Witaj!

Karta postaci Luke Harris - Uczeń Klasa 1
strona_nr555
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 2
Lip 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Luke Harris

                                                 https://i.imgur.com/0WbjMeA.jpg

STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Downing Street

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor

CHARAKTER POSTACI:
Moja postać jest kreatywna, inteligentna i lubi rysować ale bardzo często nie ma pomysłów i jej się nie chce. Moja postać jest również nieśmiała i bardzo nie lubi jak ktoś krzyczy.

HISTORIA POSTACI:
Urodziłem się w szpitalu św. Tomasza w Londynie 14 sierpnia 2056 roku. Wychowywała mnie tylko mama która jest sekretarzem w Ministerstwie Magii a ojca nie znam od urodzenia. wychowywałem się na Baker Street ale gdy skończyłem 5 lat przeprowadziliśmy się do nie dużego domu na Downing Street w którym mieszkam do dziś. Bardzo kocham moją mamę i ona mnie też ale jest nam ostatnio bardzo ciężko ale jakoś dajemy rade. Moje dzieciństwo wspominam bardzo dobrze miałem koleżankę która mieszkała po sąsiedzku dlatego często się bawiliśmy i przesiadywaliśmy u siebie bardzo za nią tęsknie bo na razie nie mam ani jednego przyjaciela. Ostatnio kiedy jechałem rowerem bardzo szybko jechałem bo się śpieszyłem do domu. Jechałem wtedy z góry i nagle się wywaliłem poleciałem przez kierownice ale nie upadłem bo coś mnie zatrzymało i lewitowałem w powietrzu byłem zdziwiony pozbierałem się  i pojechałem do domu opowiedzieć o tym mojej mamie. Tydzień potem gdy wracałem ze sklepu wziąłem pocztę w której była koperta z czerwoną pieczątką. Przeczytałem go i pisało w nim tak Szanowny panie
Luke'u Harris'ie mam zaszczyt ogłosić że zostałeś przyjęty do szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.
Pokazałem go szybko mamie która bardzo się ucieszyła powiadziała że jutro zrobimy zakupy do szkoły.
Udaliśmy się na ulicę Pokątną kupiliśmy książki, strój do hogwartu, różdżkę, i kota. Poszliśmy na peron 9\34 i tak zaczeła się moja przygoda ze światem magii
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#2
Karta jest okej i akceptuję, sytuacja z rokiem urodzenia bardzo podobna i ze względu na to, że jest 2082, rok urodzenia postaci to dokładnie 2070. Ponadto warto zwrócić uwagę na interpunkcję i powtórzenia, bo widzę, że masz z tym pewien problem, aczkolwiek wszystkiego da się nauczyć! Miłej gry na serwerze, a postać trafia do...

[Obrazek: 3dqndfR.png]


Po wejściu na serwer koniecznie zgłoś się po rangę:
/helpop Zaakceptowano moją kartę [link] 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.