Witaj!

Skarga na iLavender
ReTTy
Banować te Pusie



Donator

Posty: 353
Tematy: 16
Sie 2015
464
Ravenclaw
#4
Spróbuję teraz wyjaśnić każdemu, o co właściwie chodzi z tymi podaniami, czemu są takie a nie inne akceptowane, a takie a nie inne odrzucane. Zacznijmy może od tego, że tak jak powiedziała pani weryfikator wyżej, każdy ma prawo do grania na serwerze. Podania to system który został wprowadzony aby po prostu oddzielić tych niereformowalnych od tych, którzy mogą się czegoś nauczyć. Nie ma zasady, która mówi, że każde długie podanie to ogarnięty gracz, a każde krótkie to gracz, który nie zna żadnych z podstaw gry role playing.

Kiedyś podania były naprawdę trudne do przejścia, skutkowało to mniejszą ilością osób na serwerze, przez co ludzie narzekali, że nie ma z kim grać. Sam pamiętam, jak w tamtym okresie się męczyłem z tym i jakoś za bardzo mnie do grania nie zachęcało pisanie tego wypracowania, jakbym musiał je napisać do szkoły. To niepotrzebnie odpychało ludzi od serwera, co skutkowało spadkiem jego grywalności. Jak widać zappersugar ciągle próbuje utrzymać tamten poziom podań, może odrobinę mniejszy.

Ja sprawdzając podania zazwyczaj wstrzymywałem je, chciałem, żeby napisali chociaż minimum, potem te osoby próbowałem spotkać w grze i jakoś je monitorować, że tak powiem. Większość osób, które miała napisane słabe podania, potrafiła grać, nawet jeśli nie na najwyższym poziomie. I tutaj jest pytanie, czy każdy z początku rozumiał wszystko i bezbłędnie potrafił się dopasować do rozgrywki? Nie. Większość osób, których teraz nazywacie "dobrymi graczami" zaczynała tak a nie inaczej.

Teraz apel do osób które lubią narzekać na jakość podań i ich weryfikatorów. Ile razy, widząc, że ktoś czegoś nie rozumie próbowaliście mu cokolwiek wytłumaczyć? Ile razy z taką osobą próbowaliście odegrać kilka akcji? No i ilu z was zgłosiło się na weryfikatora podań, żeby choć trochę pomóc z tym? 

@Viserys
Osoba, która ma zamiar dokonać jawnego MG, jeśli się jej nie zagrozi banem nie powinna się raczej wychylać jeśli chodzi o ogarnięcie podań, bo jak widać twoje podanie zostało przyjęte, a tak czy tak nie rozumiesz podstawowej zasady :)



Wiadomości w tym wątku
Skarga na iLavender - przez Veniqui - 02.10.2016 12:41
RE: Skarga na iLavender - przez Nagini - 02.10.2016 12:55
RE: Skarga na iLavender - przez Viserys - 02.10.2016 13:10
RE: Skarga na iLavender - przez ReTTy - 02.10.2016 14:15
RE: Skarga na iLavender - przez Veniqui - 02.10.2016 14:45
RE: Skarga na iLavender - przez Silexan - 02.10.2016 15:11
RE: Skarga na iLavender - przez Deleted - 03.10.2016 16:22
RE: Skarga na iLavender - przez Stella - 04.10.2016 09:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.