Witaj!

[Feministka] Cukier/Wiedźma/Minerwa/Tixxia
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
434
Ravenclaw
#28
Zostawiłam tylko te na które miała odpowiedź Tongue

3. Ulubiona planeta?
Jowisz
6. Ulubiony pierwiastek chemiczny? Lorens hzhzhz
8. Ulubiony smak herbaty? Jabłko-mięta
9. Ulubiona małpa? Ty <3
10. Ulubiony tygrys? Śnieżny
11. Ulubiony niedźwiedź? Polarny
12. Ulubiony kot? Pers <3
13. Ulubiona stolica? Paryż
14. Ulubione miasto? Paryż
15. Ulubiony kontynent? Azja 
17. Ulubiona vlogerka? Zdzieszka <3
19. Ulubiona gra planszowa? Monopol
20. Ulubiona gra komputerowa? Simsy XD
21. Ulubiona gra na komórkę? Talkin Angela
23. Ulubiony sklep odzieżowy? H&M
24. Ulubiona marka ubrań? H&M
25. Ulubione słowo w języku angielskim? Butterfly (to tak ładnie brzmi <3 )
26. Ulubione słowo w języku francuskim? Idel (idelane)
27. Ulubione słowo w języku rosyjskim?  Mam słabość do нетленный (niezniszczalni) bo to tak fajnie brzmi
28. Ulubiona postać żeńska z anime? Misaki z Kaichou wa Maid-sama
29. Ulubiona postać męska z anime? Usui z --^
30. Ulubiona postać żeńska z filmów? Effie z Igrzysk Śmierci
31 Ulubiona postać męska z filmów? Finnick z Igrzysk Śmierci
34. Ulubiona postać żeńska z książek? Zofia z Świata Zofii
35. Ulubiona postać męska z książek? Jake z Akademii Mroku
36. Dlaczego lubisz akurat te postacie? Mają w sobie to coś <3
38. Ulubiony zagraniczny serial?
39. Ulubiona polska bajka? Bolek i Lolek
40. Ulubiona zagraniczna bajka? Muminki
41. Ulubiony zapach? Mięta
42. Ulubiony numer? 6
43. Ulubiona marka butów? Sprandi
44. Ulubiony kosmetyk? Mój krem do rąk <3
45. Ulubiona pora roku? Jesień
46. Ulubione magiczne stworzenie? Jednorożec
47. Ulubiony eliksir? Veritaserum
48. Ulubiony kolor świecy zapachowej? Lawenda
49. Ulubiony wzór na ubraniach?
50. Ulubiona czcionka? Serfin
51. Ulubiony kształt liści? Kasztanowca <3
52. Ulubiony rozmiar nakrętek od butelek?
53. Ulubiona modelka? BARBARA PALVIN <3 <3 <3 (czyli moja Ti)
54. Ulubiony model? Francisco Lachowski
55. Ulubiona site modelka? Anita Khachatourians
56. Ulubiony site model?
57. Ulubiony ustrój polityczny?
58. Ulubiona celebrytka? Lady Gaga
59. Ulubiony celebryta?  Krzysztof Ibisz
60. Ulubiony sos? Czosnkowy
61. Ulubiona gra zespołowa? Ręczna
71. Ulubiona roślina drzewiasta? Drzewo? Wiśnia <3
72. Ulubiona roślina doniczkowa? Storczyk
74. Ulubione drzewo liściaste? Wiśnia
75. Ulubione drzewo iglaste? Sosna
76. Ulubiony krzew? Żurawina
79. Ulubiona roślina zielna? Haber 
82. Ulubiony rodzaj literacki? Dramat <3 
83. Ulubiony gatunek literacki? Powieść
84. Ulubiona część mowy? Zaimek
85. Ulubiona para? Butów? Moje oficerki <3
88. Ulubiony zła postać z animu ? Kocham wszystkie czarne charaktery <3
89. Ulubiony dobra postać z animu? Holo z Spice&Wolf
91. Ulubiona zła postać z bajek? Garguś <3 
92. Ulubiona dobra postać z bajek? Panna Migotka
93. Ulubiona zła postać z książek? Valdzo 
94. Ulubiona dobra postać z książek? Hermi
99. Ulubiona pora dnia? Popołudnie
102. Lubisz różne mitologie? Owszem
103. Co byś zrobiła gdyby Seth (bóg egipski) był twoim bratem, a Ra na was polował? Bym wezwała swoje pokemony
105. Czy kiedykolwiek zostałaś wytrącona z równowagi przez koty? Yep
