Witaj!

Podanie na Nauczyciela
Dropsiuk
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 24
Tematy: 6
Sty 2019
78
#1
[IC]
Imię i nazwisko: Herman Spellman
Wiek: 33 lata
Miejsce urodzenia: Szpital św. Munga, Londyn
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Opieki nad Magicznymi Stworzeniami
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*
**Do dyrekcji przyleciała uszanowana sowa, trzymająca w dziobie list. Stanęła na parapecie i zastukała kilka razy w okno. Gdy już ktoś otworzył okno, sowa podała list, następnie ukłoniła główkę i odleciała**
Szanowna dyrekcjo,
Widząc ogłoszenie wolnej posady nauczyciela opieki nad magicznymi stworzeniami, postanowiłem napisać podanie, które wyrazi moje chęci do pracy w szkole na tej posadzie. Nauczanie dzieci jest dla mnie wspaniałą zabawą, a sam fakt, że mogą wynieść coś z mojej lekcji jest podnoszący na duchu. Od lat interesowałem się stworzeniami, co może poświadczyć moja ocena końcowa z OWUTEMów. Chciałbym, aby lekcje były prowadzone w sposób zabawy. Historie, wyobrażenia, coś dzięki czemu każdy uczeń zrozumie lekcję. Opieka nad Magicznymi Stworzeniami na swój sposób jest trudnym przedmiotem w Hogwarcie, jednak będę próbować dążyć do tego, żeby każdy wiedział bynajmniej podstawę. Teoria będzie na przemian z praktyką, dzięki czemu uczniowie nauczą się, jak dokładnie podchodzić do stworzeń i jakie zagrożenie może ich spotkać. Myślę, że moimi pomysłami zachwyciłem dyrekcje, a moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone.
Z wyrazami szacunku,
Herman Spellman
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): OWUTEMy - Powyżej Oczekiwań


[OOC]
Nick w grze: Corfen
Czy masz jeszcze inne konta?: Posiadam takowe, jedna postać ucznia + postać dziecka.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): To pytanie jest dość proste. Myślę, że każda osoba, która zgłasza się na posadę nauczyciela, zna przynajmniej podstawy nauczania. Przez rok gry na serwerze prowadziłem klub zielarstwa, który można było uznać za minilekcje. Dość dużo osób na niego chodziło, dzięki czemu czerpałem satysfakcje z nauczania. Po klubie zielarstwa zostałem zatrudniony jako instruktor latania w departamencie, gdzie również chodziło dość dużo osób. Moim zdaniem mam doświadczenie w nauczaniu innych. Dodając wiedzę o stworzeniach może zrodzić się ciekawa lekcja.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Za każdym razem, gdy piszę podanie na nauczyciela zadaje sobie to samo pytanie, czy jestem gotów? Startuje na tą posadę, ponieważ zarówno moja postać, jak i moja osoba, chcą prowadzić lekcje i dążyć do rozszerzenia wiedzy innych graczy. Każdy człowiek się różni, nie mogę porównywać czyjejś pracy w Hogwarcie do mojej, dlatego też myślę, że każda moja lekcja może być całkiem inna niż lekcje Astronomii, czy Zaklęć i Uroków. Na grę przeznaczam 3-4 godziny dziennie, przez co jestem na bieżąco z wydarzeniami na serwerze.
Nazwa Discord: Dropsiuk#1304



Wiadomości w tym wątku
Podanie na Nauczyciela - przez Dropsiuk - 04.01.2019 15:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.