Witaj!

[Apelacja] Mapi
Froxel
Czarodziej




Posty: 247
Tematy: 29
Gru 2014
352
Gryffindor
#4
Drobna zmiana.
Niestety źle została mi przedstawiona sytuacja i naprawdę nie wiem dlaczego tak robicie sobie pod górkę. Dla wytłumaczenia po rozmowie z MrKarMalem faktycznie okazało się, że te skorpiony wyczarował on, a nie Mapi i było to przy użyciu zaklęcia autorskiego, którego niestety nie mam w spisie. Zgodę na takowe zaklęcia wydawał Polwert i musiał takiego zaklęcia zapomnieć wpisać do wykazu. Dlatego też wkrótce zostanie przeprowadzony spis powszechny, aby podobne luki i braki nie miały miejsca w przyszłości.

Cała nieścisłość powstała w wyniku wiadomości, którą jak podkreślam otrzymałem od moderatora - "Potem uczeń, który nei skoćzył Hogwartu zaczął wyczarowywać wielkie skorpiony, oraz trasnmutować powietrze w ogień." oraz "Mapi wyczarowal raz skorpiona jak pamiętam. Ale ściana i belty skrztata nadal." W całej wypowiedzi niestety wiele faktów zostało pomieszanych między Mapim, a MrKarMalem, co ostatecznie doprowadziło do wielu nieścisłości.

Ze względu na fakt, że Grand wprowadził mnie w błąd, w skutek czego wynikła taka właśnie sytuacja poniesie on odpowiednie konsekwencję. Niestety są sytuację, gdzie słowa moderatora brane są za pewnik jeśli kogoś z zarządu nie było w tamtej chwili na serwerze. Dla uściślenia tutaj macie wycinek logów wyjaśniający całą sytuację:
Naprawdę nie wiem jak sytuacja jest między Wami, skoro fakty są przeinaczane do tego stopnia, że powstają takie sytuację. Nie wnikam, kto z Was próbuje chronić swój tyłek, jednak jedno jest dla mnie jasne. Grand przeinaczył fakty, które doprowadziły do tej sytuacji i niestety stracił w moich oczach zaufanie, którym darze osoby w gronie ekipy. Zaufanie jest podstawą w funkcjonowaniu zgranego zespołu, a niestety w tej sytuacji moderator wprowadził mnie w błąd i podziałał na niekorzyść ekipy błędnymi sformułowaniami.
Grand zostaje odwołany ze stanowiska Moderatora. Na takie sytuację nie ma tutaj miejsca, a ja muszę mieć całkowitą pewność, że osoby, które są w naszym zespole robią wszystko, aby działać na korzyść serwera. Jeśli nie mogę ufać członkom zespołu to nie jestem w stanie należycie wykonywać swoich obowiązków.

Oczywiście kara zostanie Ci Mapi zdjęta w takiej sytuacji.



Wiadomości w tym wątku
[Apelacja] Mapi - przez Mapi - 28.06.2017 12:09
RE: [Apelacja] Mapi - przez Beta - 28.06.2017 13:00
RE: [Apelacja] Mapi - przez Froxel - 28.06.2017 14:05
RE: [Apelacja] Mapi - przez Froxel - 28.06.2017 17:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.