Witaj!

TerryPL i brak innych
Biegaczysko
Czarodziej




Posty: 106
Tematy: 10
Gru 2014
541
Hufflepuff
#1
Nick Oskarżającego: Biedgaczysko
Nick oskrażonego: TerryPL Terry200
Powód: DM, utrudnianie profesjonalistom koszenia trawy, także poprzez rzucania na graczy petryfikusa.
Opis:Wszystko zaczęło się dziś o 17, kiedy wszedłem na serwer, aby odrobić trawabana. Gdy, jak uczciwy obywatel, sumiennie kosiłem trawę, usłyszałem wrzaski. Nie leży w moim nawyku być znieczulicą społeczną, odwróciłem więc głowę, aby zobaczyć, co się dzieje. Niewiele jeszcze widziałem w czasie swojego krótkiego życia, ale podejrzewam, że nic, absolutnie nic nie byłoby w stanie naszykować mnie na horror, jaki ukazał się moim oczom. Skatowany, ledwo przytomny, wcześniej bez powodu potraktowany zaklęciem petryfikus David678 leżał pośród źdźbła, a wokół niego lśniła w jasnym słońcu karmazynowa plama krwi. Moment później zobaczyłem jego oprawcę: TerryPL200, z miną szaleńca i obleśnym uśmiechem sadysty stał nad poranionym ciałem, wyraźnie rozkoszując się cierpieniem bliźniego. Przyrzekam, jedyne co widziałem w oczach tego psychopaty, to nienawiść i chęć mordu. Gdy usłyszałem, jak David z trudem wychrypiał swoje ostatnie słowa "ogarnij sie downie", nie czekałem ani chwili dłużej. Wyłączyłem minecrafta, komputer wyrzuciłem przez okno (aby terry nie mógł mnie dosięgnąć), a sam skryłem się w piwnicy, za konfiturami sporządzonymi przez babcię. Piszę to, aby ostrzec wszystkich: nie podchodźcie do tej istoty stworzonej z czystego szaleństwa! Wyrzućcie go z serwera, zanim jego nienawiść dosięgnie także was!
Oto zdjęcie, jakie zdążyłem zrobić ofierze, zanim uciekłem przerażony z serwera:
[Obrazek: jYPLc1G.jpg]
O boże, chyba tu idzoeregjadjkiwggs

Edit, tym razem próbował zabić mnie, w tak samo bestialski sposób jak Davida, za pomocą drętwoty
[Obrazek: n2TUl7H.png]
Vega jak się dowiedział że Nicolas zmarł:
[Obrazek: https://i.makeagif.com/media/7-13-2015/SsbWUc.gif]



Wiadomości w tym wątku
TerryPL i brak innych - przez Biegaczysko - 20.01.2017 19:34
RE: TerryPL i brak innych - przez David678 - 20.01.2017 23:07
RE: TerryPL i brak innych - przez Pecie - 21.01.2017 00:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.