Witaj!

[Dor] Edgar Giacalone
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#1
[Obrazek: vixeA8j.png]

[Obrazek: tumblr_plcgafrcmD1w95435o3_500.gif]
(nie mogłem znaleźć odpowiedniego rysunku do postaci; postać ma brązowe włosy oczywiście) 

Dokładniej to Edgar Aloise Giacalone. Urodzony 7 czerwca 2052 roku, czyli 24 lat temu w jednym z tamtejszych szpitali we Włoszech.  Jest to czarodziej o statusie krwi równym 100%. Chłopak został przydzielony do domu Roweny Ravenclaw. Aktualnie zamieszkuje teren Londynu. Ukończył Hogwart. Pracuje także w Ministerstwie Magii jako pracownik w Departamencie Skarbu Magicznego w wydziale Zarządu Nieruchomości.

[Obrazek: IrmPV2X.png]
[Obrazek: IZ1Qyh2.png]

Edgar na oko jest dosyć szczupłym chłopcem jak na swój wiek. Mierzy około 180 cm wzrostu. Widać po 19-sto latku, że nie waży zbyt dużo a przymykając oko może być to jakoś 70-75 kg. Ma on małe rysy na twarzy, a nawet ich nie ma. Jest dobrze zbudowany mimo swojego wieku to dba zazwyczaj o kondycję i żeby ładnie wyglądać. Spoglądając na jego oczy można ujrzeć niebieskie oczy niczym błękit mórz i oceanów. A także wód pochodzących z północy. Nad nimi widnieją niezbyt widoczne, ale są czarne brwi. Prócz tego widać mały nos, wraz z małymi ustami. Twarz jego jest owalna. W co się ubiera? Zazwyczaj jest to sweter wraz z koszulką podczas lata. Jednak gdy przychodzą zimowe dni, czyli przykładowo podczas przerwy zimowej zakłada ciepłą bluzę, a także ocieplane spodnie. Spodnie jakie nosi są standardowo jeansy. Jakoś nie przywiązuje uwagi jak się ubiera i gdzie, jednak ma wiedzę na ten temat, że nie kiedy należy ubrać się inaczej niż zazwyczaj. W murach Hogwartu zakłada mundurek krukona, czyli mundur o barwach brązowo-niebieskiej (granatowej). Buty w Hogwarcie są to sandały, badź inne wygodne dla niego obuwie. Zaś w Hogsmeade lub innym miejscu (poza szkołą) są to adidasy lub inne buty, które są wygodne. Zakłada zazwyczaj to co nie jest ciasne, bądź nie blokuje jego swobodnych ruchów. Lubi ubrania swobodne - nie blokujące ruchów do wykonania.

[Obrazek: p2N1Ea3.png]

Edgar jest osobą o dosyć specyficznym charakterze, więc tiarze było dosyć trudno go przydzielić do jakiegoś domu. Jest on inteligentny, a także odważny. Stara się być koleżeński wobec innych osób w tym młodszych od niego. Stara się on nie robić siebie jako wroga wobec innych uczniów/uczennic. Dla niego każdy jest równy więc akceptuje różne kolory skóry oraz innych wyznawców religii niż on. Jednak mimo to nie kiedy staje się skryty i można go zauważyć na lekcjach bądź w jakiś miejscach zamku. Nie kiedy musi czekać na wiele rzeczy, ale udaje mu się być cierpliwym i doczekuje się danej okazji. Stara się być uczciwy wobec innych osób, w tych miły dla nich.

[Obrazek: zr2RbGh.png]
[Obrazek: aJYUxmz.png]



(Jestem w trakcie pisania historii, więc za jakiś 1-2 miesiące powinienem ją już udostępnić.)

[Obrazek: IrmPV2X.png]
[Obrazek: HEDvDXB.png]


Estera Giacalone [IC] - Matka
Jeremy Draytron [IC] - Ojciec 
Simone Giacalone [Aurum_] - Brat
Livio Giacalone [FishFromSpace] - Kuzyn
Anne Giacalone [Kijciwoko] - Rodzina
Ivy Wright [Tenshi] - Rodzina
Alekey Wright [SecondToJump] - Rodzina 
♰ Bill Fritz [MrFrancuz] - Rodzina
+ reszta rodu Giacalone i Draytron

[Obrazek: zr2RbGh.png]
[Obrazek: 1RMfyJR.png]

 Nauczył się latać dopiero w wieku 15 lat.
 Miotła na której lata jest to nimbus 2020.
 Na 6 roku nauki został wylosowany przez czarę ognia jako reprezent Hogwartu
 Wypadł najgorzej podczas turnieju trójmagicznego w roku 2069/2071.
 Zmienił nazwisko na matki
 Jego ulubione kolory to granatowy, czerwony, zielony oraz pomarańczowy.
 Jego ulubionymi zajęciami są OPCM, Zielarstwo, a także ONMS.
 Umie dobrze porozumiewać się po Włosku, a także Angielsku.
 Aktualnie jest podczas nauki języka Francuskiego.
 Nie lubił zajęć z Wróżbiarstwa, a także Starożytnych Run, uważa że są strasznie nudne.
 Chciałby do ukończenia 25. roku życia posiadać umiejętność teleportacji. 
 Tak jak większość rodu Giacalone wierzy w bogów Rzymskich.
 Chciałby w 2073r. poprawić wyniki swoich egzaminów na lepsze.
 Posiada sowę - śnieżkę, psa - mieszańca, a także jedną papugę w klatce.
[Obrazek: IrmPV2X.png]
[Obrazek: gLbYE5z.png]

Patronus:
↔ Sowa
Wspomnienie:
↔ Wybranie Edgara przez czarę ognia

 Bogin:
↔ Dokładnie to nie wiadomo co jest jego boginem, jednak prawdopodobnie może być to wilkołak lub wampir, który mu robi krzywdę.

