Witaj!

[eryksuper] Komentował mecz, piłki nożnej w swojej szkole, lecz nie zrobił kariery.
eryksuper
Azkaban




Posty: 396
Tematy: 23
Sty 2015
Ravenclaw

#7
Jak to jest być Duchem bez nogi ? :C- Cóż, ciężko.

Jakiego pokemona legendę byś wybrał gdybyś miał wybór(chodzi mi dokładnie o te legendy: MewTwo, Mew, Rayquaza, Articuno, Moltres, Zapdos, Raikou, Entei, Suicune, Lugia, Celebi, Kyogre, Groudon masz do wyboru tylko jeden)?- Oczywiście że Celebi.

Czemu masz kota mordującego innego kota a ten morduje innego kota ?- Bo życie, takie jest.

Jakie jest ulubione twoje zaklęcia (Z Harriego Portiera i Hapela) ? No to Sectusempra. A z hapla, Volcano.

Ulubiony pokemon z każdego typu (Normal. Fire, Water, Electric, Grass, Ice, Fighting, Poison,
Ground, Flying, Psychic, Bug, Rock, Ghost, Dragon, Dark, Stell, Fairy).
Eevee, Flareon, Vaporeon, Jolteon, Leafleon, Glaceon, Machamp, Muk, Digglet, Scyther, Espeon, Caterpie, Golem, Gengar, Dragonite, Zoroark, Scizor, Sylveon,

Jakiego pokemona według ciebie polecasz z typu Dragon/Flying ?- Dragonite

Czy to tej pory złapałeś jakąś legendę? Nie.

Gdzie polecasz łapać pokemony typu Dragon ? Ogólnie, nie wiem... Ja bym na twoim miejscu, zbierał jajko 10km, i ewoulował Dragonair'a w Dragonite'a. Albo ewulować w Charizard'a. Nie ma miejscówek jakiś do łapania Pokemon typu Dragon (Chyba że nie ma w moim mieście, pozdrawiam Żyra****)



Wiadomości w tym wątku
RE: [eryksuper] Komentował mecz, piłki nożnej w swojej szkole, lecz nie zrobił kariery. - przez eryksuper - 08.08.2016 12:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.