Witaj!

Karta postaci Jackson Myers - Uczeń Klasa 1
Ktysio
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 2
Wrz 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Jackson Myers

[Obrazek: xw_YGj]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Private Drive 4

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor

CHARAKTER POSTACI:
Jestem odważny, głodny przygód, zdolny, mądry.

HISTORIA POSTACI:
Moi rodzice to potężni czarodzieje, od małego żyję wśród magii i uczą mnie nowych, potężnych zaklęć
Vildan
Fanka kawusi



Weryfikator

Posty: 92
Tematy: 5
Mar 2019
87
Ravenclaw
#2
Witaj, na ten moment wstrzymuję kartę postaci.

1. Link do obrazka nie działa, więc proszę, abyś go poprawił pamiętając, że powinien mieć rozszerzenie .png, by otwierał się poprawnie.
2. Postaraj się dokładniej opisać charakter postaci nie tylko za pomocą wyliczenia kilku cech, ale przedstawieniu np. jak postać zachowuje się w określonych sytuacjach. Możesz to zrobić na swój sposób, po prostu pozwól na to, by można było poznać postać trochę bliżej, by odpowiednio ją przydzielić do domu w Hogwarcie.
3. W sekcji dotyczącej historii postaci nie przedstawiłeś praktycznie żadnej historii. Skup się na tym, jak twoja postać spędziła życie przed wyjazdem do Hogwartu. Jak, z kim spędzała dzieciństwo, jakie miała stosunki z rodzicami, jak objawiła się u postaci magia (niewyjaśnione zjawiska w efekcie silnych emocji, np. pękająca szyba), możesz też opisać emocje związane z otrzymaniem listu z Hogwartu, a następnie zakupy na Ulicy Pokątnej.

Na poprawę masz 3 dni, powodzenia!

W przypadku pytań dotyczących karty postaci czy rozpoczęcia rozgrywki, napisz do mnie na discordzie, a postaram się pomóc: Vildan#1033

EDIT: Odrzucam, czas na poprawę minął. 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.