Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Wilk
Siemowit




Posty: 512
Tematy: 6
Lip 2017
95
Hufflepuff
#2
Wstrzymuję.
Spośród wszystkich dostępnych statusów krwi wybrałeś ten najbardziej wymagający. Przy 75% zaczynają się schody. Będę wymagał od ciebie przedstawienia swoich maksymalnych umiejętności, które wcielisz w podanie. Co w takim razie musisz zrobić? Napisać niezwykle wyczerpujące podanie stanowiące świetne odzwierciedlenie twoich umiejętności. Jeżeli jednak nie chcesz poświęcać na to tyle czasu, ile mniej więcej jest oszacowanego to po prostu zmień obecny status na nieco mniejszy. Dopomnę jeszcze, ze za często wspominasz o swoim rodzeństwie, skup się na twojej postaci, bo bracia czy siostry nie będą mieli większego wpływu na to, do którego z czterech domów trafisz.
Czytając charakter odniosłem wrażenie jakbyś od razu chciał mi dać znać do jakiego pragniesz być przydzielony. Już na samym początku wspominasz o obranym przez ciebie Ravenclawie, usuń to. Ewentualnie możesz dać mi znać wypisując najbardziej charakterystyczne cechy krukonów, aby uświadomić mi to przy wyborze domów. Rozpisz każdą z wypisanych przez ciebie cech, dlaczego jest taki a nie inny. Oraz podkreśl znaczenie wad, bo gdy dla kogoś coś może być negatywne, to zawsze znajdzie sie osoba uważająca wręcz przeciwnie. Nie będę się specjalnie domyślał, która może się do czegoś zaliczać. Zaznacz mi to w tekście rozpisując każdą z tych dwóch (albo więcej) wad. 
Nad wyglądem nie będę się specjalnie rozwodził, jest po prostu zbyt ubogi. Rozpisz się. Możesz zacząć od twarzy, przechodząc do sylwetki postaci a kończąc na sposobie ubierania się.
Co do historii...
Zabrakło mi objawienia mocy magicznej, bez którego wszystkie inne poniższe punkty nie będą miały miejsca. A mianowicie:
objawienia mocy magicznej (powtórka) spowodowanej silnymi emocjami,
otrzymanie listu z Hogwartu,
zakupy na pokątnej, 
oraz odjazd ze stacji Kings Cross. 
Za dużo informacji o rodzeństwie, prawie nic nie wspomniałeś o sobie, a raczej twojej postaci. Nie interesują mnie to, do której klasy podstawówki chodzą bracia, a James. Mógłbyś dopisać coś więcej, jak przemijały mu wakacje, dzieciństwo i narodziny.Dopomnę jeszcze, że młodociani czarodzieje nie rzucali z reguły czarów poza Hogwartem, konsekwencję prawne itp.
Na trzecie pytanie w pomocniku masz odpowiedzieć akcją.
3 dni, 3 szansę.



Wiadomości w tym wątku
Podanie na Ucznia - przez damiankacki1 - 18.09.2018 17:40
RE: Podanie na Ucznia - przez Wilk - 19.09.2018 22:05
RE: Podanie na Ucznia - przez damiankacki1 - 20.09.2018 18:09
RE: Podanie na Ucznia - przez Wilk - 20.09.2018 18:19
RE: Podanie na Ucznia - przez damiankacki1 - 21.09.2018 19:33
RE: Podanie na Ucznia - przez Wilk - 21.09.2018 20:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.