Witaj!

[Wyjasnienie sprawy/skarga] Ucieczki, gdy nikogo nie ma w grze
Kugacz
Czarodziej




Posty: 39
Tematy: 2
Mar 2016
60
Slytherin
#7
Owszem mumia, przeczytałem to co napisałeś. Jedynie mam wątpliwości czy, aby na pewno wszystko dobrze zrozumiałeś, albo wina leży tutaj po mojej stronie, bo po prostu źle ubrałem swoje myśli w słowa. Lecz niestety wszystko sprowadza się do tego, że muszę niektóre rzeczy powtórzyć, no ale przechodząc do rzeczy.

Wciąż powtarzam, iż w momencie w którym moja postać wyszła z celi poinformowałem osobę odpowiedzialną za Azkaban czyli nikogo innego jak szefa Departamentu Tajemnic. Nie bez powodu do Ixu podszedłem jako pierwszy, gdyż wiem, że był on poniekąd odpowiedzialny za zabezpieczenia Azkabanu i jego rennowacji, a do tego był moderatorem. Moderator zawsze był ponad graczem, a dlatego miałem u niego pewność. Chyba nie łudzisz się, jako gracz z naprawdę dużym stażem w grze, że kiedy przyjdę i zapytam się gracza na PW o w moim przypadku ucieczkę dostanę całkowicie bezstronną odpowiedź. Do tego nadal nie twierdze, że w jakikolwiek sposób wykorzystałem zwłokę OOC.

Wracając do informacji na dwóch ostatnich piętrach. Dobrze pamiętam, że za czasów w których jeszcze regularnie odwiedzałem Azkaban IC(czyli nie tak dawno) na ostatnich piętrach nie znajdowała się cela która była połączeniem tych dwóch. Sam raz miałem przez to jeden dylemat, lecz nie o tym tutaj mowa. 
Następną sprawą jest to, że nie liczysz się z faktem, iż postać była przez długi czas opiekunem Azkabanu i miała na jego temat bardzo dużą wiedzę co oczywiście pomogło mu w ucieczce. Później przychodzi ta "logika", bo jeżeli już ktoś uciekł to musieli zapewne podnieść zabezpieczenia. Zgodzę się, że w większości przypadków podnoszone są zabezpieczenia, tak jak to uczyniono w uniwersum. Jednak jeżeli nic nie zostało odegrane na serwerze, czy chociażby nie pojawiła się taką informacja prywatna/publiczna to jak można wierzyć, że coś zostało wykonane. Jesteście rozumnymi ludźmi, inteligentnmi, nie wszystko będą za Was wykonywały same z siebie z własnej woli postacie IC.

A mój cały ostatni akapit nie jest żadnym przyznaniem się do winy. Nigdy nie powiedziałem, że zrobił to od razu po zakończeniu efektu zaklęć, a odczekał chwilę. W tym czasie powinno zrobić z przeciętnego przestępcy/pracownika Ministerstwa(jakim był ojciec Rona) psychiczne warzywo. Jednak sam stwierdziłeś, iż moja postać nie jest byle jakim przestępcą. Jego psychika naprawdę zdołała zostać wyniszczona przez wpływy czarnej magii, a jako iż to nie jego pierwsza wizyta w Azkabanie, a jedna z wielu - to nie odczuł tego tak bardzo. Ostatnią kwestią jaką tutaj poruszę to rzekome przepłynięcie całego Morza Północnego, no niestety nie powiedziałem tego w żadnym momencie, a jest to tylko głupi domysł. 

To tyle z mojej strony i poczekam do wypowiedzenia się Ixu, bądź samego Emila. Dziękuje i raz jeszcze życzę Ci miłego dnia.



Wiadomości w tym wątku
RE: [Wyjasnienie sprawy/skarga] Ucieczki, gdy nikogo nie ma w grze - przez Kugacz - 18.02.2019 00:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.