Witaj!

Ograniczenie cech genetycznych i czystości krwi
czarekPL
Czarodziej




Posty: 390
Tematy: 68
Gru 2014
1,266
#1
Witam, jak wiecie zielony kolor oczu jest bardzo rzadki i ja sam w życiu nie spotkałem osoby która ma zielone oczy. A tym czasem na haplu co piąta osoba nie ma zielonych oczu. Tak samo w Harrym Potterze rody czystokrwiste były w ograniczonej liczbie i musiały, by utrzymać status, mieszać się z innymi czystokrwistymi rodami, nie dopuszczając nowych osób, a na haplu wielu ludzi robi postacie i z ***** za przeproszeniem daje im 100% krwi czarodziejów, jakby była nieskończona liczba czystokrwistych rodów. Kolejna rzecz, białe włosy, które praktycznie nie powinny występować a jednak wiele osób je ma.

Biorąc to wszystko pod uwagę wnioskuję o ograniczenie tego typu cech, aby zdobyć je można było tylko będąc dzieckiem czarodzieja o takich cechach. Tzn żeby czystokrwistych czarodziejów można było robić tylko jak pochodzą z czystokrwistych istniejących na haplu rodów. Tak samo zielone oczy i białe włosy, tylko jak rodzic to ma. Ewentualnie jak ktoś by chciał koniecznie te cechy wyglądu albo jakby chciał założyć nową postacią nowy czystokrwisty ród to musiałby do admina pisać.

Dziękuję i przepraszam że może być chaotyczny tekst ale muszę jeszcze dziś coś innego napisać więc się trochę spieszę.

ps jak ktoś jest za to dawajcie piwka a nie róbcie spamu, tak będzie lepiej dla mnie i dla was

@god
no dobrze ale tu chodzi o takie naturalne, bo tacy o których mówisz co sobie zmienią to przy takich wodospadach złodzieja itd powinni wracać do normalnego wyglądu. Poza tym skoro Rowling wymyśliła metamorfomagów którzy mogą zmieniać kolor oczu i włosów i jest to u nich kozak prestiżową umiejętnością to chyba jednak nie tak łatwo to zmienić bo metamorfomagowie staliby się niepotrzebni



Wiadomości w tym wątku
Ograniczenie cech genetycznych i czystości krwi - przez czarekPL - 06.11.2016 22:02
RE: Ograniczenie cech genetycznych i czystości krwi - przez Silexan - 06.11.2016 22:31
RE: Ograniczenie cech genetycznych i czystości krwi - przez Silexan - 07.11.2016 19:11
RE: Ograniczenie cech genetycznych i czystości krwi - przez Deleted - 10.03.2017 18:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.