Witaj!

Podanie na Nauczyciela
MadTitanThanos0
Azkaban




Posty: 37
Tematy: 9
Wrz 2018
Hufflepuff

#1
[IC]

Imię i nazwisko: Lorcan Rayveri
Wiek: 30
Miejsce urodzenia: Liverpool, Anglia
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel OPCM
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* *do gabinetu dyrektora przylatuje zadbana sowa śnieżna. W dziobie trzyma list.  Po wyjęciu z koperty, można zobaczyć że jest on bardzo zadbany, a treść na nim zapisana ładnie się prezentuje niebieskim tuszem* 
Droga dyrekcjo Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie

Piszę do Szanownej Dyrekcji ów list, aby złożyć państwu moją kandydaturę na stanowisko nauczyciela Obrony przed Czarną Magią

Dlaczego akurat ja? Już spieszę z odpowiedzią na to pytanie. 

Obrona przed Czarną Magią była od początku jednym z moich ulubionych przedmiotów w Hogwarcie. Zawsze osiągałem z niej dobre wyniki, wręcz spisywałem się na medal. Często nawet uczyłem się materiału do przodu. Za czasów szkolnych już, osiągnąłem wysoki poziom pojedynkowania się, co w życiu czarodzieja niewątpliwie jest ważnym elementem na przykład samoobrony.  Nigdy nie miałem stałej pracy, ponieważ tuż po skończeniu szkoły zacząłem podróżować do wielu krajów, nawet tych bardzo odległych, i większość czasu spędzałem w podróży. Pomijając to, że jeździłem tam aby obserwować warunki magicznych stworzeń, nauczyłem się także bronić przed nimi, co niewątpliwie pomoże mi ,,dopełnić'' moje lekcje. Oprócz mojego wieloletniego doświadczenia, zapewniam, że potrafię do zajęć wnieść wiele ciekawych rzeczy, i zainteresuje nawet tych, którzy mają negatywne nastawienie do tego przedmiotu. Na dodatek, znam młodzież, i wiem jak do niej dotrzeć.
Jasne jest, że zobowiązany do bycia nauczycielem nie będę opuszczał lekcji, i będę konsekwentnie wykonywał swoją pracę



Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): 
OWUTEMY - W

Mam nadzieję że tym zgłoszeniem wystarczająco zachęciłem Szanowną Dyrekcję do rozważenia mojej kandydatury

[OOC]
Nick w grze: MadTitanThanos1
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak, jednego ucznia
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Niestety nie posiadam jeszcze doświadczenia jeżeli chodzi o nauczanie na Haplu, ale zamierzam je w ten sposób posiąść
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?): Między innymi dlatego, ponieważ chcę się rozwijać na Haplu. Poza tym, mam sporo czasu (głównie wieczorem) który mógłbym zagospodarować w ten sposób.
Jeżeli o planie nauczania mówić, o to raczej nie ma się co martwić. Myślę także, że jestem w stanie wnieść pozytywną energię do administracji Smile

Nazwa Discord: TheMadTitanThanos0#6876



Wiadomości w tym wątku
Podanie na Nauczyciela - przez MadTitanThanos0 - 09.09.2018 23:20
RE: Podanie na Nauczyciela - przez modno - 10.09.2018 14:32

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.