Witaj!

Karta postaci Adrienne Wilson - Uczeń Klasa 1
Kayyyty
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 3
Kwi 2020
1
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Adrienne Wilson 



STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Waterson Street 7

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor

CHARAKTER POSTACI:
Uważam się za dosyć mądrą osobę. Jestem dla wszystkich szczera, ponieważ nienawidzę kłamać. mam super poczucie humoru i lubie poznawać nowych przyjaciół. Jestem również miła, uwielbiam pomagać innym!

HISTORIA POSTACI:
Urodziłam się 12 marca 2072 roku. Mój tata był mugolem , a moja mama czarodziejem. Od wczesnych lat miałam do czynienia z magią itp. Zawsze chciałam dorównać mamie, ponieważ jest taka cudna! Był normalny dzień jak każdy moja mama powiedziała że przyjeżdża do nas ciocia z kuzynką przyznam, że nie byłam zadowolona. Było nawet miło dopóki nie zostałam sama z moją kuzynką tak mnie zirytowała że objawiła się moja moc. Moi rodzice mnie wspierali i chcieli żebym rozwijała magiczne moce. W moje 11 urodziny przyleciała śnieżno-biała sowa z kopertą. Zauważyłam że to list z Hogwartu byłam taka podekscytowana. Od razu  kolejnego dnia ja i mama pojechałyśmy na ul. Pokątną po potrzebne rzeczy . Pojechałyśmy na dworzec kolejowy pożegnałam się z mamą i poszłam na peron 9 i 3/4. Tak oto rozpoczęła się moja przygoda w Hogwarcie 
WYGLĄD POSTACI:
Długie ciemno-brązowe włosy
Zielono- brązowe oczy
dosyć blada skóra
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#2
Powiem tak. Kartę postaci zaakceptuje, ponieważ widzę, że się starałaś. Przed wytypowaniem domu, chcę zwrócić uwagę na kilka spraw, ponieważ sama karta napisana jest dosyć chaotycznie.

W przyszłości, kiedy będziesz aktualizowała kartę postaci, postaraj się o wizualizację postaci z serialu/filmu, która w pewien sposób może być podobna do twojej postaci. Nie jest to żaden obowiązek, ale z doświadczenia wiem, że gracze lubią takie rzeczy.

Przed Hogwartem twoja postać nie mogła ćwiczyć swoich zdolności magicznych, ponieważ na nieletnich nałożony jest radar. Z objawieniem mocy nie mam żadnego problemu, aczkolwiek dalsze ćwiczenia z matką nie mogą mieć miejsca. 

Początkową wiedzę o Harrym Potterze masz, więc nie będę próbował na siłę blokować ci gry na serwerze. Pamiętaj, aby stosować się do powyższego akapitu.

Karta postaci zaakceptowana, twoja postać trafia do..
[Obrazek: 58FGqR8.png]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.