Witaj!

Stanowczo zbyt długa propozycja
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#10
Cytat: Wszyscy mówią, ze 2060 roku to już będą latające samochody i w ogóle - ludzie, ja Was proszę! Zygmunt III Waza pewnie sądził, że w 1700 roku ktoś wynajdzie sposób, żeby powozy z końmi latały, a jakoś do tego pory nie latają, zamiast tego wynaleziono inne rzeczy.
W żadnym stopniu nie powinno to oznaczać, że będziemy stali od 2018 do 2060 na jednakowym poziomie.


Cytat:Gwarantuje Ci, rzucą się na Ciebie z widłami i pochodniami, bo skoro tyle żalów wylewanych było podczas utraty postaci w drodze CK, to co dopiero będzie jak wszyscy stracą postacie z takiego widzi mi się administracji.
Nie wątpię w to. Jednak na pewno ból graczy przy CK jest większy, niż przy masowej kasacji. W przypadku CK jeden gracz traci to, co na niej zdobył przez długi okres czasu. Przy całkowitym cofnięciu czasu i kasacji wszyscy zaczęliby od zera, nikt nie byłoby pokrzywdzony bardziej, a jestem zdania, że diametralnie zmieniłoby to sytuację na serwerze i ostatecznie wyszłoby na dobrze. Spokojnie można zrobić jakieś głosowanie, z tym wymogiem, że każdy głos musiałby być w miarę rozsądnie argumentowany. Bo jednak głosowanie na NIE ze względu na to, że nie chce stracić postaci uczeń druga klasa, bo dostałem zgodę na czarną magię, jest dość...


Cytat:Będą dalej grali szaraków, którzy nie mają jakiegoś specjalnego wpływu na rozgrywkę skoro za rozwój wydarzeń odpowiadają kluczowi bohaterzy z Harrego Pottera.
Rozwiązań problemów przeszłości można liczyć na pęczki. Możemy rozpocząć po bitwie o Hogwart, gdy cała kadra i ministerstwo odeszło na zasłużoną emeryturę z powodu ran po bitwach i niechęci do dalszego uczenia, minsstrowania i tak dalej i tak dalej. Znacznie bardziej radykalnie i moim zdaniem w najgorszy sposób, można uznać, że to Voldemort zwyciężył, usadowił na stołkach największych śmierciożerców, postacie graczy z ekipy itd. i żyjemy wręcz od zera, ale w chaosie. Rozwiązań może być mnóstwo i na pewno nie będą się ograniczały do patrzenia jak w tle Hari Pota coś robi.


Cytat:Jeśli znajdą się chętne osoby do zebrania najważniejszych informacji w takie właśnie formy podręczników - zapraszam, PW członków Ekipy stoi otworem. Takie rozwiązanie funkcjonuje w wirtualnych Hogwartach prowadzonych na stronach WWW i doskonale się sprawdza.
Wyczekuj wiadomości.


Cytat:A kto odpowiada za to szambo w największej mierze? Gracze.
Nie zgodziłbym się. Wystarczyłoby, żeby gracz biegający z tym toporem i chwalący Odyna dostał bana na miesiąc. Uwierz mi, że nie zrobiłby tego ponownie.


Cytat:Tutaj nie będę się rozwodził. Emil z Medixem publicznie wspominali o nowym systemie zaklęć i nie jest to żadną tajemnicą, że w przyszłości problem ten ma zostać rozwiązany.
Niemniej będzie to problematyczne bez cofnięcia linii czasu, a co się z tym wiąże, wyzerowania postaci i ich umiejętności. Nadal pozostaje sprawa systemu eliksirów.


Cytat:Rozumiem też akcję, która została przedstawiona na Twoim screenie, ale to nie wina systemu zgód tylko mentalności tego gracza. A niestety takich graczy jest wielu.
Tak, jest to wina mentalności gracza. Ale złą mentalność należy regulować. Można zapobiec takim przypadkom jak ten na screenie, bo nie ukrywajmy, nie jest to pojedynczy przypadek. I nadal jestem zdania, że system CK powinien być stanowczo zmieniony. Z resztą tak samo jak system przyznawania genetyk, ale moja propozycja nie ma racji bytu bez cofnięcia linii czasu, czy innego wyzerowania postaci.


Cytat:O gospodarce mówił wiele nie będę. Moje zdanie w tej kwestii się nie zmieniło i trąbiłem o tym co sądzę o wielu lat, a każdy miał to w czarnej *****.
Chyba najwyższa pora zacząć ją budzić i jakoś wspomóc. Można spokojnie zacząć od wyżej wymienionych i opisanych prze zemnie systemów, jak eliksiry. Wprowadzenie go w realniejszej formie, tak samo jak zabranianie brania rzeczy od postaci IC diametralnie odmieniłoby sytuację.


Cytat:Dlatego tłumaczę - konta frakcyjne powinny zostać zamrożone i nikt nie powinien mieć możliwości ich wypłacania.
Nie zgodziłbym się. Skoro Minister Magii podpieprzył pieniądze z MM i zbiegł, to zrobił to. Żadna niebiańska siła nie mogła mu zabronić. Wystarczy to realnie odegrać i zacząć go ganiać.

Cytat:Brytyjski Uniwersytet Magiczny - 100 000G
Moim zdaniem BUM, jak i wszystkie wymyślone uniwersytety magiczne powinny zostać całkowicie wycofane i zapomniane. Społeczeństwo magiczne w kanonie nie było na tyle kolosalne, by można było tworzyć jakiekolwiek uczelnie wyższe, a sama magia nie była aż tak rozwinięta, by te studia mogły polegać na czymś powyżej poznawania nowych zaklęć i eliksirów. Sama Rowling zaprzecza istnieniu jakiejkolwiek szkoły poza podstawową jedenastką. Zaznaczyła to przy mówieniu o szkole magicznej w Salem, która jak sama przyznała, była jej pomyłką i nic takiego nie istnieje. Jakiekolwiek inne szkoły, jak Szkoła Uroków, istniały tylko w grach i były zaledwie wspominane.



Wiadomości w tym wątku
Stanowczo zbyt długa propozycja - przez Mapi - 03.03.2018 21:12
RE: Stanowczo zbyt długa propozycja - przez Woolf - 03.03.2018 21:56
RE: Stanowczo zbyt długa propozycja - przez Froxel - 03.03.2018 23:14
RE: Stanowczo zbyt długa propozycja - przez Froxel - 04.03.2018 01:07
RE: Stanowczo zbyt długa propozycja - przez Mapi - 04.03.2018 09:45
RE: Stanowczo zbyt długa propozycja - przez Joanne - 04.03.2018 13:54
RE: Stanowczo zbyt długa propozycja - przez Mapi - 04.03.2018 13:57
RE: Stanowczo zbyt długa propozycja - przez C4mp3r - 04.03.2018 14:22
RE: Stanowczo zbyt długa propozycja - przez Mapi - 04.03.2018 14:28
RE: Stanowczo zbyt długa propozycja - przez Mapi - 04.03.2018 14:44
RE: Stanowczo zbyt długa propozycja - przez Froxel - 04.03.2018 17:39
RE: Stanowczo zbyt długa propozycja - przez Silexan - 04.03.2018 18:53
RE: Stanowczo zbyt długa propozycja - przez Froxel - 04.03.2018 19:27
RE: Stanowczo zbyt długa propozycja - przez Froxel - 05.03.2018 01:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.