Witaj!

Skarga na Rocky, Animalka, Nightmare
PrawdziwyZiela
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,341
Tematy: 59
Mar 2015
750
Hufflepuff
#6
Odniosę się do tego co napisała animalka po kolei:

1. Nie mam zarzutów co do tego.

2. No i co, że tam była? Znajdowała się na wyciągnięcie ręki, ponadto była skuta kajdanami i jeszcze na dodatek nie mogła się ruszać przez zaklęcia. Mogłem w zasadzie robić z nią co mi się żywnie podoba, więc to chyba logiczne, że to ja wybieram miejsce gdzie chce jej zadać ból. Z tego powodu nie miała prawa sama sobie opisywać swoich ran.

3. .....

4. Nie, logi nie są wystarczające do sporządzenia autopsji, kiedy jak to sami ujmujecie, akcje są niesprecyzowane. To tak jakbym ja odegrał akcję zamyka drzwi a ktoś mi chciał wcisnąć, że zrobiłem to trzymając w zębach klamkę.
Jeżeli nie posiadacie jakichś informacji OOC, coś nie jest sprecyzowane, to nie daje to wam prawa do robienia PG i wmawianiu komuś kto, coś czego nie zrobił.

Co do tych wersji to szczerze nie mam pojęcia o co chodzi. Chyba wam chodzi o jakieś wersje, które moglibyśmy powiedzieć w grze za pomocą chatu IC, a tam mogliśmy kłamać.

5. Tutaj zostawię tylko to:
Lisa Yrell [PrawdziwyZiela]Dziś o 14:21

od kogo wziałeś info?
@Trevor Wright (Rocky)
od jakiego moderatora
ixu?
modno?
Trevor Wright (Rocky)Dziś o 14:21
Nadzorujacego akcje ja jebie
Lisa Yrell [PrawdziwyZiela]Dziś o 14:21
czyli modno, tak?
Trevor Wright (Rocky)Dziś o 14:21
Juz Ci to mowilem tak z 50 razy
Lisa Yrell [PrawdziwyZiela]Dziś o 14:21
MODNO?
Trevor Wright (Rocky)Dziś o 14:21
To co mowi modno i matylda pokrywa sie ladnie i wyklucza twoje klamstwa

ZielaDziś o 14:25
Dobra to jak bedziesz mial czas to wez mi odpisz na to
Powiedz mi jakim prawem bez uzgodnienia ze mną ustaliliście tą śmieszną sekcje zwłok i jak ona dokładnie wygląda? Mówię o Skye.
modnoDziś o 14:27
Nic nie ustalalem
ZielaDziś o 14:27
rocky mi mowi, ze z toba
modnoDziś o 14:27
Nie kontrolowalem żadnej sekcji przykro mi
On się mnie zapytal
Czy udzielono pomocy nightmare
Po ataku wili
Ja mówię że nie
I tyle
Wiec o co ci chodzi
ZielaDziś o 14:30
o sekcje zwlok
jezeli nie ty to spoko
modnoDziś o 14:30
Nie wiem nic o żadnej sekcji

Ale tak coś czuje, że się zrozumieliśmy, gdyż mi chodziło to, że rany w ogóle nie były leczone, a tobie chodziło o te rany, które ja zadawałem już później, aczkolwiek później Ci odpowiedziałem, że jej nie leczyłem po tym jak otrzymała obrażenia w celi. Ty potem stwierdziłeś, że porównujesz moją wersję z moderatorami (ciekawe jakimi) i one się różnią, a akurat wszystko tam jest zgodne. W sumie nie chce mi się tego tutaj tłumaczyć bo to co tam pisaliśmy to straszny mętlik, jakbym chciał to mógłbym się doszukać jeszcze wielu rzeczy pewnie.

(dla pewności: https://imgur.com/a/UgpWvEZ )

6. Pytałem ją by się dowiedzieć kto prowadził narracje sekcji bo - w sumie wyjasnilem we wczesniejszym argumencie. Najwyraźniej się z varmpsem źle zrozumieliśmy, myślałem, że w ogóle nie uwzględnili leczenia, które wcześniej robiłem.

7. Ktoś tutaj chyba nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Napisałem przecież, że mogła wam sobie wysłać te logi, ale nie miała prawa wam opisywać swoich ran. Ona sama nie posiadała informacji nt. ran, które je zadałem, za mnie sprecyzowała moją akcję i w ten sposób zrobiła PG.

Gdyby nightmare wam nie wysłała tego opisu to by nie było tej spiny. Gdybyście od razu do mnie przyszli to byłoby wszystko okej.

8. Wybacz, że Ci psuje ferie Wink Mnie też wkurza to, że musiałem taką skargę pisać, ale moim zdaniem wina nie leży po mojej stronie.


Odniosę się jeszcze do tego co jest tam niżej powiedziane:
No tak, bo CZŁOWIEK i pierwsze lepsze STWORZENIE nie potrafi wykonać ran szarpanych i oparzeń xD



Wiadomości w tym wątku
RE: Skarga na Rocky, Animalka, Nightmare - przez PrawdziwyZiela - 18.02.2019 23:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.