Witaj!

Idris Skeet [Dziecko]
Izzy
Czarodziej




Posty: 32
Tematy: 7
Gru 2018
72
#1
[Obrazek: IY9F6Z6.png]
~Charakter~
Co można powiedzieć widząc pierwszy raz Idrisa? Zapewne większość by powiedziała, że to jeden z tych głupiutkich, uroczych, otwartych chłopców. Szczerze odpowiadając Idris idealnie odzwierciedla te osoby. Co nie oznacza, że innych cech też nie posiada. Już od małego najwyraźniej musiał odziedziczyć inteligencje po ojcu, ale póki co jako 4 latek objawia to bardziej jako szybszą naukę. Poznawanie nowych osób nie sprawia mu ogromnej trudności, jednak zaufanie im już tak. Posiada rzadką zdolność empatii, która w obecnym świecie jest bardzo rzadko spotykana. Jeśli tylko wykryje swoimi zielonymi oczkami smutną osobę od razu leci na ratunek próbując pocieszyć jak tylko się da - nawet osobom za którymi średnio przepada. Mimo wszystkiego na ogół jest spokojny i bardzo ciężko wyprowadzić go z równowagi, co oczywiście nie znaczy, że jest to niemożliwe. Czasami podejmuje bardzo impulsywne decyzje, które niestety nie zawsze się mogą dobrze skończyć więc przewodnik w grupie byłby z niego słaby.  
[Obrazek: giphy.gif]

Postać odgrywana na nicku Easy. 
Grana od 19.08.2020 r.
Wyglądu użyczył Michael Provost.
therapeute
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 110
Tematy: 16
Sty 2018
288
Gryffindor
#2
wow no w koncu wstawilas ile mamy na ciebie czekac
SubaRumaxx
maahi ve



Weryfikator

Posty: 218
Tematy: 6
Wrz 2016
203
Ravenclaw
#3
Akcept kochana


Po wejściu na serwer koniecznie zgłoś się po rangę:
/helpop Zaakceptowano moją kartę [link] 
Robercik
Zwiedzać Rzym stolicę mych łez...




Posty: 40
Tematy: 5
Cze 2020
22
Hufflepuff
#4
Mi się podoba jego wygląd mam nadzieje że będzie super odwzorowany!  Cool



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.