Ulubione zajęcie młodzieńca/hobby:
↔ Doskonalenie umiejętności latania, rysowanie, douczanie się z różnych przedmiotów

Różdżka:
↔ Marnie wyrzeźbiona, zrobiona z orzecha czarnego. Ma włos z włosa ogona centaura, jej długość to 10 C. Jest ona dosyć sprężysta.

Status cywilny:
↔ Chłopak jest Singlem.

Zwierciadło Ein Eingarp:
↔ On który wygrał turniej trójmagiczny w 2071r.

 Nastawienie do mugoli:
↔ Między Neutralnym, a Pozytywnym, jednak mimo to nic nie ma do osoby nie posiadającej żadnych zdolności magicznych.
[Obrazek: IrmPV2X.png]

[Obrazek: I5YePAk.png]

Jeremy Draytron | Ojciec
- Byłeś jedną z bliskich mi osób. Chciałem ci po ukończeniu szkoły podziękować za pomoc tą minimalną, jednak nie było Cię już tutaj. Gdzie jesteś? Zniknął...

Estera Giacalone | Matka
- Ty zaś byłaś i jesteś przy mnie i Simone. Chociaż dobre i to. Jednak dlaczego nie zamierzasz sprawić by ojciec wrócił do Wielkiej Brytani?

Simone Giacalone | Brat
- Ahh.. Brat. Mimo że młodszy to może i mądrzejszy, nie wiem sam. Szanuje Cię i gratuluję, że jesteś prefektem. Może i osiągniesz coś więcej niż ja.

Rafael Granth | Znajomy
- Chciałeś mi pomóc w turnieju, ale po 1 zadaniu nagle zniknąłeś. Wiem, że masz się dobrze, ale dlaczego nie chciałeś nauczyć mnie jakiś zaklęć przydatnych? Może i twoja pomoc by mi pomogła...

Ezray Johansen | Kuzyn
- Ah.. Mój kuzyn, a zarazem szef. Wiem, że nie zawsze mam czas by wykonać zadanie na czas. Ale nie kiedy mam także "prywatne życie" i muszę wyjechać gdzieś itp. Lubię Cię mimo to.

Leticia Bulstrode | Była dyrektorka Hogwartu
- Dobrze, że zrezygnowałaś z posady dyrektorki. Krótko mówiąc nawet nie zasłużyłaś na nią. Podczas egzaminów czytasz książkę jak oblewać bez wyrzutów sumienia? No nie wiem, czy tak fajnie jest oblewać uczniów z ONMS'u...

Galina Iwanienko | Dyrektorka Hogwartu
- Pani Galina akurat moim zdaniem mimo tego, że jest "ostra" to zasługuje na posadę. Ma doświadczenie i dowiodła tym. Jako jedyna mi więcej powiedziała po wybraniu mnie niż "powodzenia". Z tego jak prowadziła zajęcia z Historii Magii mogłem wywnioskować, że ma doświadczenie w nauczaniu.

Dennis Johansen | Kuzyn
- W 6 klasie jeszcze ciebie widywałem, jednak niedługo. Po 3 miesiącach roku szkolnego, bądź 2. wyjechałeś. Szkoda mi tego.. 

Eron Baltimore | Znajomy
- Jak dla mnie jesteś miłą osobą. Jak spotkamy się w hogsmeade to może zagramy w coś lub się czegoś napijemy?

Bill Fritz | Kuzyn aka Znajomy
- Niby rodzina, a niby nie. Zmieniłeś tak samo jak ja nazwisko na matki. A także zmarłeś z tym nazwiskiem. Co się stało wtedy w tym dniu, gdy nastąpiła twoja śmierć że akurat to musiałeś być ty? Szkoda mi ciebie

Daniel Fox | Opiekun i Nauczyciel
- Pamiętam, że od 4 klasy mojej jest pan opiekunem. Nawet gdy wyjechałem pan nim był. Chciałem jakoś omijać pana i większość nauczycieli by skupić się na swoich "sprawach". Teraz wiem już, że gdybym tak nie robił egzaminy bym zapewne napisał lepiej.



Wiadomości w tym wątku
[Dor] Edgar Giacalone - przez Matthew10 - 07.02.2019 00:42
RE: [Ucz3] Edgar Giacalone - przez ambi - 07.02.2019 00:57
RE: [Ucz3] Edgar Giacalone - przez Matthew10 - 07.02.2019 00:59
RE: [Ucz3] Edgar Giacalone - przez ambi - 07.02.2019 01:00
RE: [Dor] Edgar Giacalone - przez Matthew10 - 30.03.2019 08:52
RE: [Dor] Edgar Giacalone - przez Matthew10 - 24.04.2019 21:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.