Witaj!

Podanie na nauczyciela Historii Magii.
Nightmare
Ananas IV z rodu Katinas.




Posty: 410
Tematy: 18
Gru 2014
184
Slytherin
#1
[IC]
Imię i nazwisko:
Skye Wright.
Wiek:
21 lat.
Miejsce urodzenia:
Stonebridge, Anglia.
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):
Podstawowe.
Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Historii Magii.
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*

** Do dyrekcji wczesnego ranka przyleciała sowa z listem w dziobie. Zrzuciła dyrektorowi na stół kopertę i odleciała. **

Szanowny Panie Lorcanie Procter.
Widząc niedawno ogłoszenie dotyczące poszukiwanego nauczyciela postanowiłam napisać ten list. Podczas roku szkolnego z tego przedmiotu dostawałam różne oceny - Zadowalający, Nędzny lecz na koniec roku z całego zakresu nauczania - Wybitny, więc moje oceny końcowe jak widać świadczą o tym że coś umiem i czegoś nauczę młode umysły w szkole magii oraz przykładam się do tego co robię. Pamiętam że gdy w drugiej klasie mojej nauki Raven Navarro dała mi dyplom za naukę. Moje lekcje będą odbywały się nie tak jak dotychczas, czyli 3 lekcje  na jeden semestr szkolny i dzieciaki nie rozumieją całego zakresu z ich klas. Będą reguralnie, by mogli dostawać wybitne z egzaminów, za coś co umieją z lekcji. Będzie część teoretyczna, każdy będzie miał możliwość poprawy kartkówek, testów. Do teraz uczę się nawet z zakresu Historii Magii i nie tylko z tego przedmiotu. Kontakty z młodszymi osobami mam dobre, zawsze pomogę jakiemuś dzieciakowi w potrzebie, nie zależnie jakiej. Dogadać się z nimi to już też nie problem.  Dodam też że przez wszystkie lata nauki, byłam prefektem domu Godryka Gryffindora. Myślę że pozytywnie rozpatrzy pan te zgłoszenie.


Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):

OPCM - Wybitny.
ZiU - Wybitny.
Historia Magii - Wybitny.
Eliksiry - brak.
Smokologia - brak.
Wróżbiarstwo - Powyżej oczekiwań.
Astronomia - brak.
ONMS -  Zadowalajacy.
Transmutacja - brak.
Starożytne runy - brak.
Numerologia - brak.
Językoznawstwo - brak.
Zielarstwo - Zadowalający.

[OOC]
Nick w grze:
Nightmare
Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Kilka razy prowadziłam lekcje z ZiU dla 1 OOC za Boga. Oraz eliksiry na ocenę. Zdarzyło się jeszcze kilka innych lekcji za kogoś prowadzić typu ONMS i tak dalej. Plus prowadzę praktyki w DMWiK. aktualnie dla graczy z 2 OOC oraz 3 OOC.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Aktualnie na tej postaci nie mam co robić prócz organizowania praktyk w DMWiK więc nauczanie graczy byłoby rozmaiceniem rozgrywki dla mnie i pewnie nie tylko. Też chce spróbować swoich sił jako nauczyciel Hogwarcie. Będę się starać nie prowadzić nudnych lekcji, ciągłych wykładów i tym podobne.
Nazwa Skype:
Odpowiednie osoby posiadają.
"Zawsze noś swoją niewidzialną koronę, ponieważ gdy ona upadnie, zatoczysz się i Ty."



Wiadomości w tym wątku
Podanie na nauczyciela Historii Magii. - przez Nightmare - 23.10.2016 14:16
RE: Podanie na nauczyciela OPCM. - przez modno - 27.10.2016 02:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.