^ Jeśli tak, czy zostały przez Ciebie zgładzone jakiekolwiek pająki? Tak
106. Czy kiedykolwiek twoim marzeniem było, aby znaleźć się w Hogwarcie? Ta
107. Gdybyś mogła wybrać dowolną cechę i ją sobie przywłaszczyć jaka by to była cecha? Uzasadnij dlaczego akurat ta. Bystrość. Bo tak XD
108. Lubisz tańczyć? Nope
^Umiesz? Zalezy co
110. W jakim kraju chciałabyś zamieszkać? Francja
111. Czy oprócz hapla grałaś na innych serwerach RP? Yep
112. Czy chciałabyś wcześniej poznać hapla? Ta
113. Czy kiedykolwiek wstawisz tu swoje opowiadania? kurczak*** piszę
114. Czy kiedyś jakiekolwiek zwierzę, tak cię zdenerwowało, że chciałaś przystroić go w różową sukienkę balową? Nope
115. W jakich czasach chciałabyś żyć? Uzasadnij dlaczego te czasy. Te czasy w których żyję są odpowiednie dla mnie
116. Czy chciałabyś wiąć udział w wielkim balu weneckim? Nope
117. Czy zgadzasz się z tym iż zwierzęta są mądre? W 100%
118. Zgadzasz się z tym iż zwierzęta są czasami mądrzejsze od ludzi? Uzasadnij dlaczego. To ludzie są istotami rozumnymi. Zwierzęta jako istoty kierujące się instynktem nie mogą być mądrzejsze
119. Można Cię znazwać patriotką czy jednak nie? Myślę że można
120. Gdybyś miała moliwość jeszcze raz urodzić się w dowlnym miejscu na Ziemii skorzystałabyś z
tej możliwości? Uzasadnij dlaczego. Nie skorzystałabym. Tutaj gdzie jestem jest moje miejsce na ziemi. 
121. Co w koniach cenisz? Odwagę i oddanie. 
122. Co cenisz w kotach? Spryt
123. Co cenisz ogólnie w zwierzętach? To że nie oceniają innych po wyglądzie czy zachowaniu. 
124. Lubisz słodycze? Kocham
125. Byłabyś w stanie jeść wyłącznie słodycze do końca swojego życia? Nope
126. Czy męczy Cię odpowiadanie na tak dużą ilość pytań? Tak
128. Co sądzisz o emigrantach? Mam mieszane uczucia którymi nie będę się chwalić.
129. Czy jest przedmiot w szkole, który według Ciebie do życia potrzebny nie jest? Uzasadnij dlaczego. Każdy jest choć raz w życiu potrzebny 
130. Czy cieszy Cię fakt iż zamiast narysować drzewo na PPAK siedze i układam te pytania? Nope
131. Jak myślisz w jaki sposób widzą Cię inni? Nie mam pojęcia. Myślę że nie zbyt miło ale mam cichą nadzieję że nie wszyscy 
132. Gdybyś miała możliwość sprawować władzę absolutną nad całym światem skorzystałabyś z tej okazji? Uzasadnij dlaczego. Nie. Bo to za duży obowiązek 
133. W jakim stopniu jesteś tolerancyjna? W powyżej przeciętnym
134. Jaki masz enneagram? (http://www.enneagram.pl/www/test/2w3 
135. Wolisz wokalistki czy wokalistów?  Na równi
136. Wolisz nosić sukienki czy może wyłącznie spodnie? Spodnie
137. Jeśli już planujesz robić tatuaże czy chcesz pokryć nimi całe ciało? Max 40% ciała
138. Dlaczego akurat tak lubisz tatuaże? Tworzą one człowieka jeszcze bardziej oryginalnym
139. Czy lubisz muzykę klasyczną? Uzasadnij odpowiedź. Zależy jaką.
140. Ile masz wzrostu? 160 ;-;
141. Jak sądzisz ile jeszcze pytań Ci zadam? 200?
142. Czy myślałaś kiedykolwiek nad wydaniem własnej książki, bądź tomiku poezji? Nie umiem pisać
143. Jakie kraje chciałabyś odwiedzić? Francję, Rosję, Holandię
144. Wolisz francuski czy rosyjski? Uzasadnij odpowiedź. Wolę francuski. Jest dla mnie łatwiejszy ze względu na wadę wymowy ;-;
