Witaj!

[APELACJA] Tlenusss
HoopDead
Emeryt



Donator

Posty: 134
Tematy: 33
Gru 2014
247
Gryffindor
#1
Osoba nakładająca karę: SKMedix.
Powód nałożenia kary: "Cześć, JT."
Czas trwania kary: Perm.
Opis sytuacji: Na początku nie dostałem jasnej informacji za co otrzymałem bana pernamentnego, mimo, że postanowiłem się o to dopytać. Spekuluje, że powodem była obraza moderatorki xopowo. Obraziłem ją tworząc na sewerze "plakat", który przedstawiał zdjęcie owej moderatorki(Które zamieściła w temacie "Pokaż swoją twarz") z dopiskiem "JX". Oczywiście, jak to wyżej napisałem, są to tylko moje domysły, które nasuwają się po odczytaniu podanego powodu, czyli "...JT." Tutaj załączam SS, w którym widać, że poprosiłem o wyjaśnienia. (https://i.imgur.com/4qIyxxO.png). Kilka dni później Emil napisał, że za wszystkie zgłoszenia + za obrażanie xopowo o czym pisałem już wyżej.

Argumentacja: Z pomocą dobrego haplowicza znalazłem w tabeli kar punkt drugi w kategorii kar "Obrazy oraz niecenzuralne karty postaci." Według tabeli kar, "Obraza członka administracji: blokada konta od 3 do 7 dni." Powinienem dostać tymczasowego bana od trzech do siedmiu dni. W punkcie trzecim pisze "Nagminne łamanie § 2 regulaminu, może prowadzić do trwałego wykluczenia gracza z gry.
Naruszenia regulaminu przy użyciu prywatnych wiadomości, czatów, profili graczy karane są poprzez punktowy system ostrzeżeń.". W swojej obronie powiem tyle, że był to pierwszy raz gdy obraziłem moderatorke xopowo, a nigdy wcześniej nie dostałem żadnego ostrzeżenia, o których mowa w Tabeli Kar. Dodam też, że plakat nie powstał w żadnym miejscu publicznym, a w strefie dla budowniczych, w której gracze nie mogli obejrzeć plakatu. Czyn, którego się dopuściłem był oczywistą głupotą i w moim mniemaniu niewinnym śmieszkiem. Nie sądziłem, że pociągnie on za sobą takie konsekwencje. Dlatego chciałbym za to szczerze przeprosić. A większość tych zgłoszeń to zwykłe "śmieszne" żarciki jak np. zgłoszenie za dm po jednym przypadkowym uderzeniu albo po prostu za coś co nigdy nie miało miejsca (bądź kilka, nawet kilkanaście zgłoszeń za tą samą sytuację).  Tak czy inaczej, uważam, że ban jest słuszny, ale zbyt surowy. Podpieram się tu wcześniej wymienioną tabelą kar, która jasno uwzględniła zachowanie, którego się dopuściłem i przewiduje za nie o wiele łagodniejszą karę.

//Jestem tylko pośrednikiem w całej sytuacji.



Wiadomości w tym wątku
[APELACJA] Tlenusss - przez HoopDead - 03.09.2018 19:10
RE: [APELACJA] Tlenusss - przez Valturi - 03.09.2018 19:16
RE: [APELACJA] Tlenusss - przez LENIWIECHERE - 03.09.2018 19:17
RE: [APELACJA] Tlenusss - przez em411 - 03.09.2018 19:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.