kiedy Paul odkrył swoje moce był wkurzony na mame, a po chwili gdy się wkurzył ponadto, zrzucił swoją magią obrazki. Po kilku tygodniach pojawił się list z Hogwartu, gdzie najpierw go odrzuciliśmy i pojawiały się więcej więc zdecydowała mama, żeby wziąć mnie do Hogwartu, później pojechałem na ulicę Pokotną, przeszedłem się zobaczyć co to jest. Szukałem różdzek dosyć długo aż w końcu, testowałem jedna z drugą aż w końcu pojawiła się ta. Nastała chwila na pojechanie na King Cross. Zastnawiał się o co chodzi z peronem 9 i 3/4, wtedy kiedy zobaczył swój pociąg odrazu pobiegł do  niego. Wszedł do pociągu i zaczął szukać swojego działu, po czym zaczął poznawać ludzi, najpierw zaczął od dziewczyn a potem od chłopaków, po przyjechaniu do Hogwartu, czekał na specjalnej sali rozpoczęć żeby rozpocząć historie z Hogwartem i swoją przygodą.


Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, mam na imię Paul, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Nie wiem ponieważ nie mieszkam w Warszawie.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*bierze talerz i zaczyna powoli jeść*



Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Od koleżanki.


Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak przeczytałem.




Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
RoxStars
łajdak



Donator

Posty: 359
Tematy: 13
Sty 2017
112
Gryffindor
#2
Odrzucam.

Podanie skopiowane: KLIK
Za skopiowanie nagradzam cię 35 punktami warna, następne podanie możesz dopiero wrzucić za 48 godzin.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.