145. Oglądałaś kiedykolwiek hentaie? 8) Nope
146. Czy jesteś tolerancyjna wobec gejów i lesbijek? I to bardzo Big Grin
147. Czy według Ciebie aborcja powinna być legalna? Uzasadnij odpowiedź. W skrajnych przypadkach a i owszem.
148. Czy według Ciebie eutanazja powinna być legalna? Uzasadnij odpowiedź. Tak.
149. Czy według Ciebie marichuana powinna być legalna? Uzasadnij odpowiedź. Nie mam zdania.
150. Gdybyś mogła zmienić dowolną rzecz zrobiłabyś to? Dlaczego? Nie. Bo wszystko jest po coś.
151. Czy kiedykolwiek paliłaś? Moze
152. Czy kiedykolwiek piłaś? Może
153. Czy kiedykolwiek jarałaś? Może
154. Potępiasz ludzi, którzy to robią? Nie
157. Interesujesz się polityką? Nie
158. Interesujesz się teoriami spiskowymi? Nie
159 Tworzysz własne teorie spiskowe? Wobec Ciebie <3
160. Czy według Ciebie jakikolwiek bóg istnieje? Uzasadnij odpowiedź. Każdy w coś wierzy, a wiary się nie podważa więc się nie wypowiem.
161. Czy według Ciebie Bóg istnieje? Uzasadnij odpowiedź. --^
162. Czy według Ciebie Szaan istnieje? Uzasadnij odpowiedź. ---^
163. Potępiasz ateistów? Nie
164. Potępiasz satanistów? Nie
165. Czy spotkałaś się z jakimś satanistą? Niektórzy twierdzą ze ja jestem satanistką więc chyba tak XD
166. Uważasz, że istnieją istoty pozaziemskie? Uzasadnij odpowiedź. --------^
167. Spotkałaś się kiedykolwiek z osobami aspołecznymi? Tak
168. Spotkałaś się kiedykolwiek z samobójcami? Tak
169. Bolą Cię już palce? Tak
170. Wyprowadzam Cię z równowagi? TAK
171. Jest taka piosenka, którą można opisać Twoje życie? Moje życie jest piosenką <3
172. Jesteś osobą mocno stąpającą po ziemi czy raczej koncentrujesz się na wyobraźni? Jestem marzycielką.
173. Masz koszmary? Codziennie
174. Jaki koszmar jest u Ciebie najgorszy? Jestem zakopana w trumnie pełnej pająków.
175. Płakałaś kiedykolwiek przez jakiś koszmar? Tak
178. Jaki według Ciebie będzie ten rok? Dla mnie owocny
179. Co sądzisz o haplu? Kc go XDDDDDDDDDDDD
180. Co sądzisz o atmosferze na haplu? Da się żyć
181. Masz marzenia? I to dużo
182. Jesteś pracowita czy może z Ciebie typowy, leniwy kot? Uzasadnij odpowiedź. Zależy
183. Myślisz, że chce dalej to pisać? Tak ;-;  
185. Chcesz iść na studia? Jasne że tak
186. Chcesz wyjechać z kraju czy wolisz tu zostać? Uzasadnij odpowiedź. Wolę zostać
187. Czy znasz o koniach jakieś ciekawe fakty? Ojj dużo
188. Można Cię nazwać osobą uzależnioną od obecności zwierząt? Tak XD
189. Przestrzegasz zasad czy jesteś osobą uznającą się za wolną? Uzasadnij odpowiedź. Zasady są po to by je łamać.
190. Jak uważasz, inni uznają Cię za piękną? Wątpię
191. Znasz jakiegoś geja? Znam
192. Uważasz, że osoby homoseksulane powinny adoptować dzieci? Uzasadnij odpowiedź. Może to kogoś urazić lecz nie. Dzieci powinny mieć i ojca i matkę. Każde coś dale dla dziecka. Dwie kobiety nie nauczą dziecka to co nauczy je ojciec. I odwrotnie.
193. Czy według Ciebie polskie szkolnictwo jest na dobrym poziomie? Uzasadnij odpowiedź. Polskie szkolnictwo jest skrajne więc nie mam zdania.
