Witaj!

Podanie na Nauczyciela ONSM
EvEnT
Czarodziej




Posty: 151
Tematy: 22
Gru 2014
50
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Thomas Johansen

Wiek: 43

Miejsce urodzenia: Dolina Godryka

Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe

Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel ONSM

Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*

Droga Dyrekcjo Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie!
Wielce szanowna dyrekcjo, ponownie pragnę ubiegać się, w swoim długim już życiu, o przyjęcie mej osoby w grono nauczycieli naszej zacnej szkoły – Hogwartu. Przez długi czas dane mi było uczyć w w/w szkole zupełnie innej dziedziny nauki, na jaką aktualnie aplikuję, a mianowicie astronomii. Okres, przez który dane mi było uczyć coraz to nowsze pokolenia czarodziei wpłynął bardzo pozytywnie na doświadczenie pracy z uczniami, poznanie ich zachować, umiejętność prowadzenia zajęć, kontrolowania samych uczniów, a nawet na rozwój mojej własnej osoby. Moje wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie pracy, czym jest nauka, skuteczne przekazywanie wiedzy, jest tu rzecz jasna pewnym i mocnym filarem, którego nie sposób pominąć.

Moje umiejętności, wiedza oraz doświadczenie doskonale ze sobą współdziałają, mimo zmiany „stanowiska pracy” z astronomii na ONMS. Jedną z rzeczy, które mogą poświadczyć niejako o mojej wiedzy jest piastowane przeze mnie od wielu lat – z grubsza 20 – stanowisko pracy w Ministerstwie ściśle związane z tą dziedziną nauki jaką jest ONMS. Dodatkowo moje wszelkie oceny z egzaminów końcowych, które prześle w drugim liście, jednoznacznie stwierdzają iż przedmiot ten od początku był ze mną za pan brat.

Z mojej strony mogę obiecać rzetelność przeprowadzanych zajęć, punktualność, dobre przekazywanie wiedzy na poszczególne tematy, czas, który mogę poświęcić uczniom oraz nawiązanie z nimi dobrych kontaktów nauczyciel-uczeń, co jest kluczem do osiągnięcia najlepszych wyników w nauce. Dodatkowo w grę mogą oczywiście wejść wszelkiego rodzaju zajęcia dodatkowe, które zawsze byłbym skory organizować w razie potrzeby, a także (co jest raczej rzeczą oczywistą, aczkolwiek nie zawsze praktykowaną) zajęcia w terenie, by uczniowie mogli bliżej zapoznać się z przerabianym tematem. 
Z góry dziękuję za uwagę i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej aplikacji.

Thomas Johansen


Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):

OPCM-PO
Astronomia-W
Zielarstwo-PO
Wróżbiarstwo-Z
Runy-O
ZiU-PO
Latanie-W
Historia-Z
Transmutacja-PO
ONMS- W
Eliksiry- PO
Językoznawstwo – PO
Numerologia – PO
Smokologia - PO


[OOC]

Nick w grze: EvEnT
Czy masz jeszcze inne konta?: Nope, już nie.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Raczej spore, długo i wielokrotnie byłem nauczycielem astronomii w Hogwarcie.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* A dlatego, że chce wrócić na Serwa w wielkim stylu. Wiedzę, która wiąże się z tym stanowiskiem, zarówno OOC jak i IC posiadam. Myślę, że jestem raczej odpowiedzialną osobą i dosyć systematyczną, dodatkowo mam już doświadczenie z nauczaniem (również Ic i OOc).
Nazwa Skype: Wszyscy powinni mieć, w końcu jestem fejmem, a jak ktoś nie ma to ma PW do mnie i może zapytać.



Wiadomości w tym wątku
Podanie na Nauczyciela ONSM - przez EvEnT - 16.05.2018 21:07
RE: Podanie na Nauczyciela ONSM - przez Sigths - 02.06.2018 22:05
RE: Podanie na Nauczyciela ONSM - przez Sigths - 07.06.2018 00:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.