Witaj!

Karta postaci David Holmes - Uczeń Klasa 1
Lewistor
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Lip 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
David Holmes



STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
London, Baker Street 221B

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor

CHARAKTER POSTACI:
Uważam, że jestem osobą sprytną oraz mądrą. Potrafię szybko myśleć, oraz reagować na czynniki zewnętrzne. Kreatywnością także nie grzeszę. Umiem wymyślić rzeczy, które się nigdy nawet filozofom nie śniły. Niestety, jak każdy człowiek nie jestem idealny. Mam też swoje wady a jedną z nich jest brak cierpliwości.

HISTORIA POSTACI:
Urodziłem się 30 grudnia 2070 roku w Szpitalu Świętego Munga w Londynie. Moim tatą jest Michael Holmes, który od 10 lat pracuje jako lekarz rodzinny i jest mugolem, natomiast mamą została Beth Holmes, która była czarodziejem (niestety zmarła przy moim porodzie przez co znam ją tylko z opowieści mego ojca). Dorastałem w centrum Londynu. Mój tata, jako samotni rodzic bardzo mnie kocha i starał się mi zapewnić, jak najlepsze życie (przyznam, że mu się to udało). Moje moce magiczne ujawniły się w wieku 6 lat, w trakcie kłótni z moim ojcem, byłem na niego wściekły. W wieku 11 lat przyleciała pod okno mojego pokoju sowa. Była śnieżno biała a oczy miała błękitnie niczym niebo. Była piękna. W swoim dziobie trzymała list w szarożółtej kopercie zaklejonej czerwoną pieczęcią. Byłem bardzo zaskoczony. Otworzyłem okno odebrałem list i jak się okazało było to zaproszenie do Hogwartu! To było niesamowite przeżycie.
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#2
Nie będę się już o to czepiać i kartę akceptuję, ale zwróć proszę uwagę na rok podany w historii. Na serwerze mamy aktualnie 2082 (prawie 83'), więc postać mogła urodzić się w roku 2070. Nie jest to jakiś mega problem, ale warto zwracać na to uwagę!

[Obrazek: 3dqndfR.png]

Po wejściu na serwer koniecznie zgłoś się po rangę:
/helpop Zaakceptowano moją kartę [link] 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.