Witaj!

Podanie na Nauczyciela
EvEnT
Czarodziej




Posty: 151
Tematy: 22
Gru 2014
50
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Thomas Johansen
Wiek: 43
Miejsce urodzenia: Dolina Godryka
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel astronomii
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*

Szanowna Dyrekcjo Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie,
W związku pojawieniem się kolejnych wolnych posad nauczycielskich w Hogwarcie, ponownie piszę list do Państwa, w którym to zaznaczyć chcę iż będę się starał ubiegać o posadę nauczyciela astronomii. O ile moje wcześniejsze pismo, dotyczące ONSM, i moja osoba okazały się być niewystarczające by zająć tamten stołek, tak tu myślę, że jestem najbardziej odpowiednim kandydatem, głównie w związku z moim niebagatelnym doświadczeniem.

Przede wszystkim, jak już wyżej wspominałem, swoją kandydaturę na w/w stanowisko popieram moim wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu, nie tyle co samym w sobie, a właśnie tej dziedziny nauki jaką jest astronomia. W Hogwarcie spędziłem długie lata, jako nauczyciel tego przedmiotu, gdzie w większości spisywałem się dobrze i wywiązywałem z obowiązków. Tak jak w poprzedniej aplikacji, tak i tu chcę też głównie zaznaczyć posiadanie wieloletniego stażu jako nauczyciel, co za tym idzie mam spore doświadczenie w tej pracy i potrafię docierać do uczniów. Dodatkowym atutem może być również niewielki okres wykładania przedmiotu, jakim była astronomia, na BUM. Prawdopodobnie będę starał się zmienić mój system nauczania, tak by było widać znaczącą różnicę między tym co było kiedyś, a tym co będzie teraz. Aktywizacja uczniów w zajęcia będzie moim nadrzędnym celem, na równi z ich zaangażowaniem w uczenie się jednego z najbardziej przyjemnych przedmiotów w szkole. Oczywiście w grę zawsze mogą wejść różnego rodzaju spotkania dodatkowe, tzw „kółka”, dla uczniów zainteresowanych, może nawet poprowadzenie konkursów, o ile dyrekcja się na to zgodzi.

Podsumowując, chciałbym zaznaczyć, iż jako nauczyciel astronomii mam raczej nieporównywalne doświadczenie, o czym świadczą moje osiągnięcia czy to w Hogwarcie czy poprzez sam zaszczyt wykładania tego przedmiotu na BUM. Życzę miłego dnia i mam nadzieję, na pozytywne rozpatrzenie mojej aplikacji.
Thomas Johansen

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
OPCM-PO
Astronomia-W
Zielarstwo-PO
Wróżbiarstwo-Z
Runy-O
ZiU-PO
Latanie-W
Historia-Z
Transmutacja-PO
ONMS- W
Eliksiry- PO
Językoznawstwo – PO
Numerologia – PO
Smokologia - PO

[OOC]
Nick w grze: EvEnT
Czy masz jeszcze inne konta?: Niet
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Tak, byłem już nauczycielem tego przedmioru (parokrotnie)
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* (będzie chamskie ctrl+c ctrl+v z poprzedniego podanka, bo w sumie kierują mną dalej te same pobudki i moja argumentacja dalej jest taka sama)
A dlatego, że chce wrócić na Serwa w wielkim stylu. Wiedzę, która wiąże się z tym stanowiskiem, zarówno OOC jak i IC posiadam. Myślę, że jestem raczej odpowiedzialną osobą i dosyć systematyczną, dodatkowo mam już doświadczenie z nauczaniem (również Ic i OOc).
Nazwa Skype: Każdy kto mieć powinien to ma, chociaż chyba wole Disca, gdzie też każdy kto powinien mnie mieć to ma.



Wiadomości w tym wątku
Podanie na Nauczyciela - przez EvEnT - 11.06.2018 13:54
RE: Podanie na Nauczyciela - przez Sigths - 11.06.2018 14:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.