Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
Paradise
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 2
Sie 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Arthur Leroyd
Miejsce urodzenia: Polska, mały pub nieopodal Wrocławia.
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Nieśmiały, Stanowczy, hałaśliwy, lubi być w centrum uwagi, nie lubi hałasów (drapanie po tablicy itp.), spokojny, plątliwy (jak jest za dużo informacji to się plącze).                
Wygląd postaci: Piegowaty, średniego wzrostu, blondyn, brak 1 palca u lewej nogi, szrama na twarzy (takie ciachnięcie wilka), brak paznokcia na prawej ręce, lekkie mięśnie, chudy.
Historia postaci: Młody chłopak, urodzony w Polsce. Osierocony w wieku 2 lat. przez osiem lat żył jak prawdziwy człowiek z wujkiem. W wieku 8 lat miał wizje, widział w niej dziadka z różdżką mówiącego zaklęcie. W wieku 13 lat dostał od wuja pewną księgę od wuja, były w niej jakieś szyfry. Od tamtej chwili (Ja) zaczął się uczyć tajnych języków takich jak Monogalicki, Persefański i Umbarski (fikcyjne języki). W wieku 16 lat znał te 3 języki i odszyfrował kawałek z księgi w którym byłą data i miejsce, " 18.08.19 Peron 9". dzień przed miniejszą datą roszyfrował te 3 słowa "Szkoła, Magia, Plecak", spakował się i następnego dnia poszedł w dane miejsce. Poszedł w dane miejsce i zobaczył dzieci skaczące w ściane, podszedł do pewnej pani i pokazał wszystko co rozszyfrował, Ta pani tylko powiedziała żeby wskoczył w ściane i z zdziwieniem na twarzy wskocył w ściane i przeniósł się w dziwną kraine!

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Witaj, Nazywam się Arthur Leroyd.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
Witaj, przepraszam ale nie wiem.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Cześć, dziękuje ci za talerz zupy, byłem akurat głodny!

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: znalazłem na internecie wpisując "serwer harry poter minecraft"

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?

Tak!

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.



Wiadomości w tym wątku
Podanie na Ucznia - przez Paradise - 14.08.2019 14:56
RE: Podanie na Ucznia - przez RoxStars - 14.08.2019 15:38
RE: Podanie na Ucznia - przez RoxStars - 14.08.2019 22:39
RE: Podanie na Ucznia - przez RoxStars - 17.08.2019 22:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.