Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Dorosłego
Yosuto
Pan Malte




Posty: 136
Tematy: 40
Sty 2015
140
Gryffindor
#3
Cytat:Historia praktycznie nie trzymająca się kupy najpierw hodował slimaki potem studiowal udajac ze czyta skompromitowal sie przed kim?
Nie widzę tutaj powodów, dla których moja postać nie miałaby hodować ślimaków, a potem pójść na studia. Doczytaj dokładnie jeśli tego nie zrobiłeś, bo kwestia z udawaniem czytania znajduje się już po rzuceniu studiów. Skoro jest wyraźnie napisane, że na środku Hogsmeade udawał, że czyta hinduską księgę, a jakiś hindus go o coś zapytał, to raczej nie trudno się domyślić przed kim się skompromitował.


Cytat:Bez sensu wymysl cos co ma rece i nogi, skoro tworzysz starca historia powinna byc odpowiednio dluga.

Granie na serwerze nie polega na pisaniu książki biograficznej swojej postaci. To co jest istotne i ma trzymać sens rozgrywki jest kreowane na serwerze podczas gry. Podanie spełnia wszelkie wymagania i kryteria, a historii nie zamierzam zmieniać bo tak ją sobie wymyśliłem i taka ma być.


Cytat:Napisz mi takze na pw jakie masz plany co do tej postaci.
To co będę robić na postaci zależy od wielu czynników, które się ukażą podczas grania. Nie będę pisał opowiadania i potem je starannie realizował na serwerze bo to nie ma sensu i nie przynosi przyjemności, dla której się gra. Jeśli tak bardzo Cię to interesuje to zamierzam wrócić na studia i je kontynuować mimo sporego wieku. Nie mam zamiaru wdawać się w politykę, a jeśli już planował bym pracę w MM to na niskim szczeblu w jakimś tematycznym depie. Póki co myślę także nad wariantem kontynuowania na tej postaci prowadzenia gazety Veritaserum, gdyż cieszyła się sporym uznaniem. Wszelkie zachowania są już zawarte w charakterze. Dziękuję, pozdrawiam.



Wiadomości w tym wątku
Podanie na Dorosłego - przez Yosuto - 06.11.2016 22:06
RE: Podanie na Dorosłego - przez GrubszyNizReka - 07.11.2016 14:41
RE: Podanie na Dorosłego - przez Yosuto - 07.11.2016 16:32
RE: Podanie na Dorosłego - przez GrubszyNizReka - 07.11.2016 17:55
RE: Podanie na Dorosłego - przez Deneris - 07.11.2016 18:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.