Witaj!

Skarga na Rocky, Animalka, Nightmare
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#1
Nick oskarżającego: PrawdziwyZiela
Nick oskarżonego: Rocky, Animalka, Nightmare
Powód:Ostatnimi czasy dosyć dużo kontrowersji zrobiło się przez moją akcje z Nightmare. Najpierw błąd moderatora, teraz to. Ogólnie w skrócie sprawa wyglądała mniej więcej tak, że Rocky dzień później po odegraniu mojej akcji postanowił udać się do Azkabanu, tam zauważył niestety uśmierconą Nightmare. Następnie oddał jej ciało swojej żonie, czyli animalce, która jest uzdrowicielem. Zrobiła ona autopsje na podstawie... i tutaj właśnie jest punkt kulminacyjny. Na podstawie informacji wziętych od Nightmare, kiedy to ja zadawałem obrażenia. Moje akcje nie były precyzyjne, gdyż po prostu Nightmare powiedziała mi czy nie dałoby się tego jakoś przyśpieszyć bo chce już iść spać. Ja również kolejnego dnia miałem szkołę, dlatego też śpieszyłem się i pisałem mało precyzyjne akcje. Wracając. Nikt się mnie nie spytał o nic w tej sprawie, jak wygląda ciało, jakie są rany, a wydaje mi się, że wypadałoby się o to spytać osoby, która ją raniła. Wymyślili sobie oni jakieś dziwne obrażenia wzięte chyba z czarnej dziury (czyli zrobili PG). Przy dowodach dołączę kartę sekcji zwłok. Na dodatek dzisiejszego dnia (18.02.2019) po dosyć ciętej rozmowie z Rockym na ten temat on nawet nie ma zamiaru wprowadzać mojej wersji sekcji zwłok, która powinna być tą prawidłową, ponadto stwierdził on, że sekcja, którą robiła animalka była potwierdzona przez moderatora nadzorującego całą akcje ze Skye, czyli modno. Po spytaniu się go czy coś takiego zrobił orzekł mi, że nawet nie wie o żadnej sekcji zwłok. Okej, Callidora jeszcze przez jakiś czas obserwowała tą akcję, więc również się jej spytałem czy miała coś wspólnego z robioną przez nich sekcją zwłok, także mi odpowiedziała, że nie. Ixa również się dla pewności o to spytałem, odpowiedział mi to samo co reszta. Poprosiłem więc Callidore by spytała się na jakiejś konwersacji moderacji o to czy ktoś miał coś z tym wspólnego. Dostałem odpowiedź, że nikt z moderacji nie miał z tym nic wspólnego. Można więc stwierdzić, że Rocky skłamał mi twierdząc, że coś takiego miało miejsce. Z tego co wiem to już nie pierwszy raz kłamie, mówiąc, że moderacja miała coś wspólnego przy jego akcjach.
Dowody (Wymagane Screenshoty): https://cdn.discordapp.com/attachments/4..._Zgonu.png

Dowodami co do jego kłamania mogą być świadkowie, którzy znajdują się discordzie Ministerstwa mający uprawnienia do kanału Biura Aurorów czyli ponad 15 osob, ale na wszelki wypadek zrobiłem także screeny, które będę mógł potem dać.
Proponowana kara: Ta akcja to generalnie jedno wielkie rakowisko, najlepiej byłoby ją cofnąć, o co również się wcześniej ubiegałem, ale teraz raczej jest już za późno. Kare niech wymyśli moderacja.



Wiadomości w tym wątku
Skarga na Rocky, Animalka, Nightmare - przez PrawdziwyZiela - 18.02.2019 17:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.