Witaj!

Różne dyskusje na różne tematy
ReTTy
Banować te Pusie



Donator

Posty: 353
Tematy: 16
Sie 2015
464
Ravenclaw
#4
1. Szukając tłumaczeń zaklęć z uniwersum HP można zauważyć, że większość z nich odnosi się do swoistego rozkazu czarodzieja wobec świata, czy też opisuje sam efekt zaklęcia. Można z tego wywnioskować, że tak naprawdę formułką zaklęcia powinien być rozkaz w jakimkolwiek języku, aby świat zrobił to czego chcemy, nie ważne czy po polsku, amerykańsku czy francusku. Myślę nawet, że ludzie uczyli się często zaklęć pochodzących z łaciny, aby po prostu były one uniwersalne dla każdego państwa, jednak wypowiedziane w swoistym języku, dałyby ten sam efekt. Mówisz "Potrzebuje obrońcy" i masz patronusa, jestem ciekaw jaki ma stosunek Rowling do tego.

2.Hogsmeade

3. Łączenie IC z OOC jest problemem na serwerze i to już od dawna. Tutaj pozwolę sobie przypomnieć sytuację z początków mojej gry, gdy przekonałem opiekunów domu oraz prefektów naczelnych, aby odebrali odznakę pewnemu użytkownikowi i przekazali ją mojej postaci. Oczywiście zaraz potem zostałem przez tę osobę zwyzywany w ooc i mimo, że się dogadywaliśmy to potem ta osoba zaczęła na mnie w sposób prymitywny najeżdżać, kończąc tym samym z dwutygodniowym banem za cyberprzemoc. Pamiętajcie dzieci, nie obrażajcie w internecie. Wracając jednak do tematu, pewne osoby zbytnio przejmują się rozgrywką, przez co potrafią cie chociażby zwyzywać za minusowe punkty. Nie wierzycie? Polecam konferencję krukonów. Wpływa to tak bardzo źle na rozgrywkę, że niektóre osoby wolą zabezpieczyć się, umawiając się na różne deale na Skypie, niż czerpać przyjemność z odgrywania tego na serwerze. Możliwe, że odbiegłem tutaj od tematu leciutko, ale temat hierarchii serwerowych to w większości temat przenoszenia IC do OOC i na odwrót. NIe przenoście relacji z gry do świata i ze świata do gry, a będzie nam się tutaj znacznie lepiej bawiło.



Wiadomości w tym wątku
Różne dyskusje na różne tematy - przez czarekPL - 21.11.2016 04:28
RE: Różne dyskusje na różne tematy - przez ReTTy - 21.11.2016 15:24
RE: Różne dyskusje na różne tematy - przez God - 21.11.2016 16:26
RE: Różne dyskusje na różne tematy - przez Mapi - 07.09.2017 17:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.