Witaj!

Skarga na AisoTV
KociNinja
Czarodziej




Posty: 124
Tematy: 23
Sty 2017
70
Gryffindor
#1
Skarga na gracza AisoTV - Wyjawianie mk (nie mojego) Oraz wyzywanie na chacie ooc.
Nick oskarżającego - PaulW (konto na którym mnie wyzywał) główne/KociNinja
Nick oskarżonego - AisoTV 
Powód- W sumie nie ma co sie rozpisywac, wczoraj gracz Aiso zdradzil mi na discordzie ( pw ) mk pewnego użytkownika. Nawet nie prosiłem o owe ujawnienie lecz i tak powiadomilem o tym osobe ktorej mk wydal.Nawet nie prosiłem ale powiadomiłem o tym osobe - właściciela konta. Z tego co mówił Aiso dzisiaj to właśnie owa osoba napisała do niego w tej sprawie. Gdy wszedłem na serwer i gdy zapytałem czemu mnie zablokował na discordzie odpowiedział że jestem fałszywy co widać na ss'ach. Dalej raczej nie murze nic mówić zaczął mnie beznadziejnie wyzywac w sumie od fałszywców a skończył na tym ze jestem tępy. W między czasie dodał że jestem "walonym żartem". W sumie w między czasie pisał o tym że sam się uważam za lepszego gdzie nic takiego nie pisałem, może nie ma tego na ssach ale tez chciałbym powiadomić tu o tym co mi zarzucał bezpodstawnie.
Dowody : https://imgur.com/a/1tZJJHN (Jeśli moderator by chciał ss'a na discordzie bez zakrywania nicku to prosze pisać na dc KociNinja#7502 )
Proponowana kara : niech moderacja zadecyduje



Wiadomości w tym wątku
Skarga na AisoTV - przez KociNinja - 16.11.2018 17:51
RE: Skarga na AisoTV - przez Nagini - 16.11.2018 18:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.