Witaj!

[APELACJA]Xahias
Xahias
Czarodziej




Posty: 109
Tematy: 10
Lip 2016
65
#1
Osoba nakładająca karę: Nico

Powód nałożenia kary: Odwalanie+ Sprzedawanie itemów bez rejestracji

Czas trwania kary: 1 miesiąc

Opis sytuacji:  Otóż odgrywałem akcje, dość niestosowne akcje, z pewnym przedmiotem. Nie miałem zgody, a owy medalion dostałem od gracza Ceril0, podobnież ma zgodę. Dzisiaj dowiedziałem się iż dostałem bana na jeden miesiąc za Odwalanie, do czego się w 100% przyznaje, lecz sprzedawanie przedmiotów bez rejestracji? Ja bardzo przepraszam, ale w życiu czegoś takiego nie zrobiłem. Jeżeli zrobiłem, to poproszę osobę, która powiedziała administracji o takowej rzeczy, o jakiś Screenshot, czy cokolwiek. Jeszcze raz przyznaje się, do owego czynu jakim jest odwalanie z mojej strony. Jedynie co mogę dodać, to otóż fakt, iż mojej postaci zabrano medalion, i zabrał go PrawdziwyZiela. 

Argumentacja: Rozumiem bana za odwalanie, ale na cały miesiąc, według mnie jest to lekka przesada. Sam Szarik, czy Paula1074, dostali bana za akcje +18 na tydzień, lecz ja dostałem za jakiegoś wyimaginowanego "przyjaciela" na cały miesiąc. Sprzedawanie itemków bez rejestracji, jeżeli chodzi o medalion, PrawdziwyZiela, zabrał medalion jak wyżej wspomniałem oczywiście w IC. (Itemku OOC nie dostałem). Może ban jest słuszny nie mam pojęcia, ale historia z Sprzedaniem Medalionu, jest grubą przesadą. Mam nadzieję iż moja apelacja jest jakoś zrozumiana. 



Wiadomości w tym wątku
[APELACJA]Xahias - przez Xahias - 21.08.2016 23:03
RE: [APELACJA]Xahias - przez Ceril - 21.08.2016 23:45
RE: [APELACJA]Xahias - przez Zamaskowany - 22.08.2016 00:01
RE: [APELACJA]Xahias - przez eryksuper - 22.08.2016 00:13
RE: [APELACJA]Xahias - przez Veniqui - 22.08.2016 00:46
RE: [APELACJA]Xahias - przez Deleted - 08.09.2016 16:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.