Witaj!

Karta postaci Anastasia Mallaroy - Uczeń Klasa 1
Amelinda
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Sie 2020
0
#1
[attachment=397][attachment=397]INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Anastasia Mallaroy

[Obrazek: ima]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Abbey Road 37

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Slytherin

CHARAKTER POSTACI:
Anastasia od swoich najmłodszych lat była otwartą i ciekawską osobą, która miała inne poglądy niż  reszta dzieci w jej wieku. Dziewczynka od zawsze była uważana za sprytną i przebiegłą. Ceni sobie szczerość i nienawidzi kłamstwa. Dla Anastasii  przyjaźń nigdy nie była priorytetem, a jej rodzice sami wmawiali jej, że przyjaciół trzeba odpowiednio dobrać. Dlatego dziewczyna jest raczej mało przyjacielska i często rani innych nie wiedząc o tym. Ambicje  nie pozwalają Nastce być gorszą od rówieśników. Sama dziewczyna  jest bardzo dokładna i dąży do perfekcji w wykonywanej przez nią pracy. Nie jest ufną osobą, uważa na to z kim rozmawia i jak jej rodzice mówili- z dokładnością dobiera przyjaciół i osoby, którym może zaufać. Anastasia stąpa ciężko po ziemi, zdaje sobie sprawę,że w każdym zakątku magicznego świata,czai się zło.

HISTORIA POSTACI:
Anastasia urodziła się 13 października, rodzina bardzo cieszyła się z jej narodzin. Dziewczynie nigdy nic nie brakowało, ale została nauczona, że pieniądze trzeba szanować. Jej mama Elizabeth pracuje jako uzdrowicielka, a tata  Firence jako pracownik w Ministerstwie Magii.  Obydwoje uczyli się w Hogwarcie i należeli do domu Węża. Nastka jest jedynaczką, ale większość swojego dzieciństwa spędziła z kuzynami w domu babci, która wpajała im jakie ciężkie życie czeka ich w przyszłości. Od najmłodszych lat przebywała w świecie magii.Magiczne zwierzęta, rośliny to była jej codzienność, uwielbia zajmować się nimi. W wieku 7 lat pierwszy raz pokazały się jej magiczne umiejętności. ''Ja już nie nadążam kupować nowych zastaw!''- Takie słowa Anastasia usłyszała wiele razy od swojej babci. Podczas wspólnych posiłków, moc dziewczyny często uaktywniała się powodując szkody w postaci potłuczonych talerzy a czasem całych zastaw stołowych. Jako że Anastasia ma stały dostęp do magicznych ksiąg dużo czyta. Uwielbia pogłębiać wiedzę o eliksirach, magicznych zwierzętach i roślinach. Podczas jednej z wielu eskapad do zamkniętej biblioteki babci, Nastka nadziała się na rzeźbę czarodzieja, którego do tej pory nie  kojarzy i nie ma bladego pojęcia kim był ( nie trawi go z racji nieszczęsnego wypadku).Przez ten  incydent ma bliznę w postaci przeciętego łuku brwiowego.Gdy dostała list z Hogwartu oświadczający o dostaniu się i rozpoczęciu nauki w magicznym zamku, bardzo się ucieszyła.  Czas do rozpoczęcia pierwszego roku nauki bardzo dłuży się Anastasii, nie zostało nic więcej jak czekać na upragniony dzień.Jej rodzina wie, że dziewczyna będzie potężną czarownicą i dzięki swojej przebiegłości i ambicji osiągnie wiele...


Załączone pliki Miniatury
   
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#2
Wstrzymam Cię na chwilkę, bo nie wyświetla mi się obrazek, a chciałabym się przyjrzeć postaci
Amelinda
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Sie 2020
0
#3
AlexiTheWolfie Musiałam improwizować  Pierwotne zdjęcie gdzieś mi umknęło i fakt, nie chce się załadować napisał(a): (29.08.2020 17:50)Wstrzymam Cię na chwilkę , bo nie wyświetla mi się obrazek, a chciałabym się przyjrzeć postaci
Mu
AlexiTheWolfie
Udzielający się na forum



Weryfikator

Posty: 1,403
Tematy: 3
Sie 2015
53
Slytherin
#4
Śliczna karta. Spełnijmy marzenie... Trafiasz do[Obrazek: GnXTpe2.png]
[ po rangę zgłoś się na serwerze za pomocą komendy /helpop ]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.