194. Czy odnalazłabyś się w innym kraju? W zależności w jakim.
195. Trzymasz się sowich poglądów czy dostoswujesz je do myślenia innych?  Zawsze stoję przy swoim
196. Umiesz opowiadać? Napisz coś kreatywnego. Nie umiem.
197. Jesteś zabawną osobą? Czy ja wiem Confused
198. Jesteś urodzoną przywódczynią? Taaak XD
199. To pytanie jest dla Ciebie. Napisz tu co tylko chcesz. Zabiję Cię ;-;
201. Dlaczego, akurat książki zebrały Twoją uwagę? Uzasadnij dlaczego. Dzięki książkom możemy przeżywać, żyć i odkrywać coś co człowiek nie obcujący z książkami może spotkać tylko raz
202. Lubisz stare książki wraz z zawartą w nich historią? Czy może preferujesz nowe pachnące specyficznie? Uwielbiam zapach kilkudziesięcioletnich książek
203. Wolisz raczej spokojne melodie czy te burzliwe, przy których mozesz dać się ponieść? Uzasadnij dlaczego. W zależności od mojego nastroju
204. Jaki kolor Cię uspokaja, a jaki wpływa na Ciebie pobudzająco? Zielony mnie uspokaja. Jest takim kolorem natury- oznaką spokoju, harmonii i ideału. Pobudza mnie taki jaskrawy czerwony. Jak zresztą 99% ludzi na świecie
205. Chciałabyś może kiedyś przefarbować włosy na jakieś nienaturalne kolory? Jakie by to były? Nie, uwielbiam swój naturalny kolor.
207. Jak oceniasz moje prace zarówno te plastyczne, jak i pisemne? Dlaczego tak oceniasz? Świetne bo takie są <3
208. Czy mam kontynuować dalej to co robię? Czy tworze tak okropnie, że według Ciebie mam przestać? TO co robisz jest cudowne <3  
210. Czy gdybyś miała możliwość przeniesienia Tinni do innego domu w Hogwarcie zrobiłabyś to? Dlaczego? Tiniacz jest połączeniem wszystkich domów w całość a taką możliwość daje tylko Ravenclaw.
211. Do jakiego domu Ty zostałabyś przydzielona? Uzasadnij dlaczego. Nie mam pojęcia.
212. Dlaczego to właśnie konie są twoją miłością? Konie są moją rodzinną pasją. Miłość mam tylko jedną <3
213. Czy mogłabyś uczyć jazdy konnej? Uczyć i tak uczę. Lecz prawnie będę uczyć jak zdam kurs instruktorski na 18.
214. Nauczysz mnie jazdy konnej? Ile trzeba zapłacić za jedną lekcję? Nauczę. W zależności od stadniny, konia, czasu lekcji, umiejętnosci.  
215. Jesteś wierząca? Uzasadnij odpowiedź. Jestem wierząca bo każdy musi w coś wierzyć.
216. Kiedy masz urodziny? 10 listopada
217. Ile książek dotychczas przeczytałaś? Nie mam pojęcia.
218. Co takiego jest w koniach i kotach? Są do mnie podobne z charakteru. Do tego mają w sobie coś dodatkowego co bardzo chciałabym mieć.
219. Pokażesz jakieś swoje rysunki? Nie umiem rysować.
220. Czy jesteś jak typowy gimbus i uwielbiasz "50 Twarzy Greya"? Czytała i oglądałam. Powiem szczerze że jako iż książka napisana jest świetnie- wciąga, opisy, metafory, w chu* epitetów to film to dno. Nienawidzę prócz aktora i ścieżki dzwiękowej
221. Jesteś asertywna czy raczej idziesz za tłumem? Uzasadnij dlaczego. Jestem sobą. Zawsze pod prąd.
222. Lubisz muzykę popularną? Słucham tego co wpadnie mi w ucho więc trudno określić.
223. Kosiłaś kiedykolwiek trawę? Od tego mam 6 4kopytnych w stajni.
224. Lubisz las? Uzasadnij dlaczego. Lubię. Emanuje takim spokojem, harmonią. I daje możliwość połączenia się z naturą.
225. Byłabyś w stanie zostawić całe dotychczasowe życie i pojechać do miejsca Twoich marzeń? Nie
227. Umiesz śpiewać? Nie
228. Lubisz śpiewać? Nie
229. Czy pamiętasz swój pierwszy pocałunek (zakładam, że go miałaś)? Wspominasz go dobrze czy raczej niekoniecznie? Nie pamiętam XD
230. Wolisz bycie singielką czy mieć swoją drugą połówkę? Uzasadnij odpowiedź. Jestem zbyt młoda by coś czuć na poważnie
231. Czy podobała ci się jakakolwiek moda z innego okresu historycznego, niż tego, który mamy obecnie? Uzasadnij odpowiedź. Uwielbiam modę powojenną
232. Lubisz tańczyć? Nie
233. Umiesz tańczyć? Całkiem
234. Czy gdybyś miała możliwość nauczyć się tańczyć w dowolnym stylu skorzystałabyś z tej okazji? Jeśli tak to jaki byłby to styl? Nie
