Witaj!

Skarga na Rocky, Animalka, Nightmare
Rocky
Czarodziej




Posty: 171
Tematy: 16
Kwi 2017
218
Slytherin
#2
Odpowiedź zacząłbym od mojego "XD" ale to byłoby nieprofesjonalne...
Cóż, jak już Ci mówiłem wiele razy akcja autopsji została napisana początkowo z logów całej akcji, którą przedstawiła Nightmare, później gdy użyczyłeś swoich logów (okrojony fragment twoich bardzo mało opisowych akcji) zostały wprowadzone poprawki, które i tak nie wniosły za wiele. Podawałeś trzykrotnie różne wersje wydarzeń, dodatkowo nie tylko mi ale i Animalce, co śmieszniejsze Camper również podawał swoją wersję, która uwaga nie pokrywała się z twoją. Toteż akcja autopsji została napisana na podstawie logów. 
Ponadto zapytałem się Modna czy dokonałeś leczenia po zadaniu ran śmiertelnych, na co odpowiedział że nie, bo nawet nie było sensu. 

Kurczowo trzymasz się faktu że pomocy udzieliłeś skoro moderator mówi że nie. Natomiast ja chyba wiem o co Ci chodzi, zapewne mówiąc że udzieliłeś pomocy masz na myśli akcje  sprzed kilkudziesięciu minut, gdzie udzieliłeś pomocy postaci Nightmare po aresztowaniu jej, co nie wnosi nic do protokołu ponieważ uwaga sekcja zwoł wykazuje powód śmierci postaci, a nie co sie tam działo z nią trochę wcześniej, autopsja miała wykazać co spowodowało śmierć, Modno potwierdził że rany śmiertelne nie zostały zaleczone, logi mówią jasno, twoje jak i Nightmare i o to cała sprawa. Ja już naprawdę nie mam siły Ci tego tłumaczyć bo naprawdę to jest męczące gdy powtarzam to po raz kolejny, plus w dowodach podałeś nie ten link co trzeba.
Tu masz dowód przedstawiony Callidorze jak i Pusi na rozprawie:
https://images-ext-1.discordapp.net/exte...height=451
Ale nie wiem czy to ma jakikolwiek sens to po raz kolejny tłumaczyć gdyż już to robiłem. Ty kurczowo trzymasz się części moich wypowiedzi ignorując sens pełnej ich formy... to naprawdę przykre.
Poza tym. nie postanowiłem nagle pojawić sie w Azkabanie, gdyż uwaga.
Czynu dokonałeś 03-02-2019 roku a dnia 04-02-2019 konczyła się odsiadka jednego z graczy, toteż tam poszedłem. Dwa dałeś mi w IC info o tym że prowadzisz tam więźnia nie dając mi protokołu jego rozprawy oraz personaliów więc postanowiłem uwaga jako osoba wtedy odpowiedzialna za Azkaban udać się tam to sprawdzić, zastając nieudolną próbę zamaskowania zbrodni oraz ciało...
Idąc do Azka pisałem o tym akurat Callidorze a akcję znalezienia zwłok również wysłałem jej. Nie miała zastrzeżeń.

Nie wiem czy mam pisać coś więcej powyższy tekst pisałem z ogromną niechęcią, gdyż małą przyjemność sprawia mi kłócenie się o te akcje po raz kolejny, dając powody, dowody itp...
Na cofnięcie akcji się nie zgadzam, a Moderacji proponuję pouczyć Zielę ze wpływanie na rozgrywkę poprzez OOC jest łamaniem regulaminu, gdyż nękał Animalkę jak i Matyldę, pisząc im że nie mają prawa pokazywać sobie logów ani przekazywać sobie informacji w OOC, nawet jeśli Animalka potrzebowała tego aby dokonać sekcji zwłok, które uwaga dostarczyłem jej do sali autopsyjnej w Biurze Aurorów, gdzie Animalka odegrała swoją akcję.

Dziękuje za uwagę.



Wiadomości w tym wątku
RE: Skarga na Rocky, Animalka, Nightmare - przez Rocky - 18.02.2019 19:22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.