Witaj!

Podanie na Nauczyciela.
WhoAreYou
Czarodziej




Posty: 40
Tematy: 14
Maj 2017
92
Slytherin
#1
[IC]


Imię i nazwisko:
Samantha Katniss Elizabeth Anna Tamara Hope Margel.
Wiek:
22 lata.
Miejsce urodzenia:
Miasteczko Panormos na greckiej wyspie Skopelos.
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):
Podstawowe.
Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Obrony Przed Czarną Magią.
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*


**Do Lorcana Proctera, Letici Bulstrode i Galiny Iwanienko -przyleciała sowa wraz z kopertą, która ów list trzymała w dziobie. Na kopercie znajdował się lak z literą “M”. Po jej otworzeniu ukazał się pożółkły pergamin, wraz z treścią, która jest starannie napisana.**


Dzień dobry Profesorze!
Piszę do Pana w sprawie posady Nauczyciela od Obrony Przed Czarną Magią, na którego też chce się zgłosić, porzucając posadę nauczyciela Latania w Hogwarcie. Uczę już w zamku przez kilka lat i nie znalazłam się, ucząc przedmiotu jakim jest Latanie. Pytanie jest tylko - dlaczego? Co do oceny z egzaminów końcowych (OWUTEMów), dostałam najwyższy możliwy wynik - Wybitny. Co do samego doświadczenia nauczania, to nauczam już w Hogwarcie od końca mojej edukacji w murach zamku. Niekiedy zdarzyło mi się nawet poprowadzić przez “przypadek” lekcje Historii Magii, na których raczej udało mi się dotrzeć do kolegów z klasy. Pan Westwood może nawet potwierdzić, że były to dość nietypowe i ciekawe godziny. Wprawdzie każdy nauczyciel prowadzi lekcje Obrony Przed Czarną Magią, głównie zwracając uwagę na teorię, rzadko organizując lekcje praktyczne, przez które dzieci najwięcej wynoszą, będąc w stanie potem użyć tego, czego się nauczyli poza Hogwartem w razie niebezpieczeństwa. Głównie będę zwracać uwagę na praktykę, jednakże nie pomijając teorii, która też jest tak samo ważna, bo bez niej byśmy nie wiedzieli jak pokonać Akromantule lub Dementora, czy też nawet Wilkołaka. Na chwilę obecną, egzaminy końcowe (WUMDLE, SUMy, OWUTEMy) stworzone są, by sprwadzać jedynie wiedzę teoretyczną ucznia, która może być wkuta na pamięć, lecz co z tego, jeśli zapomni się o tym dwa tygodnie później? Jako nauczyciel, dąrzyłabym do tego, by egzaminy sprawdzały głównie wiedzę praktyczną, poprzez wszelkiego rodzaju zadania, sprawdzające równocześnie wiedzę teoretyczną.


Samantha Margel.



Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):


Latanie: Wybitny.
ZiU: Wybitny.
Transmutacja: Wybitny.
OPCM: Wybitny.
ONMS: Wybitny.
Starożytne Runy: Nędzny.
Astronomia: Okropny.
Podstawy Magomedycyny: Powyżej Oczekiwań.
Mugoloznawstwo: Wybitny.
Eliksiry: Zadowalający.
Historia Magii: Zadowalający.
Podstawy Psychologii: Zadowalający.
Wróżbiarstwo: Wybitny.
Smokologia: Powyżej Oczekiwań.
Numerologia: Brak.
Zielarstwo: Brak.


[OOC]


Nick w grze:
WhoAreYou.
Czy masz jeszcze inne konta?:
Tak.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Aktualnie uczę w Hogwarcie, jednak robiłam też to w przeszłości na innej postaci oraz przeprowadzałam kilka lekcji IC, albo zastępstwa na innych przedmiotach dla różnych nauczycieli. Natomiast OOC daje korepetycje pewnym ludziom.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):*
OPCM jakoś bardziej mi podchodzi do gustu, niż latanie, a czasu na nauczanie mam w miarę dużo.
Nazwa Skype/Discord:
Dyrekcja posiada.



Wiadomości w tym wątku
Podanie na Nauczyciela. - przez WhoAreYou - 16.11.2018 23:46

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.