235. Czy grasz na jakimkolwiek instrumencie? Umiem grać na pianinie i trochę na gitarze.
236. Czy chciałabyś nauczyć się grać na jakimkolwiek instrumencie? Harfa <3
237. Jak widzisz swoją karierę? Jest ona udana czy może jednak nie? Nie widzę jej. Owszem, wyobrażam sobie i planuję zawody, pracę, własny gabinet ale to tylko wyobrażenia.
238. Robisz coś w kierunku, aby jak Twoja przyszła kariera się udała? Tak
239. Potrafiłabyś naprzykład mnie zarazić miłością do koni? Zaraziłam wiele osób
240. Czy zarazisz mnie tą miłością? Jak się dasz zarazić
241. Lubisz dzieci? Uzasadnij odpowiedź. Bardzo. Dzieci są takie naturalne, żywe, szczęśliwe. Powiem szczerze że zazdroszczę małym dzieciom tego beztroskiego, radosnego życia.
242. Czy czujesz się zmęczona odpowiadaniem na te pytania? tak
243. Nienawidzisz mnie w tej chwili? Tak
244. Czy zdajesz sobie sprawę, że jeszcze trochę i skończysz te pytania? Tak
245. Bolą cię już dłonie od pisania? TAK
246. Jak wyglądałby Twój wymarzony dom? Opisz go. Drewniana chatka na wsi. Aby sie do niej dostać trzeba przejechać jakieś 100 metrów pomiędzy krzewami. Wnętrze jest drewniane, wszystko pomalowane na biało. Do tego wokół piękny ogród a za nim stajnia i własny gabinet weterynaryjny <3
247. Wolisz miasto czy wieś? Uzasadnij odpowiedź. Wieś. Bo bliżej natury.
248. Czy lubisz podziwiać przyrodę czy może jesteś typem człowieka, który jest skupiony na nowoczesnym życiu? Uzasadnij odpowiedź. Da sie to odczytać z moich wcześniejszych pytań.
249. Chciałabyś, aby w tym świecie istniała magia? Uzasadnij odpowiedź. Nie. Tak jak jest jest idealnie.
250. Masz jakąś ulubioną playlistę muzyczną? Podaj do niej link. Klik lik mik lilk
251. Chodzisz na koncerty? Nie
253. Czy sprawdzasz teksty utworów, których słuchasz?Tak
254. Uważasz, że większość tekstów dzisiejszych utworów jest głupie? Uzasadnij odpowiedź. Lubię teksty z rapu. Są... prawdziwe. Nienawidzę jednak piosenek typu ,,Lolly'' J. Bieber'a
255. Lubisz motory? Kc <3  
257. Lubisz ryzyko? Uzasadnij odpowiedź. Jestem uzależniona od adrenaliny XD
258. Lubisz pandy? Kc
259. Czy kiedkolwiek miałaś w swoim otoczeniu osobę z jakiejś subkultury? Chciałabyś spotkać się z jakąś taką osobą? Tak. Tak.
260. Czy jesteś typową gwiazdą w klasie, przeciętną osobą czy może zaliczasz się do dziwnej jej części? Uzasadnij odpowiedź. Jestem raczej przecietna.
261. W swoim otoczeniu wolisz skupiać się na ludziach nieśmiałych czy może tych bardziej rozrywkowych? Uzasadnij odpowiedź. Sama mimo ze jestem rozrywkowa bardzo lubię ludzi nieśmiałych, tajemniczych.
264. Czy cieszy Cię to iż zamiast robić zadanie z matematyki wymyślam te pytania? Nie
265. Jak sądzisz wygram ten pojedynek z Horse Slayerem? Nie wiem  
266. Kibicujesz mi prawda? Nikomu nie kibicuję bo mnie zamęczacie.
268. "Wiem, że nic nie wiem". Zgadzasz się z tym? Uzasadnij odpowiedź. Dzis to miałam na lekcji. I zgadzam się w 100%. Człowiek jako osoba omylna nie musi wszystkiego wiedzieć. Oszczerstwem jest twierdzenie ze się cos wie o czymś o czym się nie słyszało. Jak obecni politycy.
