Witaj!

Podanie na ucznia 1 klasy
tobix2003
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 5
Maj 2018
2
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Lennox Torra
WYGLĄD
Lennox jest chłopcem o średniej wysokości ok 150cm, jest szczupły, ubiera się schludnie, ma zielone oczy i nietypową fryzurę która zwraca na siebie uwagę przez jej ciekawy i nienudny wygląd ( przedziałek po lewej stronie głowy wlosy na czołem zaczesane do góry i prawo w razie problemu z wizualizacją proszę wstrzymać wyślę zdjęcie)
STATUS KRWI
0%
MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Brighton north street
WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor
CHARAKTER POSTACI:
Lennox przez wiele osób zostałby określony jako dziecko po przjściach przez to, że jest niezwykle skryty i nie okazuje swoich uczuć w zbyt widoczny sposób, Czego nie pokaże wyraz twarzy pokażą czyny co najlepiej opisuje chłopaka po z którego za wielu uczuć na pierwszy rzut oka nieodczytasz, jest on bardzo ambitny i uwielbia nauke, po jednym incydencie z przerwą od niej stwierdził że więcej tego błędu nie popełni więc teraz daje z siebie 110%. Prawdopodobnie niektórzy określili by go molem książkowym przez ilość posiadanej przez niego wiedzy jednak to określenei jest błędne po ponad wszelkie książki uwielbia on praktykę, gdyby kazano mu naukę historii z kiążki lub jakiekolwiek inne zajęcie które wymagałoby precyzji lub siły on zawsze wybierze to 2. Niestety jego chęć do nauki i ambicje sprawiają że niepowodzenia jego lub całej grupy są przez niego bardzo źle znoszone jak również on obwinia się za niepowodzenia innych nawet jak nie miał na to żadnego wpływu.
HISTORIA POSTACI:
Lennox urodził sięw szpitalu w Londynie, gdy miał kilka lat jego rodzice wraz z nim przeprowadzili się do brighton w celu rozpoczęcia nowego życia po problemach finansowych w stolicy. Pracowali ciężko żeby zapewnić sobie godny byt, Ich syn nie był im dłużny gdyż od 6 roku życia umiał jużczytać i wchłaniał wszelką wiedzę jak gąbka co doprowadzało jego rodziców do dumy z syna. Nie interesowały go zabawki wolał budować modele budynków lub czytać o nowych odkryciach w kosmosie. Jego chęć do Nauki była spora jednak pewnego razu stwierdził że czas na przerwe, niestety po jej rozpoczęciu nie był chętny jej przerywać co doprowadziło do oblania 3 klasy. Co gorsza nauczyciele zmówili się by egzamin poprawkowy był dla niego nie do napisania dając do neigo pytania znacznie wykraczające poza materiał klasy. Kiedy Lennox usiadł za biurkiem i zaczął czytać kartę stało się coś co nigdy mu się nie zdarzyło. Wściekł się, i to nie tak jak wściekają się uczniowie nie uderzył w stół ani nie wyszedł z klasy. Wstał spojrzał na karte, nastepnie do nauczycieli po czym wskazał ją palcem i krzyknął że nie napisze tego. W tym momencie doszło do ujawnienia się jego magii która podpaliła kartę i sprawiła że się podarła w powietrzu. Po tym wydarzeniu uciekł do domu a gdy opowiedział to wszystko rodzicom nie byli mu w stanie uwierzyć dopiero pracownik ministerstwa magii uświadomił ich w tym że ich syn nie jest chory psychicznie i że to co widział to nie były zwidy tylko prawdziwa magia. Rodzice po kilku godzinach powiedzieli synowi że nieważne jaki jest oni będą go wspierać.
Po pewnym czasie dostał list do Hogwartu oraz listę podręczników i potrzebnych rzeczy po które udał się z pomocą ministerstwa na ulicę pokątną. (przyznam szczerze nie miałem pomysłu na zakończenie)
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#2
Wstrzymuję!

Akcja z przejściem klasy w taki sposób odpada - mimo wszystko nie terminatorzymy postaci, więc niestety robienie z nich takich geniuszy nie przejdzie. Należy pamiętać, że to dalej  jedynie 8 letni chłopiec. Zmienisz to na coś innego, bardziej realnego - będzie w porządku. 
3 dni na poprawę.
tobix2003
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 5
Maj 2018
2
#3
SubaRumaxx napisał(a): (01.06.2020 16:31)Wstrzymuję!

