Witaj!

[Problem] Czarna Magia
Kanalik
Pan Maruda



Weryfikator

Posty: 349
Tematy: 19
Lip 2017
147
Gryffindor
#1
Witam.

Nie jest to problem techniczny, lecz coś co według mnie jest problemem całego serwera - czarna magia. Myślę, że wielu zauważyło, iż CM na serwerze stała się praktycznie codziennością. Co druga osoba ją ma i w dodatku z tego co zaobserwowałem, praktycznie żadna nie odczuwa dosłownie żadnych dolegliwości. Czy przypadkiem przez nadmiar czarnej magii, nie powinno się mieć całkowicie wyniszczonej psychiki? W końcu nawet w wątku o CM, wyraźnie zaznaczone jest, iż po zatraceniu się w czarnej magii, przechodzi się do etapu "dno". Nie ukrywajmy - w aktualnym stanie, zdarza się widzieć nawet 14-letnich, wielkich czarnoksiężników, którzy to nie planują jak wybić wszystkie osoby o nieczystej krwi. Według mnie jest to trochę śmieszne. Skoro ta dziedzina magii jest w stanie wykończyć nawet dorosłego, to o takim dzieciaczku nie powinno się nawet rozmawiać. W dodatku jasno powiedziano, że naukę czarnej magii można rozpocząć dopiero w 3 OOC. Prawda - w niektórych przypadkach jest to wiek odpowiedni na naukę, lecz nie dotyczy to każdego. Aktualnie, aby uzyskać zgodę, wystarczy stworzyć sobie ślizgona, napisać kilka zdań o jego arogancji, wyższości itd, itp, a potem wraz ze znajomymi siedzieć na discordzie i podpowiadać sobie na egzaminach z tranmustacji, ziu i opcm. Nie jest to propozycja, gdyż nie mam pomysłu jak można rozwiązać ten problem. Z pewnością zwiększenie wymagań i dodanie do zgody czegoś w rodzaju "celów" postaci, mogłoby przynajmniej troszeczkę naprawić sytuację. Idąc dalej - sytuacje, w których idzie się przez dziedziniec, a nagle przechodzi sobie jakiś dzieciak i mówi, że bije od niego CM. Cóż, faktycznie jedna taka osoba może się zdarzyć, ale to na serwerze jest praktycznie codziennością. Sytuacja w świecie dorosłych ma się dość podobnie - wiele osób je ma, ale niewiele się do tego nadaje, a jeszcze mniej odgrywa jakieś skutki. Pozostaje postawić sobie jeszcze jedno pytanie - czy to działa tak, że próbujemy opanować CM, aby po prostu móc obronić się przed potencjalnym zagrożeniem, albo zaatakować gracza w Hogsmeade, psując mu rozgrywkę? Pewnie niektóre osoby powiedzą tak, ale spójrzmy na to pod innym kątem. Czy ktoś sięga po narkotyki, czy innego rodzaju używki, bez wyraźnych powodów? Fakt - w aktualnych czasach to możliwe, lecz szybko skutkuje to wieloma nieprzyjemnościami, które czasami prowadzą nawet do śmierci. No cóż, może się nie znam, ale mnie osobiście takie sytuacje irytują. Nawet jeżeli nic nie wniosę, to może chociaż skłonię administracje do dopracowania systemu CM. Dziękuję za przeczytanie.
Yare, yare...



Wiadomości w tym wątku
[Problem] Czarna Magia - przez Kanalik - 09.06.2019 01:54
RE: [Problem] Czarna Magia - przez CzarnaMoc - 09.06.2019 01:58
RE: [Problem] Czarna Magia - przez kubixgame - 09.06.2019 02:53
RE: [Problem] Czarna Magia - przez KapitanUkraina - 09.06.2019 09:20
RE: [Problem] Czarna Magia - przez Kanalik - 09.06.2019 11:38
RE: [Problem] Czarna Magia - przez kubixgame - 09.06.2019 19:24
RE: [Problem] Czarna Magia - przez Kanalik - 14.06.2019 18:45
RE: [Problem] Czarna Magia - przez Pingo - 14.06.2019 21:36
RE: [Problem] Czarna Magia - przez MateVu - 14.06.2019 23:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.