Witaj!

Podanie Na Ucznia 1OOC
MagicMen
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Wrz 2020
0
#1
Imię i nazwisko: Martin Bossmen
Status krwi: 75%
Miejsce urodzenia: Szpital Świętego Munga, w Londynie
Wymarzony dom w Hogwarcie: Hufflepuff
Wygląd postaci:
[Obrazek: JGQV6kR.jpg]
Charakter postaci: Chłopak jest osobą bardzo pracowitą, od dzieciństwa pomaga rodzicom zarobić na życie. Dba o czystość w domu. Jest osobą wierną. Można mu powierzyć każdy sekret - a on go nie zdradzi. Kolejną jego cechą jest ambitność. Zawsze dąży do celu. Cierpliwość to kolejna cecha, owego chłopaka. Jego negatywną, choć może dobrą cechą, jest upartość. Cały czas próbuje udowodnić innym, że to on ma racje - nawet gdy dojdzie do zrozumienia, że to nie prawda.

Historia postaci: Martin urodził się w Szpitalu Świętego Munga, 19 października, podczas mroźnego wieczoru. Przez pierwsze lata jego życia, nic ciekawego się nie wydarzyło... W wieku 5 lat, objawiła się jego moc. Gdy usłyszał od rodziców, że ci muszą opuścić kraj, a on musi zostać z dziadkami, bardzo smutny, a zarazem zdenerwowany, zaczął płakać, a nad jego głową pojawiła się czarna chmurka nad którą zaczęło padać. Z dziadkami żył sobie w zgodzie do 8 roku życia, gdy jego rodzice znów pojawili się w Wielkiej Brytanii. Ojciec niedługo później postanowił, nauczyć chłopaka, latać na miotle, co okazało się powodzeniem. 19 października - w jego 11 urodziny - przyleciał do niego list z Hogwartu. Był on bardzo zadowolony z tej nowiny. Rodzice, zabrali go w dzień wyjazdu do zamku, na ulicę Pokątną, gdzie kupili mu - szatę szkolną, książki, pióra i co najważniejsze, różdżkę u Ollivandera. Następnie zaprowadzili go na Peron 9 i 3/4, po czym wyruszył pociągiem do Szkoły Magii i Czarodziejstwa...

Cechy HPP: Zaleta średnia / wada średnia - Urodzony z miotłą w dłoni / Nałogowiec
Robercik
Zwiedzać Rzym stolicę mych łez...




Posty: 40
Tematy: 5
Cze 2020
22
Hufflepuff
#2
Nie jestem weryfikatorem ale nie możesz mieć cech Hpp widać że to nowa postać i pewnie jeszcze nie grałeś na serwie więc one nie przejdą
MagicMen
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Wrz 2020
0
#3
Robercik napisał(a): (12.09.2020 17:14)Nie jestem weryfikatorem ale nie możesz mieć cech Hpp widać że to nowa postać i pewnie jeszcze nie grałeś na serwie więc one nie przejdą
Mogę jedynie, powiedzieć, że jest to tajne MK Smile
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#4
Karta zaakceptowana!
Mam nadzieję, że faktycznie masz wystarczająco dużo HPP.

Postać trafia do...

[Obrazek: N8E9j5b.png]

Na serwerze zgłoś się po rangę, wpisując /helpop Zaakceptowano mi kartę postaci [link do karty].
EDIT DANON: HPP ZABRANE, CECHY PRZYZNANE
Yare, yare...



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.