Witaj!

Ograniczenie cech genetycznych i czystości krwi
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#9
Może zamiast psioczyć sami postanowicie wprowadzać ową propozycję w życie? Big Grin
Co do niespotykanych, nierealnych cech genetycznych jedna z osób wypowiadających się tutaj przelała szale rozsądku już dawno.

@Jason
O ile wiem podania na uczniów są sprawdzane aby nie wychodziły skrajne przypadki. Zaś dorośli to jedynie powielane pierwowzory postaciowe aby koło Funboy'e Goda vs Sługusy Eryka mogło się dalej kręcić, nielicząc odosobnionych przypadków ludzi co po prostu na tych dorosłych nie grają lub są to konta pod rody do sporadycznego odgrywania. Czemu to akceptuje? A co za różnica jak ja tego nie zrobie dostana konta od Emila/Eryka.

Pisanie takich propozycji jest bez sensu, chcesz aby społeczność się zmieniła? Pisz bezpośrednio do niej a nie wywołuj podkreślonych nicków. Bo chyba droga do wspólnej dobrej zabawy nie leży w zakazach i nakazach.



Wiadomości w tym wątku
RE: Ograniczenie cech genetycznych i czystości krwi - przez Silexan - 06.11.2016 22:31
RE: Ograniczenie cech genetycznych i czystości krwi - przez GrubszyNizReka - 07.11.2016 11:20
RE: Ograniczenie cech genetycznych i czystości krwi - przez Silexan - 07.11.2016 19:11
RE: Ograniczenie cech genetycznych i czystości krwi - przez Deleted - 10.03.2017 18:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.