Witaj!

Ankieta: Czy jesteś za odsunięciem Deneris z funkcji jaką pełni?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
41.86%
18 41.86%
Nie
58.14%
25 58.14%
Razem 43 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Apelacja o odwołanie Deneris z funkcji administratora RP
Avian
Azkaban




Posty: 182
Tematy: 35
Gru 2014

#1
Wniosek o odwołanie Deneris z funkcji administratora ds. Role Play.

Z racji coraz większego oddalania się od fabuły napisanej przez J.K Rowling w książce na której serwer jest oparty, wnioskuję o odsunięcie administratorki Deneris z funkcji którą pełni, ze względu na poniższe argumenty: 

• Brak wiedzy na temat fabuły, podstaw związanych z całą serią Harry Potter, przykład: zgoda na nieudaną animagie, tj. Węch, słuch, wzrok oraz wilcza siła dla gracza Beta. Jest to niemożliwe, ponieważ człowiek ma całkowicie inne narządy i nie są kompatybilne ze zwierzęcymi to tak jakby ktoś odciął sobie nos i przyszył psi, nie uzyska psiego węchu.
• Kolejny argument który wyciągnę przeciw Deneris to brak wiedzy do którego sama sie przyznaje, na pytanie o bezróżdżkową magię dostałem odpowiedź „zapytaj Eryka, ja się nie znam”.
• Słaby poziom role play, akcje typu *wstaje i wychodzi*, *tanczy na środku* - taki poziom nie przystoi osobie z taka rangą.
• Nie pozwala na rozwój fabuły serwerowej w dobra stronę, ze względu na to, że Eryk musi wykonywać za nią robotę, a ponadto uczyć ją podstaw
• Wydaje zgody mimo sprzeciwu Eryka, podobnie było z w.w animagią, wydała coś sprzecznego z fabułą i w dodatku coś co miał prawo wydać tylko Eryk. Sytuacja była podobna podczas wydawania zgody na zaklęcia autorskie niektórych osób.

Powyższe argumenty moim zdaniem wskazują jednoznacznie na odwołanie Deneris z funkcji jaką pełni. 

(Wątek nie ma na celu nikogo urazić, chcę dobra serwera i fabuły jaką tworzymy wspólnie, zaszło to wszystko niestety za daleko i moim skromnym zdaniem nie przypomina to już Harry'ego Pottera.)



Wiadomości w tym wątku
Apelacja o odwołanie Deneris z funkcji administratora RP - przez Avian - 11.11.2016 16:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.