Akcja z przejściem klasy w taki sposób odpada - mimo wszystko nie terminatorzymy postaci, więc niestety robienie z nich takich geniuszy nie przejdzie. Należy pamiętać, że to dalej  jedynie 8 letni chłopiec. Zmienisz to na coś innego, bardziej realnego - będzie w porządku. 
3 dni na poprawę.
 Obawiam się że nierozumiesz historii która dzieje się przed Hogwartem i mowimy tu o tak zwanej mugolskiej Junior schools które są 2 etapem edukacji w anglii dla dziecie niemagicznych

ps. jaki 8 letni nigdzie nie było to napisane list do hogwartu dostaje  sie po 11 roku życia postac przeskoczyla junior shool do ktorego idzie sie w wieku 7 lat. ujawnienie magii pojawilo sie kiedy miał 9 albo okolo 10 lat reszta czasu została pominięta bo nic ciekawego się w tamtym czasie nie wydarzyło.
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#4
tobix2003 napisał(a): (01.06.2020 17:15)
SubaRumaxx napisał(a): (01.06.2020 16:31)Wstrzymuję!

Akcja z przejściem klasy w taki sposób odpada - mimo wszystko nie terminatorzymy postaci, więc niestety robienie z nich takich geniuszy nie przejdzie. Należy pamiętać, że to dalej  jedynie 8 letni chłopiec. Zmienisz to na coś innego, bardziej realnego - będzie w porządku. 
3 dni na poprawę.
 Obawiam się że nierozumiesz historii która dzieje się przed Hogwartem i mowimy tu o tak zwanej mugolskiej Junior schools które są 2 etapem edukacji w anglii dla dziecie niemagicznych
Wydaje mi się, że jednak dobrze zrozumiałam "Jego chęć do Nauki jak i ilość posiadanej wiedzy zapewniły mu przeskok z 1 klasy do 3". A jeśli nie - już nie moją winą jest ujęcie tego w takie słowa. Napisałam na ten temat  wszystko co miałam. Nie uznajemy takich przeskoków, nie robimy z postaci młodych geniuszy, nie terminatorzymy.
Chodzi mi stricte o ten moment związany z przeskokiem w klasach w szkole mugolskiej
tobix2003
Czarodziej




Posty: 10
Tematy: 5
Maj 2018
2
#5
SubaRumaxx napisał(a): (01.06.2020 17:21)
tobix2003 napisał(a): (01.06.2020 17:15)
SubaRumaxx napisał(a): (01.06.2020 16:31)Wstrzymuję!

Akcja z przejściem klasy w taki sposób odpada - mimo wszystko nie terminatorzymy postaci, więc niestety robienie z nich takich geniuszy nie przejdzie. Należy pamiętać, że to dalej  jedynie 8 letni chłopiec. Zmienisz to na coś innego, bardziej realnego - będzie w porządku. 
3 dni na poprawę.
 Obawiam się że nierozumiesz historii która dzieje się przed Hogwartem i mowimy tu o tak zwanej mugolskiej Junior schools które są 2 etapem edukacji w anglii dla dziecie niemagicznych
Wydaje mi się, że jednak dobrze zrozumiałam "Jego chęć do Nauki jak i ilość posiadanej wiedzy zapewniły mu przeskok z 1 klasy do 3". A jeśli nie - już nie moją winą jest ujęcie tego w takie słowa. Napisałam na ten temat  wszystko co miałam. Nie uznajemy takich przeskoków, nie robimy z postaci młodych geniuszy, nie terminatorzymy.
Chodzi mi stricte o ten moment związany z przeskokiem w klasach w szkole mugolskiej
Dobrze usunąłem przeskok ale nie oblanie czy teraz jest już okej czy jakoś bardziej to zmienić?

Moją intencją nie było terminatorzenie a urozmaicenie historii więc przepraszam jeśli wcześcniej było to tak odebrane
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#6
Niech już będzie, akceptuję! 
[Obrazek: GnXTpe2.png]
 
Po wejściu na serwer koniecznie zgłoś się po rangę:
/helpop Zaakceptowano moją kartę [link] 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.