Witaj!

[Propozycja] OOC Na lekcji i o podaniach
__Kelower__
Azkaban




Posty: 9
Tematy: 5
Mar 2017

#1
Często na lekcjach bywają spamy OOC, niektórzy zgłaszają te osoby a niektóre w ogóle nic nie robią. Gdy raz byłem na lekcji często osoby spamiły na OOC. Nie wiem czy oni się nudzą i tak piszą OOC lecz odgrywających akcje może to wkurzyć. Według mnie na lekcji powinno się odgrywać akcje a nie pisać OOC, ponieważ lekcja to lekcja lepiej odgrywać akcje a nie siedzieć na OOC.  Propozycja jest taka, żeby dodać na OOC jakiś tryb zwolniony typu : Możesz pisać co 15 sekund, albo coś w podobie.




2. Podania według mnie są za krótkie, powinny być bardziej rozpisane przez administracje. Proponował bym dodanie tych podpunktów: Co to jest IC? osoba pisząca podanie musi wytłumaczyć konkretnie co oznacza chat IC. Także: Co to jest OOC? inaczej to samo co w IC tylko uzasadnienie co to jest chat OOC. Kolejny podpunkt, który nie jest obowiązkowy ale można dodać to: Czy masz już jakieś doświadczenia na serwerze. Wiem to nie jest obowiązkowe ponieważ to jest chyba na podaniu na nauczyciela.



Sorry za błędy (jeśli są) i mam nadzieję, że propozycja zostanie przeczytana.



Wiadomości w tym wątku
[Propozycja] OOC Na lekcji i o podaniach - przez __Kelower__ - 10.04.2017 23:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.