Witaj!

Podanie na Gajowego
Nieogar
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 113
Tematy: 37
Gru 2014
451
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Conchobar Gingerblade
Wiek: 61
Miejsce urodzenia: Londyn
Wykształcenie(Hogwart = Średnie): Średnie + kursy transmutacyjne i uzdrowicielskie.
Posada, na którą aplikujesz: Gajowy
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* To bardzo proste. Gdyby zdolności czarodzieja podlegały klasyfikacji stworzeń magicznych od Ministerstwa Magii, byłbym dzisiaj oficjalnie czarodziejem rangi XXXXXX. Jestem w stanie tworzyć słabsze ode mnie stworzenia rangi XXXXX i w pełni je kontrolować(nie, nie mam na myśli Inferiusów). Od fikuśnych zwierząt, po wielkie molochy. Pod moją wartą żadna akromantula, czy inne badziewie nie odważy się postawić swojego obleśnego odnóża poza terenem zalesionym. Oprócz tego, jeśli jakiś centaur postanowi strzelać do naszych "źrebiąt"(dzieci) bez wahania utnę takiemu delikwentowi kciuka i palec wskazujący, albo nawet całą rękę jeśli spróbuje stawiać opór. Jestem w stanie w pojedynkę dokonać eksterminacji wszystkich stworzeń magicznych z zakazanego lasu. Moja obecność będzie miała dobry wpływ na znajdujące się w nim stworzenia magiczne, w tym centaury. Żaden centaur nie odważy się strzelić do dziecka mając przed oczami wizję tego, co ich czeka jeśli się dopuszczą takiej hańby. Podobnie akromantule, one nie są głupie. Wystarczy że pokażę im mojego molocha, którego nie zatrują, ani nie przegryzą. Wizja utraty domu, wolności i życia skutecznie je odstraszy od szkodnikowania na naszych terenach. Ktoś musi stać się ich naturalnym wrogiem po śmierci bazyliszka, a ja idealnie pasuję do tej roli. A tak poza tym, to ta podstępna żmija, Anna Margel - ta która kiedyś zamordowała na terenie Hogwartu Allyson Zoe Gingerblade mówiąc, że ją niby eskortowała do Hogwartu, potem magicznie zniknęła i skorumpowany departament tajemnic nagle zakończył śledztwo, ta która rzuciła Imperio na Norę Coletti naszą Minister i zmusiła ją do zabicia własnej córki, a potem próby zabójstwa własnego męża - prawdopodobnie znowu znajduje się na terenie Hogwartu. Uważam, że sama jej obecność jest śmiertelnym zagrożeniem dla uczniów Hogwartu i tak długo, jak znajduje się ona w Komnacie Tajemnic, nikt poza Margelami i margelistami nie będzie bezpieczny. Jeśli dyrekcja się zgodzi, to wężousty nauczyciel nauczy mnie otwierać i zamykać komnatę tajemnic, dzięki czemu będę mógł dodać do swoich obowiązków sterylizację komnaty tajemnic - będę w nieregularnych odstępach czasu odwiedzać komnatę i całkowicie eksterminować wszystko, co żywe(wcześniej upewniając się, że nie ma tam uczniów). Ostatnio Anna Margel ukrywała się właśnie tam, więc uczynienie jej kryjówki niezamieszkałą jest sprawą priorytetową, jeśli cenimy sobie dobro uczniów i bezpieczeństwo. No, chyba że chcecie mieć na terenie Hogwartu przestępcę na skalę światową, to wtedy droga wolna. Warto też wspomnieć, że jest ona brudną krwią - wilkołakiem i wielokrotnie zdarzyło jej się świadomie przemienić na obszarze zamieszkałym w celu zabicia innych ludzi. Regularna sterylizacja komnaty tajemnic uniemożliwi wyhodowanie kolejnego bazyliszka. A tak poza tym, to mam świetny kontakt z dziećmi, pomimo mojego sędziwego wieku jestem w stanie się z nimi dogadać, jestem zabawny, a od jakiegoś roku zagłębiam się w tajniki sztuki cyrkowej, dzięki którym będę w stanie pokazywać im różne sztuczki, które z pewnością ułatwią im powrót do dobrego samopoczucia. Mam cudowną żonę, kochającą mnie rodzinę i chciałbym mieć pracę, dzięki której byliby ze mnie dumni. Co powiecie na jakiś okres próbny, byście mogli zobaczyć jak sobie poradzę na tym stanowisku?
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
SUM'y:
Transmutacja - W
OPCM - PO
Zaklęcia i Uroki - PO
Historia Magii - T
Astronomia - PO
Eliksiry - PO
Zielarstwo - PO
ONMS - Z
Numerologia - O
OWUTEM-y:
Transmutacja - W
OPCM - PO
Zaklęcia i Uroki - W
Historia Magii - N
Astronomia - Z
Eliksiry - PO
Zielarstwo - W
ONMS - PO
Wróżbiarstwo - PO
Numerologia - Z
Językoznawstwo - PO
[OOC]
Nick w grze: Nieogar
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):Brałem udział w usuwaniu bazyliszka z komnaty tajemnic.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Chcę pomścić postać Aureliusa Hallgravesa. Mam zamiar przeprowadzić śledztwo w Hogwarcie, znaleźć sposób na torturowanie duchów - w szczególności Krwawego Barona, pogadać sobie z Lorcanem Procterem na tematy filozoficzne(bo ze względu na chwilowe zawieszenie nowych autorskich nie mogę zrobić eliksiru odmładzającego), podszkolić się u ducha w zakresie eliksirów, nauczyć się leglimencji od Stelli White, szpiegować Margeli i udokumentować ich treningi czarnomagiczne na terenie Hogwartu, a potem zgłosić ich do wizengamotu. Oprócz tego chcę też pokazać swoją postać z lepszej strony postaci Arcanusowi Thorne, żeby następnym razem zdać test psychologiczny uprawniający moją postać do pracy w Ministerstwie Magii. Przy okazji chcę wyjaśnić parę spraw ze skorumpowanym liderem Departamentu Tajemnic.
Nazwa Discord: Nieogar#3119
Cezar
Czarodziej




Posty: 133
Tematy: 38
Lip 2017
81
Ravenclaw
#2
[Obrazek: unknown.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.