Witaj!

Podanie na Nauczyciela
t00n
Czarodziej



Donator

Posty: 209
Tematy: 27
Lis 2017
174
Slytherin
#1
[IC]
Imię i nazwisko: Celeste Vachell
Wiek: 26
Miejsce urodzenia: Mugolski szpital we Francji, Paryż
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Gajowa
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* 
Szanowna Dyrekcjo Hogwartu!,
zgłaszam się w dzisiejszym liście do Pana z prośbą o posadę Gajowej w Hogwarcie.

Jak wiemy, ta posada wymaga poświęcenia wiele czasu, by zająć się błoniami. Moim zdaniem, jest to bardzo odpowiedzialny zawód, oraz wiem, że jestem w stanie się mu poświęcić. Nie od dziś jestem miłośniczką zwierząt oraz wszelkiego rodzaju opieki nad nimi.Autentycznie, o mojej wiedzy w tym zakresie może świadczyć ocena Wybitna z ONMS'u. Minusem mego podania do tejże szkoły może być mój stosunkowo niski wiek, którego liczba wynosi dokładnie 26. Uważam mimo wszystko, iż poradzę sobie w tym zawodzie, a ma praca będzie owocna. Cóż, uważam, że byłam w stanie tym listem przekonać Pana do zatrudnienia mnie, bądź przynajmniej zaproszenia na rozmowę próbną. Pozdrawiam, Celeste Vachell.


Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): 
ONMS - W

[OOC]
Nick w grze: Celeste
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Korepetycje OOC i czasem zdarzyło się poprowadzić lekcje za jakiegoś nauczyciela na Haplu.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
Startuję na tę posadę, gdyż chcę spróbować na tym serwerze czegoś nowego i pod tym kątem rozwijać moją główną postać - Celeste. Nie jeden raz zdarzyło mi się oglądać kolesiostwo przy tego typu rekrutacjach, ale myślę, że to już minęło. Cóż, ONMS jak i ogólne pojęcie dot. magizoologii jest mi bardzo bliskie, bowiem zaciekawił mnie film pt. Fantastyczne Zwierzęta i Jak Je Znaleźć, tak samo jak książkowa adaptacja.
Nazwa Skype: Raczej discord - Celeste#5306



Wiadomości w tym wątku
Podanie na Nauczyciela - przez t00n - 12.06.2018 23:17
RE: Podanie na Nauczyciela - przez Sigths - 13.06.2018 11:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.