Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
Marchewa_347
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 5
Sie 2017
0
#1
Imię i nazwisko: Mark Livingstone
Miejsce urodzenia: Szpital Świętego Munga w Londynie
Status krwi: 75&
Cechy charakteru: Mój bohater jest wrażliwy,grzeczny,zabawny,nie miły i denerwujący
Wygląd postaci: Mark jest blondynem o zielonych oczach, smukłej sylwetce, ma duży nos, jest blady,
najczęściej ubiera się na czerwono i ma buty Nike.
Historia postaci: Mój bohater Urodził się w rodzinie,w której tata to mugol a matka to czarownica
Jego mama zawsze chciała żeby jego syn został czarodziejem dlatego w szkole nie miał dobrych stopni, bo nikt z rodziny mu w tym nie pomagał. W dodatku nie było takiego chłopca, który by go lubił,bo każdy się go bał. Bali się go ponieważ często unosił się w powietrze i sprawiał ludziom nieszczęście.


Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
*Cześć, jestem Mark Livingstone. A ty?*

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Pałac Kultury jest przy Parku Świętokrzyskim)

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
*Bierze i mówi: Po co mi to?*

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Pewien Youtuber Drollercaster pokazał jak wygląda życie na serwerze i spodobało mi się 

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.



Wiadomości w tym wątku
Podanie na Ucznia - przez Marchewa_347 - 07.06.2019 18:04
RE: Podanie na Ucznia - przez AlexiTheWolfie - 07.06.2019 20:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.