Witaj!

Podanie na Nauczyciela ONMS
PWWP
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 211
Tematy: 62
Lip 2017
76
Ravenclaw
#1
Imię i nazwisko:
Luke Hobbs
Wiek:
29 lat
Miejsce urodzenia:
Dolina Godryka
Wykształcenie:
Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Opieki Nad Magicznymi Stworzeniami
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* 
**Do Dyrekcji przyleciała biała, zadbana sowa z listem w dziobie**
Szanowna Dyrekcjo !
Chciałbym przedstawić swoją kandydaturę do objęcia posady, nauczyciela Opieki Nad Magicznymi Stworzeniami.
Od najmłodszych lat interesuję się magią a szczególnie Magizologią. W Hogwarcie, byłem wzorowym uczniem na tych lekcjach. Posiadam bardzo dużą wiedzę na ten temat i, chciałbym ją przekazać młodym czarodziejom. Mam dużo ciekawych i ambitnych, pomysłów na prowadzenie zajęć. Jestem otwartą i miłą osobą. Potrafię dobrze współpracować z uczniami, ponieważ miałem styczność z nimi. Jeżeli uczniowie będą się słuchać i współpracować to i ja będę miły,lecz trzymam dyscyplinę i nie pozwolę sobie wejść na głowę. Kiedy jest czas na śmiechy, żarty to wtedy możemy się pośmiac od czau, do czasu. Ale jak jest czas na pracę to nie ma zmiłuj się. Jestem w stanie przygotować, młode pokolenie do życia w dorosłym świecie. Mam już nawet wstępne pomysły na program nauczania, który myślę, że się sprawdzi. Dla uczniów będzie, bardzo przyjemny i nie jakiś skomplikowany. Podsumowując uważam,że bardzo dobrze bym sobie poradził na posadzie nauczyciela tego przedmiotu i razem z uczniami damy radę osiągnąć jak najlepsze wyniki z Opieki Nad Magicznymi Stworzeniami.
Z wyrazami Szacunku
LUKE HOBBS
Oceny z SUMów i OWUTEMów: 
ONMS: Powyżej Oczekiwań
[OOC]
Nick w grze: 
PWWP
Czy masz jeszcze inne konta?:
Mam
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Nauczycielem nigdy nie byłem ale wiem z czym to się je i dam radę.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Chciałbym, spróbować swoich sił na tej posadzie i udowodnić, ze się nadaje. Mam dużo czasu wolnego, który mogę poświęcić na nauczanie w Hogwarcie, pomaganie innym itd. Myślę, ze nikt by się nie zawiódł. Nie mam problemów z ortografią i interpunkcją. Jestem otwarty, na wszelkie pytania itd. Mam dużo cierpliwości. Nieraz pomagałem prowadzić lekcję i wiem, na czym to polega. Mam do zrealizowania super program nauczania ONMS. W razie jakichkolwiek pytań, czy też wątpliwości, służę pomocą.

Nazwa Skype: PWWP



Wiadomości w tym wątku
Podanie na Nauczyciela ONMS - przez PWWP - 03.06.2018 16:21
RE: Podanie na Nauczyciela ONMS - przez Sigths - 03.06.2018 19:02
RE: Podanie na Nauczyciela ONMS - przez Sigths - 06.06.2018 23:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.