269. Jak sądzisz dlaczego piszę te pytania? Bo chcesz wszystko o mnie wiedzieć
270. Czy zwierzęta można kochać bardziej niż ludzi? Uzasadnij odpowiedź. Zwierzęta oceniają po duszy. Nie patrzą na wygląd i środki materialne.
271.  Gdybyś musiała kiedykolwiek zabić jakieś zwierzę tak poprostu zrobiłabyś to? Nie
272. Kto jest według Ciebie godny naśladowania? Obecny Papież Franciszek.
273. Czy masz kogoś, kto jest dla Ciebie inspiracją? Nie
274. Czy według Ciebie kobiety są lepsze od mężyczyzn, bądź odwrotnie? Uzasadnij odpowiedź. Lepsze od kogoś mogą być tylko pojedyńcze jednostki. Obie płcie są na równi .
275. Czy jest coś do czego z wielkim przekonaniem byłabyś w stanie zachęcić innych? Tak
276. Czy kiedykolwiek strzelałaś z broni palnej? NIE
277. Można Cię nazwać otaku czy to wciąż nie ten poziom rakowstwa? Nie jestem otaku XD
278. Jak wyobrażasz sobie ten serwer za 5 lat? Nie wyobrażam sobie
281. Czy gdyby to co planujesz jako karierę nie wypaliłoby wzięłabyś się za coś innego czy może próbowała spełnić swój pomysł? Moja kariera to tworzenie planów awaryjnych.
282. Skąd się wzięło to iż jesteś feministką? Po tym jak na Pride of Poland zobaczyłam pewne zachowania osób z innych krajów.
283. Czy myślisz iż kiedyś zmienisz się na tyle iż przestaniesz być feministką? Jestem feministą w słusznej sprawie więc o tej sprawie zdania nie zmienię a co za tym idzie będę feministką.
284. Uważasz, że jesteś dobra taka jaka jesteś? Uzasadnij odpowiedź. Jestem taka jaka jestem. Ani nie dobra, ani nie zła
286. Wolisz pomagać innym czy ich dobijać? Uzasadnij odpowiedź. Jak mam atak sadyzmu to ich dobijam. Ale wolę pomagać
287. Skąd akurat druga Twoja nazwa - Prim? Prim. Pierwsze co miało być to Ripm- zlepka pewnych wyrazów. Brzydko to jednak brzmiało więc ze względu na moją jedną z ulubionych postaci w IŚ wzięłam Prim.
288. Czy jest zespół, do którego odczuwasz sentyment? Red Lips
289. Teraz pytanie dla mnie. Jaka osobą jest Neko? Neko jest rozważną, sprawiedliwą, kochaną, cudowną, mądrą, miłą, opiekuńczą Kotką <3
290. Czy lubisz zawierać internetowe znajomiści? Uzasadnij odpowiedź. Lubie poznawać nowe znajomości. I w internecie i w realu. Lubię poszerzać horyzonty
291. Co najbardziej Cię kształtuje? Uzasadnij odpowiedź. Książki. Dają mi niezłego kopa do przemyśleń.
292. Juz końcówka. Cieszysz się? Tak
293. Już niedługo dostaniesz 500 pytań. Dalej mnie kochasz? Nie
294. Czy kiedykolwiek byłabyś w stanie kogoś zabić? Uzasadnij odpowiedź. Potrafię zabić o ile ta osoba an to zasługuje.
295. Dlaczego tak bardzo mnie kochasz i ubóstwiasz? Bo to Ty <3
296. Dlaczego jeszcze do mnie nie przyjechałaś? Nie mam jak Confused
297. Czemu to ja muszę być Królem, a Ty Królową? Bo mężczyźni rządzą światem, a mężczyznami kobiety hihihihih Big Grin
298. Dlaczego jesteś drugą kobietą kot na haplu? Bo pierwsza to Kociaq a Ty jesteś tylko kotem.
299. Jeśli miałabyś do wyboru zabić wszelkie koty za cenę zostania kotem zrobiłabyś to? Nie
300. Jak bardzo mnie nienawidzisz za te pytania? Motzno
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]




Wiadomości w tym wątku
RE: [Feministka] No i czas na Cukierka - przez Wiedźma - 14.09.2015 22:12
RE: [Feministka] No i czas na Cukierka - przez Silexan - 10.07.2016 21:35
RE: [Feministka] No i czas na Cukierka - przez Silexan - 10.07.2016 21:38
RE: [Feministka] No i czas na Cukierka - przez Silexan - 10.07.2016 21:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.