Witaj!

[Apelacja] kubixgame
kubixgame
Pora na eksterminacje goblinów




Posty: 232
Tematy: 25
Sie 2015
201
Ravenclaw
#1
Osoba nakładająca karę: IxuGaming
Powód nałożenia kary: bug abusing
Czas trwania kary: perm
Opis sytuacji:
Co tu wyjaśniać dużo, użyłem genialnej komendy /portfel galeon -1 jakieś milion razy, w efekcie doprowadzając do skopiowania dokładnie 1 485 120 knutów, czyli 4160 galeonów. Dla porównania mógłbym za to kupić prywatną wyspę, kilka o ile nie wszystkie departamenty w ministerstwie, całe Hogsmeade i jeszcze by mi trochę zostało. Cały dobytek trzymałem w podwójnej skrzynce niedaleko mojego starego miejsca zamieszkania, administracja pewnie już ją znalazła używając LogBlocka.

Argumentacja:
No cóż, wracam po kilku miesiącach na hapla, zbiegiem czasu zdałem sobie sprawę, że doprowadziłem do małej inflacji na serwerze - nie wydałem nawet 1/4 z tego, więc nie martwcie się. Piszę tą apelację nie z powodu typu "bez hapla nie mogę żyć", tylko bardziej dlatego, że jest mi po prostu głupio, że zachowałem się tak jak się zachowałem. Nawiązałem wiele znajomości na haplu, może nie wszystkie były udane, ale część osób nawet po tym, jak otrzymałem bana, nie zerwały zemną kontaktu. Dalej traktowały mnie one jak normalną osobę, starałem się cały czas utrzymywać te pozytywne stosunki, co chyba mi dobrze wyszło, przynajmniej ja tak sądzę. Być może to trochę mało czasu na zmianę swojej osoby i jej charakteru, rozumiem że moje "żarty" i zachowanie na discordzie oraz w grze niewielu osobom się podobało, dlatego potraktuję to jako lekcję na przyszłość, z której będę się starać wyciągnąć wnioski, aby taka sytuacja nigdy więcej nie miała miejsca. Liczę na to, że moderacja spojrzy łagodniej na moją apelację, dzięki czemu będę mógł wrócić któregoś dnia na serwer oraz na discorda.

(W przypadku pozytywnego rozpatrzenia mojej apelacji proszę również o unbana na obu discordach, discord: Asta#1596)
Rebelianci się szykują



Wiadomości w tym wątku
[Apelacja] kubixgame - przez kubixgame - 06.08.2019 16:04
RE: [Apelacja] kubixgame - przez kubixgame - 26.08.2019 17:58
RE: [Apelacja] kubixgame - przez kubixgame - 28.08.2019 22:19
RE: [Apelacja] kubixgame - przez kubixgame - 01.09.2019 14:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.