Witaj!

[Problem]
MadziaTFM
Azkaban




Posty: 12
Tematy: 5
Sty 2017

#1
Specyfikacja techniczna komputera: Windows 10
Wersja systemu:  x64
Opis problemu: Mój kolega zaczął grać w minecraft hapel, i chciałam go zaprowadzić do kuchni ale nie mogłam się zalogować bo gdy się logowałam to nic się nie pojawiało. Później się jakoś zalogowałam i poszłam tam gdzie jest taki liliowy most (ja tak to nazywam) ale później wyrzuciło mnie i pisało Timed out czy coś takiego i znowu chciałam się zalogować ale było to co na początku. Poźniej nie mogłam się ruszać i ośmiornice mnie biły i mnie zabiły. Pisało że jestem nieprzytomna i muszę poczekać 3 minuty. I mnie wyrzuciło i znowu pisało Timed out i tak co chwile. Logować się nadal nie mogłam. Poźniej przełączyłam się na lepszy internet i znalazłam się gdzieś gdzie są łóżka i tam jest chyba zegar, i tam pisze godzinę, później pisało coś takiego: Death warned turndownforthat for 'PG'. Wszystko działa teraz normalnie tylko że nie mogę chodzić normalnie tylko skakać i chodzić. Czy moja postać umarła? Sad
Screeny: (podawane w linkach do imgur)
Treść błędu: (jeżeli występuje, podajemy link do pastebin)

Przed założeniem tematu, przeczytałem/am FAQ launchera, i nie znalazłem/am rozwiązania swojego problemu.



Wiadomości w tym wątku
[Problem] - przez MadziaTFM - 07.09.2017 22:22
RE: [Problem] - przez michalrul - 07.09.2017 23:00
RE: [Problem] - przez Leinad - 07.09.2017 23:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.