Witaj!

Skarga na Hachi - niesłuszne trawbany
KociNinja
Czarodziej




Posty: 124
Tematy: 23
Sty 2017
70
Gryffindor
#1
Nick oskarżającego: KociNinja
Nick oskarżonego:  Hachi
Powód: Gdy były mecze a dokładnie zaczynał się mecz Chiny vs Polska chodziłem sobie wokół stadionu (od strony szatni Chińczyków) i jak fajnie coś wyglądało robiłem ss (w końcu nic nie zrobiłem ale to później), kilka razy używałem Spongify aż po chwili kick, paczan Od Hachi za non-rp, dobra wbijam pisze na msg do niej co zrobiłem, nic, znowu pisze, nic aż po chwili trawban, myślę a spoko raz dwa, patrze 100k trawy do skoszenia, pisze do niej Dlaczego dostałem bana, co takiego robiłem że to non-rp i aż tyle, nic po prostu Cisza nic nie odpisuje nic w ogóle nic (ciągle na serwie była). I nie nie była afk, i widziała to co pisałem, afk nie była bo widziałem jak uczyła komendą latać, a nie mogło być coś takiego że nie widzi, bo pisałem to wiele razy.
Dowody (Wymagane Screenshoty): jutro dodam
Proponowana kara: Nie wiem niech ktoś decyduje kto się bardziej zna, i prosiłbym o zmniejszenia kary albo jej zniesienie.


 (jak ktoś miał podobne sytuacje jak ja proszę o wypowiedzenie się o tym na dole)



Wiadomości w tym wątku
Skarga na Hachi - niesłuszne trawbany - przez KociNinja - 18.11.2017 23:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.