Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznnice
Noah Weheelrigt
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Lis 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Noah Wheelright
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: Czysty
Cechy charakteru: Jestem bardzo sprytna, nie boje się nowych wyzwań i mam bardzo silną wolę, jestem bardzo ambitna, lubie poznawać nowych ludzi. Dla bliskich jestem w stanie zabić. 
Wygląd postaci: Jestem niską, szczupłą dziewczyną o jasnej cerze i długich ciemno brązowych włosach oraz niebieskich oczach.
Historia postaci: Wychowałam się nieopodal Londynu z dwójką starszych braci którzy są w Slytherinie. Moja rodzina przywiązuje wielką wagę do statusu krwi, traktuje z rezerwą mougolaków i mugoli, ale ja nie podzielam tych poglądów ale ze względu na rodzinę muszę to ukrywać. Moja rodzina wywodzi się z rodu Blacków. Miałam spokojne dzieciństwo od dziecka wykazuje magiczne zdolności, moim ulubionym zajęciem jest ważenie eliksirów oraz zgłębianie informacji na temat historii magii i Hogwartu.
Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Cześć, nazywam się Noah Wheelright. A ty jak się nazwyasz?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
Nie mam pojecia. Pewnie gdzieś w centrum Warszawy.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Co to za zupa? Nie dzięki nie jestem głodna.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Lubie świat magi  Harrego Pottera i przeglądając internet w poszukiwaniu czegoś w tym temacie znalazłam ten serwer.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#2
Podanie wstrzymane!

1. Aby posiadać status krwi 100%, trzeba posiadać zgodę od opiekuna lub należeć do rodu czystokrwistego. Jesli posiadasz zgodę, wyślij mi ją na pw, jeśli nie - zmień na jeden z tych: 0% (mugolak), 25%, 50% (półkrwi) lub 75%. Polecam poczytać o tym więcej tu: klik
2. Rozwiń charakter i wygląd. Aktualnie jest zbyt chaotyczny i przypomina wyliczankę. Napisz wszystko pełnymi, rozwiniętymi zdaniami. Możesz wzorować się na podaniach innych graczy, lecz pamiętaj, że nie wolno ich kopiować! Jeśli chodzi zaś o to co możesz dodać... W wyglądzie proponowałbym przyjrzeć się bardziej każdej części twarzy, a także opisać coś o stylu ubioru. W charakterze dodaj jeszcze kilka cech, szczególnie te negatywne.
3. Historia do poprawy. Pozwól, że podzielę to na kilka podpunktów:
- Zwróć uwagę na poród postaci. Jest to wydarzenie bardzo ważne.
- Niestety Twoja rodzina nie może wywodzić się od Blacków. Wymagałoby to zgody od opiekuna ogólnego.
- Brakuje tutaj objawienia mocy. Polega ono na paranormalnych czy nadnaturalnych zdarzeniach, które dzieją się pod wpływem silnych emocji młodego czarodzieja - zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. Przykładowo coś może się rozbić, albo zniknąć.
- Opisz jedynaste rodziny, bowiem są one bardzo ważne dla młodych czarodziejów. Tego dnia, otrzymują oni list od Hogwartu.
- I na sam koniec, dodaj zakupy na ulicy Pokątnej oraz sam wyjazd z peronu 9 i 3/4. Bez odpowiedniego wyposażenia, w tym różdżki, do Hogwartu nie pojedziesz.
4. Podania w pomocniku są wykonane źle. Nie rozróżniasz IC od OOC, dlatego polecam przeczytać ten poradnik: klik. Jeśli chodzi o drugie pytanie, to musisz w nim odpowiedzieć jako gracz, nie postać. Robi się to pisząc w nawiasach (.). Mówiąc o trzecim, potrzebna jest w nim akcja, którą wykonuje Twoja postać. Zapisuje się ją w gwiazdkach *.

3 dni, 3 szanse na poprawę.

(W razie problemów, możesz zgłosić się do mnie na discordzie (Kanaliś#4705) albo prywatnej wiadomości na forum.)
Yare, yare...
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#3
Podanie odrzucone!
Minął czas na poprawę ¯\_(ツ)_/¯
Yare, yare...



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.