Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia - Poprawione
Konkidonki
Czarodziej




Posty: 20
Tematy: 11
Sie 2018
0
#1
Exclamation 
Jack Poster
Miejsce urodzenia: Londyn                                           NAPRAWIONE
Status krwi: 25%
Cechy charakteru: Nieboję się podejmować ryzyko dlatego jestem odważny, potrafię zmierzyć się z swoimy słabościami dlatego jestem szczery ze sobą, cenie sobie przyjaciul na których moge polegać dlatego uważam że jestem lojalny
Wygląd postaci: Mam ciemne włosy, zawsze nosze białe ubrania, mam 11 lat, mam 146cm  ,średniej długości włosy, niebieski kolor oczu,
Historia postaci: Przed pójściem do hogwartu miałem smętne życie, moja mama czarodziejka i mój tata czarodziej byli bardzo pomocni, lecz miałem duże problemy w szkole z kolegami, nagle w moje 10 urodziny w szkole zostałem pobity przez chłopaków byłem bardzo smutny *płakałem* i nagle jak znowu chcieli mnie uderzyć to na 5metrów ich wyrzuciło, rok później dostałem list z zaproszeniem do szkoły magii i czarodziejstwa w Hogwarcie. W następny dzień poszedłem z tatą na ulice pokątną kupić różdżkę, kocioł, szatę , zwierzę w moim przypadku sowę.Po kilku godzinach spędzonych na ul. Pokątnej poszedłem z tatą na stację pociągowy Kings Cross, na peron 9-3/4 z którego pojechałem do Hogwartu

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Nazywam się Jack Poster , a ty jak  się nazywasz?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]:
/o Pałac Kultury w Warszawie jest na skrzyżowaniu ulicy Marszałkowskiej i al.Jerozolimskiej
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *odbiera talerz idąc do stołu*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Jestem fanem Serii Harry Potter,bylem na innym serwie po czym jak on został zamknięty szukałem innego
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  Tak



Jeszcze 1...Jak zrobię 3 próby i będą 3 błędne to co się stanie?



POPRAWIONE



Wiadomości w tym wątku
Podanie na Ucznia - Poprawione - przez Konkidonki - 11.08.2018 23:10
RE: Podanie na Ucznia - przez N4D1A - 12.08.2018 00:55
RE: Podanie na Ucznia - Poprawione - przez N4D1A - 14.08.2018 09:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.