Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
Narreid
Weryfikator, dzień dobry



Weryfikator

Posty: 391
Tematy: 31
Sie 2018
388
Slytherin
#2
Wstrzymane.

Jeżeli powiesz mi co się stało z postaciami, na które pisałeś podanie w ciągu ostatnich 3 miesięcy mogę sprawdzić to podanie. Czekam na discordzie.

Charakter:
- Widzę 11 zdań, z czego 5 zaczyna się od słowa "Jestem", 2 od "Lubię". Popraw to.

Wygląd:
- Zdecyduj się. Raz piszesz w pierwszej osobie, po chwili zmieniasz na trzecią. Osobiście preferuje jak podanie jest napisane w trzeciej osobie.
- Mało, mało, małoooooooo. Dopisz coś więcej o jej twarzy - w końcu nie jest to Slanderman.

Historia:
- Znowu przeszedłeś na trzecią osobę. Jak już zacząłeś podanie pierwszą osobą, to skończ je tak samo.
- Powtórzenia, powtórzenia i jeszcze raz powtórzenia. Czytając to w głowie mam jedno słowo, przez co nie mogę się skupić. Pracuj nad tym.
- Opisz jakie uczucia doznawała postać przy objawieniu mocy o ile one się gdzieś tutaj znajduje.

"Samozapłon – samorzutne zapoczątkowanie procesu spalania bez zainicjowania go za pomocą ognia lub iskry. Temperatura, przy której dana substancja ulega samozapłonowi to temperatura samozapłonu."


"Wtedy nadszedł do niej Wilk który zaczął ja okrążać. Ta zachowała zimną krew i nie zaczęła panikować szybko zaczęła myśleć niestety w okół niej nie było dosłownie nic czym mogła by się obronić. Podniosła szybko gruby około 70 centymetrowy patyk który leżał pod nią i złapała go. Patyk doznał samozapłonu a ta tym bardziej zdenerwowana zaczęła nim wywijać. Przez co wilk nie miał do niej podejścia i odpuścił oddalając się." - nic nie rozumiem. Uwierz mi, że wilk zjadłby cię szybciej niż myślisz. Do zmiany.

3 dni, 3 szanse. Jeżeli nie napiszesz mi na priv podanie nie będzie sprawdzane.
 



Wiadomości w tym wątku
Podanie na Ucznia - przez CozVess - 08.07.2019 18:06
RE: Podanie na Ucznia - przez Narreid - 08.07.2019 19:26
RE: Podanie na Ucznia - przez Narreid - 08.07.2019 22:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.